Skip to content

Horor cache Multi-cache

Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pokud budete potřebovat radu,tak mi klidně napište
V POSLEDNÍ DOBĚ SE TERÉN TROCHU ZTÍŽIL...JÁ ZA TO OPRAVDU NEMOHU, ALE KAPKU NÁM TO TAM ZAROSTLO! TAKŽE SI VEZMĚTE DLOUHÉ KALHOTY A NĚJAKÉ BOTASKY!

Tato stránka (pravdepodobne cást deníku) byla nalezena pod jedním ze strešních trámu, pri rekonstrukci kostela Sv. Medadgrgana v Hloubetíne. K listu byla priložena fotografie dvou mladých lidí, na jejíž zadní strane bylo zretelným písmem napsáno: Vždy s tebou G.P.Simon.
Touto netradicní cestou vás proto žádáme o pomoc pri hledání odpovedí na nekterou z techto záhad:
- Kde se nachází tajemná pískovna?
- Co se zde stalo ten osudný vecer?…, ale hlavne
- Je možné, že byl Geen P.Simon v roce 1960 prvním Geocacherem?

Díky za pomoc,
Hladový deti, Sarinka120 a PETRův

Tato multi-keš je tematická!!
Znáte to, na pár dní prijede návšteva a drív nebo pozdeji dojde na štourání v minulosti v podobe fotek. Následne potom listujete naaranžovanými albícky, která nás znova a znova utvrzují v naší nestárnoucí kráse a dokonalosti.
Já se ale ptám. Co je s temi ostatními? Kde jsou ty pravý hororový fotky, kázající hruzu, des a bes? Ony chtejí být taky prohlíženy! Vyhrabte tedy jednu takovou z pod kobercu a šuplíku, na památku Geena P.Simona a jeho prítelkyne, a vložte jí do naší horor-cache. (Pokud se vám s fotkou nechce tahat, mužete ji samozrejme vložit modernejším zpusobem).

Umístení
Keška je umístena nedaleko stanice metra Hloubetín, v bývalé pískovne opredené hruzostrašnými historkami. (satanistické rituály, zasypaný válecný úkryt, medvedí stopa) Pro prekonání smrtelne nebezpecných prekážek (auta, vlaky), použijte prosím prechody a podchody k tomu urcené. Otrlejší povahy by mely mít nocní odlov povinností, ale pozor! Svetlo urcite sebou a nechodte zde vecer sami!!!!!!!! (Vyskytují se zde obcas podivuhodná individua). Byli bysme neradi, kdyby se tak pro vás stala keška opravdu hororová!!!! Jinak pres den je vše v porádku a ac to tak z listingu nevypadá, mužete na ni klidne vzít i svoje deticky. (Pouze u ctvrtého bodu jim zakryjte oci!)

Odmena
Pro ty, jenž prekonali všechny nástrahy. Pro ty, jejichž mozek nezešílel natolik, že by se nebyli schopny zalogovat. Pro první tri odvážlivce je pripraven speciální (na dva kusy rozdelený) strašidelný dárek.

Zbytek
Naše hororka má omezenou dobu trvanlivosti. Jak dlouhou, bude záležet prevážne na vás. Dávejte proto velký pozor pri vyzvedávání schránek!! (Každá ztracená schránka se už nikdy nevrátí ve stejné podobe.) Po dobu existence kešky platí prísný zákaz zverejnování videa a fotek u jednotlivých schránek. To samé platí samozrejme i pri popisu v logách. Díky…. a ted už mužete vyrazit.

 

N 50° 6.702' E 14° 32.431'

1.) Nikde se nezdržuj déle, než je nutné. Možná tomu nebudeš verit, ale zde kdysi stával výzkumný ústav. Na místě však dnes již najdeš jen děsivé živočichy, které najdeš v zámotcích - bílá je jejich barva a jsou lepkavé a děsivé. A nebo nejsou děsiví, ale krásní? Na to už budeš muset přijít sám.
Snad to nebude příliš děsivá zkušenost po které utečeš domů a už se nevrátíš.

