Skip to content

Stribrna Lhota Wherigo Cache

Hidden : 03/17/2008
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


!!! POZOR, UPDATE 4.4.2021 !!!
Cartridge je neaktuální, pro mě neopravitelná, ale stále je prý hratelná. Z památečních důvodů (druhá nejstarší ještě funkční wherigo cache v ČR) nechci ale cache zcela rušit. Proto se zde dočtete rovnou správnou odpověď na první otázku - je to číslo 80. Zbytek listingu zůstává zachován v původní podobě.

Tato cartridge vás provede po Stríbrné Lhote, což je jedno ze trí katastrálních územi mestecka Mníšek pod Brdy.
Primární úcel je popularizace platformy Wherigo. Cache (i cartridge) je totiž teprve tretí v CR, a vubec první v Cechách.

Procházka od parkingu k finále je hrubým odhadem 1,5 km, a je lineární - zacíná ve Stríbrné Lhote a koncí mezi Lhotou a Mníškem. Výchozí souradnice ukazují na místo, kde lze zaparkovat. Cache je urcená a testovaná pro peší projiti, celá trasa je ale sjízdná na kole a z vetší cásti i autem - tady ovšem nemohu rucit za chování zón, ale klidne to zkuste.

POZOR, Vždy si zkontrolujte, zda máte aktuální verzi cartridge, starší obvykle nelze hrát, ci jen s obtížemi. Dále ruzné verze cartridge se mohou chovat ruzne v závislosti na tom, ve které verzi Builderu a pro kterou verzi Playeru byly vytvorené, a s jakým prístrojem hrajete. Venujte proto prosím pozornost informacím o verzích:

V soucasnosti je na wherigo.com ke stažení cartridge ve "verejné verzi 6", která byla vytvorena v Builderu ve verzi z 29.5.2008 a pro Player ve verzi z 29.5.2008.

Cartridge cas od casu testuji na PocketPC s aktuálním Playerem, ale mela by být hratelná jak na starších Playerech, tak na Garminu Colorado/Oregon. Bez záruky!

V cartridge je pouzit jen zlomek toho, co wherigo umi, tak, ze to odpovida mym "programatorskym" schopnostem a 1,5 dnu prace. Rekonstrukci nechystám, aby bylo videt, že se dá wigo udelat i relativne snadno. Samozrejme plánuji úpravy a opravy aby cartridge zustala hratelná :)

Snad vas Stríbrná Lhota navnadi k tomu, abyste si to take zkusili, moznosti jsou opravdu nepreberne !
P.S. Pokud budete srovnávat s jinými Wherigo projekty, budte prosím shovívaví ;) Nejsem sbehlý v programování a cartridge byla tvorena v dobe, kdy s Wherigo nebyly žádné zkušenosti.

POZOR! Pro uznani logu musite uploadovat ulozenou dokoncenou hru na wherigo.com, nebo tam alespon zadat vitezny kod, ktery se vam po dokonceni vygeneruje ! Pokud to nepůjde /wherigo je občas technicky nevyzpytatelné/, klidně cache logujte, jste-li zapsaní v logbooku, ale bod na wherigo.com vám systém nepřidá.

Cartridge stahujte zde: cartridge Stribrna Lhota

Informace o Wherigo najdete na wherigo.com a v cestine traba zde: navigovat.cz.
Zakladem je (u PocketPC) nainstalovany a funkcni Wherigo Player, naleznete ho zdarma ke stazeni na strankach wherigo.com.


Dejte prosím vedet, s jakým prístrojem jste lovili a jestli jste meli nejaké potíže ! Prosím o to obzvlášte vždy po publikaci nové "verejné verze" cartridge.

Publikované verze cartridge:

z Builderu a pro Player ve verzích z 7.3.2008 :
verejná verze 1 - 17.3.2008
verejná verze 2 - 20.3.2008, snad pridána podpora Garmin Colorado, drobné úpravy cartridge
z Builderu ve verzi z 27.3. a pro Player ve verzi z 4.4.
verejná verze 3 - 5.4.2008, pridány obrázky, zjednodušen kód, drobné úpravy :
z Builderu a pro Player ve verzích z 29.5.2008 :
verejná verze 4 - 9.10.2008, prekopán konec cartridge v souvislosti s presunem finálky, starší verze jsou nyní nehratelné !
verejna verze 5 - 5.4.2009, úprava v dusledku zmeny jízdního rádu
verejna verze 6 - 28.9.2009, úprava v dusledku další zmeny jízdního rádu

Additional Hints (No hints available.)