Skip to content

Eemlijn - Huizen Traditional Cache

This cache has been archived.

Running Deer: [:(] [:(] [:(]Nadat er door de gemeente Huizen een 'verklaring geen bezwaar' gegeven was voor het plaatsen van deze cache, kwam er een fikse rekening binnen bij huize Running Deer. Hierover zijn diverse telefoongesprekken gevoerd met de gemeente Huizen, echter men bleef bij het standpunt geocachen als evenement te bestempelen en daarvoor dient betaald te worden. Running Deer is van mening dat de gemeente Huizen er op deze wijze een slaatje uit probeert te slaan en is het hiermee niet eens. Derhalve hebben wij besloten deze cache te archiveren, nog voordat de hele serie compleet is. Het fysiek verwijderen van het logrolletje volgt op korte termijn..... [:(] [:(] [:(]

More
Hidden : 8/27/2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Eemlijn Huizen


Wie weet waar Eemland ligt? In de Eemvallei stroomt -in het landschap verborgen en daardoor nog tamelijk onbekend- een rivier: de Eem. Deze voert het water af van de vele beken in de Gelderse Vallei, die in Amersfoort samenkomen, om als Eem verder te stromen naar wat vroeger de Zuiderzee heette. Kleine boerenweggetjes in een oase van rust. Vanaf de 'fietsboot Eemlijn' heb je een schitterend uitzicht over de Eempolders en de Gooise uitlopers van de Heuvelrug. Door de combinatie van fietsen en fietsboot kun je een grotere tocht maken dan anders, zonder extra inspanning.

De Eem is vanaf de wal niet overal even makkelijk toegankelijk: dat maakt het nou juist zo leuk om er langs te lopen. Dat kan op allerlei plaatsen. Bij Baarn en bij Eemdijk en natuurlijk bij de Koppelpoort in Amersfoort is de Eem mooi en makkelijk te bereiken voor een korte wandeling. Aan de Soester kant kan je, buiten het vogelbroedseizoen, een wandeling over het jaagpad maken. Heb je zin om met goede wandelschoenen door het land te ploeteren, ga dan naar de monding van de Eem, aan de oostkant. Rij Eemdijk helemaal voorbij, zet je fiets of auto bij de dijk en struin naar de monding. Dat is absoluut de moeite waard.

Wij hebben een serie caches gemaakt langs de Eem, allen nabij opstapplaatsen van de fietsboot Eemlijn. Het staat de cacher vrij om gebruik te maken van de diensten van de Eemlijn, voor het vinden van de caches is dit echter niet noodzakelijk. Voor meer informatie over de vaartijden en prijzen van de fietsboot site Eemlijn.

De stash is te vinden op: N 52°18.343' – E 005°14.475'. U zoekt naar een filmkokertje, graag zelf pen/potlood meenemen om te loggen. Kijk met loggen goed om u heen, want het kan enorm druk zijn op dit punt, niet alleen als de fietsboot afmeert!

Additional Hints (Decrypt)

Va urg ubrxwr.

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)