 

N 50° 6.757' E 14° 32.480'

2.) Kam jít dál, by ti mohl poradit duch jeho posledního pacienta a hledace pískovny, jenž pro svůj velmi mladý věk cestu nemohl dokoncit. Snad ho najdeš a presvedcíš, aby ti byl nápomocen. (vzhledem k horšímu zamerení,neboj se použít hint a nezapomen si opsat DVOJCÍSLÍ!!!) I když se ho budeš bát, nekric a nesahej na nej!(Už takhle jsme rádi, že se po tolika pokusech stále drží pri živote.) Možná bude vypadat nemocný, možná vám ho bude líto. V žádném prípade se mu ovšem nesnažte z jeho vezení pomoc!
Tak tohle bylo kruté. Zhluboka dýchej. Je možné, že jsi tomu byl tak blízko. Už máš dve indicie, nevzdávej to!

N 50° 6.792' E 14° 32.336'

3.) Třetí zastávka má za úkol odkrýt další díl tajenky a navést te na tu správnou cestu podel plotu do nitra hlubokeho lesa.Možná, že objevíš mikro-okno do Geenovi duše, možná, že konecne zacneš tušit, kam mel namíreno.Vrat se o pár metru zpet na LESNÍ CESTICKU, JENŽ LEMUJE Z JEDNÉ STRANY RADA SMRKU A Z DRUHÉ PLOT. Když spatríš obydlí, zacneš si myslet, že už to máš všechno za sebou…
…jenže to je omyl! To nejhorší má teprve prijít.

N 50° 6.759' E 14° 32.120'

4.) Už jsi skoro u cíle. Je zázrak, že jsi došel až sem. Jsem na tebe hrdý. Hledej klíc!.. klíc do Geenovi pískovny… klíc k jeho tajemství.
Co se bude dít dál je už jen ve tvých rukou.

FINÁLKU najdeš na N 50° 6.(A+3)(B+6), E 14° 32.C(D-A+3)


Cesta zpet
Stací se jen rozhlédnout z pískovny. Po její levé strane vede dolu cesticka až k dráze. Podél ní se potom vydejte: Cesta vlevo podél plotu vás zavede zpátky k viaduktu, odkud jste zacínali. Vpravo se dostanete na križovatku Kbelské a Kolbenovi ulice.

Uličnictvo Hladových dětí, Sarinka120 a PETRův varují
Veškeré postavy, místa (vlastne skoro všechno), je smyšlené. Jakákoliv podobnost je proto ciste náhodná! Prístup a odber kešky je pouze na vlastní nebezpecí. Za prípadné srdecní zástavy, celoživotní projevy strachu, nebo seknutí s geocachingem nejsme odpovední. Jakákoliv kritika je vítána, ale pozor!!! Pokud bude shledána jako neoprávnená (jako, že jo!), budeme nuceni vás vyhledat a sníst! Dekujeme za pochopení.

Zdravíme všechny!

Jednotlivé stages není nutné nijak složite hledat.Vzhledem k horšímu signálu, vždy se jedná o zcela jasné geo-místo, vzdalené maximálne 15 metru od cesty. Prejeme príjemnou zábavu!

Legendy


Historie keše by PETRův:
15.1.2021 Výměna a přesun stagí, nově zpracovaná finálka, nový logbook
4.7.2019 Oprava či výměna stagí, nová tématicky zpracovaná finálka, nový logbook
14.5.2018 Nová a přemístěná finálka, přidána zpět 1. stage, posun 4. stage, nový logbook, Enabled
3.5.2018 Adopce a disabled


Flag Counter

 

 

Additional Hints (Decrypt)

1) Cnerm, xgreé ebmuyrq zá
2) Iýxyrarx wr bpuenan zá
3) H iryxéub fgebzh, cbqíirw fr qbyh
4) Cnerm f uybhoxbh iryvxbh
S) Bfirgyv qhšv fiípr cynzrarz, feqpr wraž ohší cbq iryxýz xnzrarz

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)