Geocaching.com


Traditional Cache

Zwaansbroek

A cache by Bula Hidden : 11/19/2009
Difficulty:
Terrain:
2 out of 5 2 out of 5

Size: Size: Regular (Regular)

Related Web Page

You Are Not Logged In You must be logged in with a Geocaching.com account to view the specific location of this geocache. It's free!

Please note

Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

In de zuidwesthoek van de Haarlemmermeer ligt het recreatiegebied Zwaansbroek.
Zwaansbroek is een 180 ha groot bos met natuurlijke waterpartijen, ruig begroeide velden en speelweiden. Met de opening van het groengebied Zwaansbroek worden de Boseilanden en het Venneperhout met elkaar verbonden.
De officiële opening vond plaats op 20 november 2009

Het zuidwestelijk deel van gemeente Haarlemmermeer - de Westflank - is een uniek gebied. Waar vind je nog die weidse vergezichten, middenin de Randstad?

Vanaf de slingerende Ringvaart heb je tussen de bebouwing van kleine dorpen mooie doorkijkjes naar het strakke grid van de polder. Het steeds meer stadse Hoofddorp is bijna nooit buiten beeld. Vliegtuigen komen en gaan, terwijl de schaapjes grazen. Mooie contrasten dicht bij elkaar.

De Westflank is het gebied ten westen van Hoofddorp en Nieuw-Vennep. Van de Geniedijk onder Vijfhuizen langs de Ringvaart, via Cruquius, Zwaanshoek, Beinsdorp, Lisserbroek tot aan Buitenkaag bij de Hoofdvaart. Ook Abbenes valt binnen de Westflank. Een contrastrijk gebied met een aantal zeer waardevolle plekken: de 'parels in de polder'. Zoals het gemaal Cruquius, Fort Vijfhuizen en de Olmenhorst.

Voor dit gebied wordt dit jaar een plan gemaakt voor ontwikkeling. De opdracht voor de Westflank is hier 10.000 woningen te bouwen, gecombineerd met duurzame waterberging en 900 hectare groen.

De cache kan bereikt worden per fiets, of te voet.
Voor de snelle vinders is de cache gevuld met een paar trackables uit Canada.
Veel plezier!

Additional Hints (Decrypt)

Avrg tenira, znne qennvra

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)

Advertising with Us

 

Find...

PhotosZwaansbroek
Zwaansbroek

300 Logged Visits

Found it 250     Didn't find it 32     Write note 12     Needs Archived 1     Publish Listing 1     Owner Maintenance 4     

View Logbook | View the Image Gallery of 36 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 1/29/2012 8:38:35 AM (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada) (4:38 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum