Skip to Content

This cache has been archived.

TheOnions: Rozhodl jsem se, že keš už nebudu obnovovat. Lanovka poslední dobou trpela a nechceme, aby geocaching pridelával práci nezúcastnenému chatari. Dekujeme za všechny dosavadní návštevy.

More
<

Jez ve Stenovicich

A cache by TheOnions Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/31/2007
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Jez ve Štenovicích

Tuto keš jsme si vytvorili jen tak pro radost na míste, kam rádi chodíme a které chceme ukázat i vám. Zastavte se, porozhlédnete se a zamyslete se na chvilku, jak ten život rychle plyne...

Podle webového pocítadla jste . návštevníkem tohoto listingu.

V letním období muže být prístupová cesta ke keši dosti zarostlá vysokou travou, a proto prípadne odlov odložte na pozdeji. Keš není drive-in a v léte se díky prírode obtížnost terénu mení na 2,5.

Ke keši je také možný prístup pomocí lanovky z pravého brehu, lanovku si ovšem vybudovali pro vlastní potrebu a za vlastní prostredky chatari a nepovažujeme tedy za vhodné ji uvádet jako doporucený „dopravní prostredek“, protože nám nepatrí. Pokud se presto rozhodnete ji použít nebo se jen tak svézt, pak prosím berte ohled na to, že je to soukromý majetek.

Keš je umístena blízko vode, není proto prístupná v prípade povodnového stavu na rece Úhlave.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.