Skip to content

Klok1 Traditional Cache

This cache has been archived.

GeoGuy: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan.

Mocht de cache, of onderhoud van de cache, aan je aandacht ontsnapt zijn, en je de cache alsnog weer nieuw leven wilt inblazen, dan graag even een berichtje via email of twitter.
Als de cache binnen afzienbare tijd hersteld of herplaatst is, wil ik de cache wel terughalen uit het archief, mits deze aan de dan geldende voorwaarden voldoet.

Vr.Gr.
GeoGuy
Groundspeak Volunteer Geocache Reviewer

More
Hidden : 5/7/2002
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Parkeerplaats: N52 06.648 E4 19.429
Een terrein met uitzicht en historie. Dit terrein wordt door velen gezien op één avond in het jaar. Dan worden de dieren opgeschrikt door het gebeier wat luid klinkt over dit terrein.

De historie is dat het door de eeuwen heen een militair oefenterrein is, alhoewel hier ook anderen dingen gebeurd zijn: punt N52 06 56.8 E4 20 10.3
Vanaf het parkeerterrein (dichtstbijzijnd) is het ongeveer 1153 meter 70 graden.

Additional Hints (No hints available.)