Skip to content

My xTF (shared, public)

List Owner: horace3

Is this List useful? Be the first to rate this Bookmark List!

Neberu to moc vazne, ale obcas se s trochou stesti zadari

Results per page:

X   GC Code Cache Name  

GC91JNG Unknown Cache Adventure Lab: Park Klamovka bonus
  Byla to náhoda spojená s pokusem o bednu na jiné LAB u Anděla. Potěšilo mne pozvání John Nash u druhé stage. Jinak bych byl asi až třetí. Takhle se mohu těšit z vítězství nad silnou konkurencí vedenou Benjem.  

GC91M2H Unknown Cache Adventure Lab: Poezie na Andělu
  Nejprve jsem notifikaci ignoroval, ještě jsem měl dost práce. Pak se objevila prvni WN o nefunkčnosti appky. Po chvíli jsem to zkusil a appka se objevila. Očekával jsem, že na místě ožije. Ale ne, zůstala mrtvá, tak jsem vyrazil na Ladronku a po návratu zpět stále nic. Cestou domů jsem se zastavil na EC v Hlubočepích a tam mne zastihla zpráva, že LAB ožila. Takže znovu k Andělu, jenže po tmě jsem vyluštil jen jednu indicii. Doma jsem pak dohledal další dvě a bylo mi umožněno odpovědět. Se třemi už jsem dokázal odhadnout výsledek. K finále jsem vyrazil pro jistotu před rozedněním.  

GC91YD0 Unknown Cache Adventure Lab: Procházka Prokopským údolím - BONUS
  Myslel jsem, ze dest a zdrzeni publikace LABek hledace odradi, ale neodradila Benjo5, ktery si pospisil a o pul hodiny mne predbehnul. Takze STF. Na startu jsem chvili bojoval s technikou, nez jsem LAB otevřel, pak už to šlo hladce. Byl jsem rad, ze mne trasa vede, odkud jsem prisel, tedy zpet k domovu.  

GC6C792 Traditional Cache Certovka
  Je to trochu z ruky, ale v mem smeru, takze jsme si privstal a za hodinku uz byl u krabicky. Zda se, ze to do ceho jsem zapsal sve FTF, je opravdu logbook.  

GC80JZQ Traditional Cache CityHides #4
  Do Modřan se dostanu MHD asi za půl hodiny, tak jsem to zkusil. A vyšlo coSTF s arnepi, který našel těsně přede mnou, ale ještě nedokončil logování.  

GC8J2QR Traditional Cache Cyberdog
  Pípla v příhodnou chvíli, kdy jsem zrovna uvažoval, že si půjdu něco koupit k jídlu. Autobus mi ujel o minutu, tak jsem natáhl krok a byl na místě asi 10 minut po publikaci. Právě dorazil i Sven, což bylo fajn, že jsme hledali dva. Na souřadnicích podle mého telefonu jsem nic nenašel, Sven byl úspěšnější. Těsně jsme stihli zalogovat a vrátit krabičku, než se začali sbíhat STF-káři.  

GC85W5H Traditional Cache Dominikánský dvůr
  Vyplatí se zkusit to, i když šance není velká. Tentokrát to vyšlo a byl to hezký zážitek.  

GC63H3H Multi-cache Domku, domecku, kdo v tobe prebyva?
  Blizko HC. Doma jsem byl, ale mel jsem neco domluveno na 13.hodinu, takze jsem vyrazil az po tom. Prijemne co-STF s Chevyma, BaryBal a JezevecJezevec  

GC98Y0Q Traditional Cache Ekodukt Lochkov
  Známé místo. Vyrazil jsem hned na nejbližší bus 120. Když jsem nastupoval, FTF už padlo. Od autobusu mne čekalo ještě 1,5 km v aprílovém dešti. Zpátky doma jsem byl asi za 75 minut. Za STF to stálo.  

GC2P2JH Unknown Cache Elektricke lokomotivy - rada 380
  Tohle bylo preFTF. Nasel jsem ji nahodou jeste pred publikaci, na kterou jsem se pak moc tesil. Jenze vsechno bylo jinak a cache se objevila uplne jinde. Nakonec jsem si na novem miste overil, ze v ni muj zapis do cisteho logbooku je.  

GC35GQQ Traditional Cache Gümüskaya - Silver Rock
  Publikace v rijnu, FTF v dubnu - to jsem zvedav, kdy prijdou dalsi nalezy. Zjevne v Turecku je malo kesi i kaceru.  

GC95MN5 Traditional Cache Holyně - Kaple sv. Jana Křtitele
  Druhé místo i přes dvouhodinové váhání.  

GC8FV7Q Unknown Cache Hrosi kes
  Za dobu mého dosavadního asi desetiměsíčního působení v Butovicích je to už třetí bedna. Myslím, že mi ani žádná nově publikovaná cache v blízkosti neutekla.  

GC9R100 Traditional Cache Jára Cimrman - paleontolog (biltema)
  Popadl jsem trubku a bambus, pomocí nichž věším z balkonu na strom krmení pro ptáky, a běžel tam, mám to jen asi 600 metrů. Na místě už dva kolegové pracovali, stihl jsem to o pár vteřin před úspěšným sundáním. Ověřil jsem si, že i se svým amatérským nářadím bych na ni dosáhl.  

GC8GAMB Traditional Cache Keška pro Pídě
  Po pul roce meho pracovniho pobyvani v Pekarske ulici se konecne objevila nova cache pobliz a mel jsem i moznost na ni hned vyrazit a potesit se z STF.  

GC52DDH Traditional Cache KnihoBudka Slivenec
  Protoze jsme se zrovna chystali vyjet autem, tak jsme si ty 3 km zajeli a uloupli STF po skupine ctyr prvolovcu.  

GC4WXKW Traditional Cache Komenskeho namesti
  Opravdu jsem nezavahal ani chvilku, jen se kouknul na mapu a hint a stejne jsem byl 9 minut po publikaci az druhy.  

GC6R7PM Traditional Cache Kostel svate Ludmily na Namesti Miru
  TTF - Stastna nahoda tesne po vymene skla na mobilu.  

GC80W8N Traditional Cache Libušský potok
  Pípla, když jsem zrovna přicházel k City Hides #4. Na okamžik jsem váhal, jestli nemám vyrazit raději tam, protože byla 1 km odtamtud a byla naděje na FTF. Možná by to bylo vyšlo, ale zas bych přišel o STF na CH#4. Takto jsem si po strastiplné cestě kolem plotů, strmou strání a přes potok vyměnil s Arnepi role. Dorazil s pomocí auta přede mnou, já jsem ji ale viděl první a zalogovali jsme spolu druhé dnešní coSTF.
 

GC5MWWC Traditional Cache Literarni kes#1 - Richard Bach - Most pres navzdy
  Mel jsem v planu vyrazit na jeden rest, ale prace mne zdrzela az do tmy, takze nic, ale vlastne jo, najednou to piplo kousek od HC, to byla povinnost vyrazit. Jakekoliv umisteni na bedne by potesilo, to nejvyssi zvlaste. Vzdyt z ceho muze mit kacer vetsi radost, nez pockat si na krasnem miste nad Prahou na STF-kare a pak s nim prijemne pokecat?  
Total Records: 48 - Page: 1 of 3 - < Prev   <<   <[1 2 3]>   >>   Next >