Skip to Content

This cache has been archived.

Awercz: Snad jsou zalogvani vsichni, takze archiv.

More
<

Kolovratske pivko

Hidden : Tuesday, 08 December 2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Jak to cele vzniklo

Roztržitý mladík v obleku se soustredene dívá do koruny mladého stromu, zatímco dva jiní, horecnate obléhají šípkový ker opodál. „Nekde to tu preci musí být“, ríká jeden z nich, zatímco ten druhý ješte jednou kontroluje souradnici svého GPS prijímace. Ze zarputilého hledání je vytrhne až jásavý výkrik úplne jiného mladíka, který jako první spatril „kešku“ – neboli „schovku“, pripevnenou na lavicce.… Nevíte, co se to deje? Tak pozor! Na podobnou situaci mužete behem letošního ríjna narazit v Praze a jejím okolí pomerne casto. Jeden Prazsky pivovar totiž slaví 140. narozeniny a pro své príznivce porádá pravý hon na samochladící sudy CoolKeg v podobe geocachingu.

Takto znelo motto akce do které se uspešne zapojili i FTFkari, kterí mají rychlost a hledání rozlicných krabicek v krvi. Po pár nalezených sudech jsme se domluvili, že je dáme do "placu" a udeláme event. Bohužel jsme narazili na velký problém s nalezením místa kde nám dovolí presunout výhru do bricha. Asi je všem lidem jasné, že neexistuje hospodský kterému udelá radost, když si host prinese pivo. Nicméne se mi podarilo zarezervovat Kolovratský Tropic barO eventu:


Na tento event jsou pripravené tri sudy které dali k dispozici AwerCZ, Benjo5 (Dain a Olik) a Graphix celkem je to 120 piv, tak snad to bude stacit :-) Vstupné na akci bude 50Kc na osobu a bude pokrývat pronájem baru s možností konzumovat vlastní pivo. V baru je k dispozici projektor, takže mužete prinést fotky kterými se mužete pochlubit ;-) Jako je u vetšiny Pražských eventu zvykem, bude i tento nekurácký, ale kuráci nemusí zoufat, protože pred barem je krytá predzahrádka kde mužou v klidu holdovat své závislosti

 

A ted´ to nejduležitejší. Event zacne v 17:30 a bude koncit az to vsechno vypijeme :-)Jak se k nám dostanete:


Krome klasické MHD sem jezdí vlak, ve kterém platí lítacka jako v autobusu. Vecer jezdí dvakrát za hodinu a na Hlavní nádraží vás doveze za 25 min.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.