Skip to Content

<

Jaroslav Foglar: Bonus Cache (Stinadla)

A cache by DuoMuff Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/09/2007
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Tato keš byla k našemu potešení zarazena do bookmarku Legendární keše

Legendy


Toto je bonusová keš série Jaroslav Foglar, která vznikla ke 100. výrocí narození tohoto spisovatele. V soucasnosti jsou porádány výstavy k tomuto výrocí - napr. Brno, Ostrava, Praha. My jsme se rozhodly pro tento zpusob oslavy
:-).!!!POZOR!!!
Protože jednotlivé krabičky série nějak nestíháme obhospodařovat, rozhodly jsme se pro jejich archivaci!!! Byla ponechána pouze tato bonusová keš jako připomínka této přes deset let trvající série. Alespoň se v Olomouci uvolní místa pro nějaké další nové krabičky. :-) Ke dni 24.1.2018 tedy byly archivovány všechny keše série Jaroslav Foglar. Jak se dobrat finální krabičky určitě snad zjistíte!
!!!POZOR!!!Celá série má 10 + 1 bonusovou keš. !!! Pro uznání logu v Bonusové keši je potreba zalogovat se ve všech deseti keších, které jsou soucástí série a splnit všechny podmínky, které se vcas dozvíte.!!!


V jednotlivých keších série naleznete klíc k rozluštení kódu pro odlovení této Bonus keše. Kód viz foto!


Na základních souradnicích mužete zaparkovat své geovozidlo, dál už budete muset po svých!


Do keše vkládejte, prosím, pouze predmety, které nejak souvisí s Jaroslavem Foglarem, Rychlými šípy a pod. V opacném prípade, prosím, radeji nevkládejte nic! Díky. Kazdy tym si muze vzit maly sacek s obrazky Rychlých Šípu a ježka v kleci jako památku na absolvovanou sérii (na sácku je nápis Stínadla) bez výmeny.


Hodne štestí!
Click To Rate This CacheOLGK

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

390 Logged Visits

Found it 254     Didn't find it 35     Write note 46     Temporarily Disable Listing 11     Enable Listing 10     Publish Listing 1     Needs Maintenance 7     Owner Maintenance 25     Post Reviewer Note 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 70 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.