Doznání zakladatele keší

Založení keše je jednou z nejvděčnějších součástí hry. Owneři musí najít perfektní umístění, zručně vyrobit nejlepší maskování, sepisovat zajímavé příběhy na stránkách keší a ještě mnohem víc. Ale někdy i nejdokonalejší owneři mají potíže a někteří mají i svá malá tajemství ohledně toho, jak jejich zakládání keší vypadá. Tady je několik poučných a vtipných situací, se kterými se provinilí kačeři svěřili:

Roky jsem čekal, až bude keš archivována, abych na tom místě mohl uložit svou.

Schválně jsem schoval mysterku, aby ji našlo méně lidí.

Mám keš na frekventovaném místě a logbook se brzy zaplní! Vím, kolik práce je s udržováním keše, takže mám vždycky u sebe náhradní logbook a vyměním ho pokaždé, když jedu okolo.

Našel jsem tak skvělou keš, že jsem ji okopíroval a ukryl ji také tak.

Utratil jsem za keše víc peněz, než bych připustil.

Přestěhoval jsem keš na vedlejší větev a upravil listing tak, aby to zmátlo lidi, kteří žádají kamarády o pomoc.


Když založíte keš, je důležité pamatovat na pravidla a údržbu, ale je v pořádku si při tom užít i legraci. Každý owner přináší do hry svůj vkus a pomáhá udržovat hru svěží a zajímavou. Tyto kreativní úkryty jsou důvodem, proč se neustále vracíme pro další keše; bez nich by geocaching nebyl tím, čím je.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně pravidel pro ukrytí keše, prosím, podívejte se na naše Help Center – centrum pomoci pro více informací.

Mackenzie is a Community Manager at Geocaching HQ. Born and raised in the Pacific Northwest she loves finding new geocaches and exploring the area. You will typically find her out on the coast discovering new lighthouses.