Skip to Content

This cache has been archived.

Tommyczech: Po zrale uvaze a urcite snaze o obnoveni jsem se rozhodl tuto ze svych kesi archivovat.

More
<

Cernokostelecky joke

A cache by Tommyczech Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/03/2007
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Cernokostelecky joke - small cache by Tommyczech
Upozorňuji, že souřadnice finálky i waipointy byly 6.1.2013 změněny.


O kešce:

Vydavate se na dlouhou a strastiplnou cestu multikese. Snad to zvladnete. Logujte prosim mimo misto ulozeni. Pri vyjimani a ukladani se mozna trosku zdrzite, nebojte, nejste sami, chodim casto na kontroly, pac porad nekdo krade tuzky.

Trasa:

1) N 50° 04.684, E 14° 30.575
Vychozi souradnice - nachazite se na volnem prostranstvi u zastavky Cernokostelecka.

Vasim ukolem je spocitat:
  • A=......Kolik cernych tramvajovych pristresku je na dohled? (Nekoukejte daleko - ani pres silnici. Kouknu a vidim).
  • B=......Na dohled je jisty pocet budov energeticke spolecnosti, ktere maji kazda na strese "orla". Pocet budov nebo orlu = B. (Pomucka pri nocnim odlovu nebo mlze: N 50° 04.774, E 14° 30.536)

2) Finalova cache se nachazi na souradnicich:
N 50° 04. (4+B) ((A+1)3) (A+3),
E 014° 30. (A+B+3) (A+1) (A+B+4)

K tématu:

Log volitelně doplnte o nejaky vtip, ktery jste v posledni dobe slyseli nebo se vam libil. Linejsi neco zkopiruji. Take muzete pripsat, co pouzivate za GPS zarizeni a jak vam vyhovuje.

Malá galerie vtipů:


Je v lese medved, vlk, liška, zajíc, krysa a želva. Desne se nudej, tak vymyslej, že jeden vždycky rekne vtip a když se tomu z ostatních aspon jeden NEzasmeje, tak toho, co to ríkal, zabijou. Medved se nabídne a rekne takovej strašnej drtivák destroják, až se všichni svíjej smíchy po zemi, jenom želva mlcí. Zabijou medveda a mluví vlk, taky takovej dobrej humor. Všichni se docela smejou, jenom želva mlcí, takže zabijou i vlka. Potom musí ríct liška - takovej nudnej vtip, takže všichni mlcej, akorát želva ríká: "Áááchacha, ten medveduv byl ale dobrej!"


Leží chlap na smrtelné posteli, manželka už pece pohrební koláce. Dá je chladnout na okno blízko smrtelné postele a chlap jak ucítil tu mámivou vuni z posledních sil se natahuje po koláci. Priskocí manželka, praští chlapa pres ruku vareckou a vyštekne: Necháš toho, jíst se budou až po funuse!


Rodice necekane vejdou k synovi do pokoje a vidí,jak stojí uprostred místnosti latexovém oblecku a mlátí se bicem. Rychle zavrou dvere a bezradne na sebe koukají. Pak otec konecne promluví: "Serezat ho asi nemá smysl, co?"


Pepícek vbehne do trídy 5 minut po zvonení bez klepání. Paní ucitelka mu povídá: Pepícku, pekne se vrat za dvere a vejdi ješte jednou, ale tak, jak by vešel napríklad tvuj tatínek!" Pepícek vyjde,za chvíli rozkopne dvere, vrazí do trídy a zarve: "Takco, vy kurvy! Necekali ste me, co?"


Príjde Karel na návštevu k Frantovi, který je na vozíku. Sedí, povídají, když už k veceru zacíná být zima, Franta Karla poprosí, zda by mu z horního pokoje prinesl backory. Ten se ochotne zvedne a jde do pokoje, kde najde dve Frantovy dcery v nejlepších letech 17 a 19let jenom v kalhotkách. Zálibne se na ne podíva a na jejich otázku, co tam delá, jim odpoví : "Váš otec mi rekl, že vás mám prefiknout." Vydešene se na neho podívají a ríkají: "To urcite není pravda, to by náš tatínek nikdy nerekl." "Tak vy mi neveríte?" ptá se a otevírá dvere u balkónu. "Franto, obe?" zavolá a zezdola se ozve " Jo jo, Karle, obe!"


