Hondsrug Fietscache 2011 Multi-Cache
Flyin' Dragons: Gearchiveerd cf vermelding in vorig logje. Een ieder die deze route gedaan heeft, bedankt!
More
-
Difficulty:
-
-
Terrain:
-
Size:
 (regular)
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions
in our disclaimer.
Als je geen gast bent van het natuurvriendenhuis De Hondsrug, kun je het beste parkeren op begincoördinaten waar je dan op de Pollseweg terecht komt of in Noordlaren zelf.
Naar aanleiding van het Hondsrugevent 2011 (02-07-2011) is deze fietscache opgezet.
**** LET OP ****
Ik heb reeds te horen gekregen dat niet alle foto's meer goed passen bij diverse WP. Dit betreft WP1 en WP6. Helaas weet ik 1-2-3 niet welke foto's nu op welke WP's horen (het "oplossing"-document ben ik zelf kwijt). Daar ik nu kamp met de gevolgen van ziekte van Lyme, kan ik deze route de komende tijd zellf niet fietsen en/of nieuwe foto's maken. De brievenbus hoort in ieder geval bij WP1. Sorry voor deze "euvel". Zodra ik kan, zal ik het oplossen. **************
Een rondje Zuidlaardermeer.
Het Zuidlaardermeer, ook wel Wolfsbargemeer genoemd is 540 ha groot en is 8.000 tot 5.000 jaar geleden ontstaan. Het vormt een onderdeel van het Drents-Gronings merengebied.
Het meer ligt voor ongeveer een kwart in Drenthe en voor ongeveer driekwart in de provincie Groningen. Op de vaargeulen na is het meer erg ondiep, vaak niet dieper dan een meter. Het wordt gevoed door de Hunze die haar oorsprong heeft in het veengebied onder Valthe. Deze stroomt aan de zuidzijde binnen en verlaat het meer aan de noordzijde als het Drentsche Diep. Ook het Kieldiep komt uit in het meer.
Doel: Onderweg zijn er 16 foto's gemaakt. Per Waypoint horen steeds twee foto's. Aan jou de taak om na te gaan welke foto's en iets te doen met de waarden. Als je alle foto's hebt gehad, moet er nog een sleutelcache worden gedaan (als je dat nog niet gedaan had). Daarna kun je de schat zoeken.
Om de cache te doen, moet je gebruik maken van de fietspont. De pont is in de periode van 1 april tot 30 september van 09:00 tot 19:00 uur. In de zomermaanden juli en augustus is het open tot 21:00 uur.
Met dank aan Natuurmonumenten voor het verlenen van toestemming voor het plaatsen van deze cache.
Additional Hints
(Decrypt)
ibbe qr sbgb'f: tbrq xvwxra
ibbe qr fpung: tbrq xvwxra
Treasures
You'll collect a digital Treasure from one of these collections when you find and log this geocache:

Loading Treasures