Skip to content

kabouterschool Event Cache

This cache has been archived.

zwerver: Nu ruim een jaar na dit event is het wel tijd om de eventcache te archiveren. Wellicht leuk om later nog eens te doen.

More
Hidden : Saturday, November 2, 2002
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Alles wat je altijd al wilde weten over GPS en Geocaching ;-)
Everything you ever wanted to know about GPS and Geocaching ;-)

Naar aanleiding van het forum (op de www.geocaching.nl site Geodating - Geocaching women/GPS dag) zijn plannen ontstaan voor een eventcache waarbij de nadruk ligt op educatie. Kortom, welwillende wijsneusjes op bepaalde onderwerpen, wijzen to-be-wijsneusjes in de goede richting.

Het organiserend team bestaat uit flapper, erics, prettig...mijk, zwerver. Veel werk wordt natuurlijk ook gedaan door het team van wijsneusjes. Je herkent de avatars natuurlijk wel!


Zo gaan we het doen:


Er volgen nu geen wijzigingen meer!

Datum: Zaterdag 2 november vanaf 11.00
Lokatie: Blokhut in Arnhem, zie coördinaten
Evenements cache door: prettig...mijk & flapper (ligt er nu al, maar waar???)
Kosten: €2,- p.p. (we zijn nog even aan het puzzelen of we hiermee koffie, thee, stookkosten, enz. kunnen dekken)
Faciliteiten: Voor de presentaties regelen we een beamer en een notebook met Powerpoint 2000.
Voor de goede orde: Naast de gezelligheid is deze eventcache opgezet om kennis over onderwerpen die gebruikt kunnen worden ter ondersteuning/uitbreiding van je geocach-hobby te vergaren. Dit event is nadrukkelijk niet bedoeld om software op illegale wijze van gebruiker te laten wisselen.

Prof. Y. Lupardi zal tijdens dit event zijn eerste publieke optreden maken als (enige) vertegenwoordiger van de www.geocaching.nl goodies shop! Dit is je kans om de begeerde hebbedingetjes te bemachtigen, en tegelijkertijd geocaching in Nederland te steunen.

Programma:
  • 11:00 van harte welkom! Koffie en thee staan klaar.
  • 11:30 - 12:00: GPS, wat kun je er mee en wat zijn de verschillen. door: Hawkeyes
  • 12:00 - 12:15: "Ouderwets" magnetisch kompas (in combinatie met GPS, ...) door: Flapper en/of Zwerver
  • 12:15 - 12:30: www.geocaching.nl (waar komt het vandaan en waar gaat het heen, ...) door: Hawkeyes
  • 12:30 - 12:45: EasyGPS (Waypoints, routes, ...) door: Kleijn
  • 12:45 - 13:45: OziExplorer (beschikbare kaarten, eigen kaarten, waypoints en routes, verbinding met GPS, ...) door: Eagles
  • 13:45 - 14:30: Mapsource (versies, in combinatie met mijn GPS) door: Hawkeyes
  • 14:30 - 15:00: CacheMaps, nieuwe veelbelovende software door: BigBird
  • 15:00 - 15:30: Nauwkeurig meten in het veld (waypoint middelen?, ...) door: Professor Y. Lupardi
  • 15:30 - 16:00: Stichting Geocaching, een toelichting door: Zenz

  • Het evenement zal worden afgesloten met een "mijlpaal" op het vlak van een recent ontwikkelde variatie op geocaching. Hier is overigens ook een wedstrijdje aan verbonden. Daar moet je bij zijn!

    Als je komt, dan willen we dat graag weten (is wel makkelijk om te weten hoeveel kabouters we moeten inhuren voor de afwas van de kopjes(-;).
    Sailtron, de importeur van Garmin, laat zich vertegenwoordigen door Hawkeyes.

    Nogmaals voor alle duidelijkheid willen wij alle deelnemers/bezoekers er nog even op wijzen dat het kopiëren van software of het distibueren daarvan zonder in het bezit te zijn van een geldige licentie door ons niet zal worden toegestaan.

    This eventcache will probably be very boring if you do not understand dutch, for it will be mainly explanations and demonstration. Nevertheless, you are very welcome, naturaly. We will include an actual (multi)cache, so there will be something to hunt and log!

    Additional Hints (No hints available.)