Proc muži nemají být redaktory v poradne
****************************************
Milý Honzo, doufám, že mi dokážeš pomoci, Jednoho dne jsem nechala manžela koukat doma na televizi a odjela do práce. Asi tak 2 kilometry od domu mi najednou prestalo auto jet - musela jsem se vrátit pro manžela, aby mi pomohl. Když jsem dorazila domu, nemohla jsem uverit tomu, co jsem videla. Byl v posteli se sousedovou dcerou. Je mi 32, manželovi 34 a jí 19. Jsme spolu 10 let. Manžel se mi priznal, že spolu chodí víc než pul roku. Do manželské poradny nepujde. Jsem úplne v koncích, prosím, pomoz mi Magda
*************
Milá Magdo, Že Ti prestalo jet auto po tak krátké ceste muže být zpusobeno mnoha prícinami. Nejprve zkontroluj jestli není ucpaný prívod paliva. Pokud je cistý zkontroluj veškeré prívody vedoucí k motoru. Také zkontroluj kabely vcetne ukostrení. Jestli není problém tady, je potreba provézt kontrolu palivového cerpadla jestli není poškozené a dává správné množství paliva. Doufám, že jsem Ti pomohl, Honza


Doktor si pozve manžela pacientky do ordinace: "Testy vaší manželky se nejak pomíchali.Nevíme,zda má Alzheimerovu chorobu nebo AIDS." -"Co mám proboha delat?" - ptá se zdešene manžel. "Vezmete jí nekam daleko na výlet a nechte jí tam, pokud najde cestu domu, už bych s ní nespal ! "


Jsi blondýnka. Cestuješ autobuse Potrebuješ si nutne prdnout. Naštestí hraje hlasitá hudb Tak si ulevíš vícekrát, samozrejme úplne perfektne v rytmu dunicích basu a bicích. Pri vystupování si všimneš cestujících, jak se na tebe pohoršene a s hnusem dívají. Tehdy si uvedomíš, že máš na uších sluchátka a posloucháš svoji Mp3- ku...


Doktor k pacientovi: "Rentgenový snímek pátere ukázal, že máte zlomený krcní obratel. Ale nemusíte mít strach, už jsme to spravili ve Photoshopu..."


Jeden Evropan vyrustal jako malý chlapec v Indii, kam jeho rodice byli vysláni pracovne. Jednou takhle šel Evropan po ceste a uvidel male slune, jak špatne našlapuje a všimnul si, ze má v tlape trn. Bylo mu ho líto a tak sluneti trn vyndal. Léta plynula, Evropan se s rodici vrátil domu a dospel. Jednou prijel do Evropy velký indický cirkus. Evropan se šel do cirkusu podívat. Sedel v první rade, kde najednou uvidel slona, který se podobal tomu malému sluneti, kterému kdysi v Indii pomohl. Slon si ho také všimnul, popošel k nemu, objal ho chobotem a zdvihl ho do výšky. A potom s nim jebnul o zem. Takže to byl asi jiný slon.


V parku uprostred mesta pracují dve blondýny. Jedna vždy vyhloubí jámu a druhá, která jde za ní, ji zase vykopanou hlínou zaplní. Pracují tak s vervou celý den bez odpocinku, jedna vykopává díry, druhá je zase zahazuje. Jednomu kolemjdoucímu to nedá a po chvíli se jich zeptá: "Ocenuji vaši píli, slecny, ale byli byste tak laskavé a vysvetlili mi, jaký smysl vaše práce má? Vy vykopete jámu a váše kolegyne ji zase hlínou zahází." Ta první se zastaví, utre pot z cela a povídá: "Víte, normálne pracujeme ve trech, jenže kolegyne, která do tech jam sází stromky, je dneska nemocná."


"Tak co, jak se ti líbila ta opera?" "Ani mi o tom nemluv. V pul jedenácté jsem se podíval na hodinky a ono bylo teprve devet."


Pár tipů na zábavné stránky:

Travel bugGeo coinNasel jsi Geocoin nebo TravelBug? Nevis co s nimi? Zkus se podivat sem

Additional Hints (Decrypt)

Ovyybin qrfxn, mrmnqh.

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

812 Logged Visits

Found it 763     Didn't find it 11     Write note 15     Archive 1     Needs Archived 1     Temporarily Disable Listing 2     Enable Listing 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 2     Owner Maintenance 14     Post Reviewer Note 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 21 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.