Skip to Content

This cache has been archived.

caapek: tak nastal cas dat tento event k ledu [;)]
Jeste jednou dekuji vsem za ucast, gratuluju vitezum a vzdavam hold vsem co dosli do cile, i kdyz unaveni a promoceni...
Doufam (a jak z vasich logu vidim), ze se vam zavod a setkani libilo, myslim ze mohu slibit, ze neco podobneho v blizke ci vzdalene dobe usporadam zase. Ale budu potrebovat pomoct, aby se vychytaly mouchy a pripravilo vic zajimavych veci pro ucastniky.
preji prijemny lov! caapek

More
<

Nocni zdarsky geozavod

A cache by caapek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 08 August 2008
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

1. NOCNÍ GEOZÁVOD na Vysocine PROBEHL na vybornou!

SHRNUTÍ A VÝSLEDKY ZÁVODU (aktualizace 18.8.):


Zde je výsledková listina - tabulka tymu, jejich obsazeni, poradí po nocni stezce (stage3) a konecne poradi v cíli (u pokladu).

Velice se omlouvám za to, ze jsem si nezapsal cas a tim i poradi prichodu dalsich tymu (od 8.mista dále),ale vzhledem k poctu prichozich tymu nebylo mozne spolehlive urcit kdo v jakem poradi dorazil k pokladu... :(

Velice dekuji vsem za úcast, gratuluji víteznému týmu Zdárský výkvet a druhemu tymu URNA, jakozto i tymu Brno mafia a LovCI5, protoze tito podali výkon, který jsem necekal - dorazili do cile uz po 22h, coz bylo asi o hodinu drív nez jsem doufal!

Výsledková listina-poradí v cíli u pokladu
poradí v závode název týmu cas v cíli kód stage3
1-FTF Ždárský výkvet 22:13
1
2-STF URNA 22:14
2
3-TTF Brno Mafia 22:30
7
4 LovCI5 22:32
5
5 Vidláci 22:35
3
6 Perníkári 22:46
4
7 SEMTEX team 22:47
6

Jak jsem avizoval v cíli - PREKVAPENIM bylo, že ti co absolvovali nocní stezku (stage3), si mohou zalogovat zároven i multicache Pilskou tmou, GC1EYRC, která byla publikována 16.8. a která po závode zústane v témer nezmenené forme (jen mozná nekteré odrazky nahradí odrazné spendlíky...

Vzhledem k pocasí - necekanému, sice krátkému ale zato dost intenzivnímu dešti, který totálne promocil vetšinu závodníkú presne v té chvíli, kdy se nemeli kam schovat, protoze se nacházeli mezi stage 1 a stage 2.1, takže vetšinou nekde na poli nebo v lese , jsem zvýšil obtížnost terénu zavodu na 4,5 . Opravdu smekám pred všemi, kterí dorazili do cíle pred vyhlášením výsledkú (pred púlnocí), protoze jste odlovili 7 keší, ušli 14km (nekterí i víc ) a k tomu vyluštili 4 šifry, ke kterým skoro nikdo nepoužil ukrytý návod v mikrokeších...

Doufám, ze se vám závod opravdu líbil (a ne ze to jen písete do logu a pritom si myslíte neco o debilech... a nadáváte jak jste promokli...) a pokud projevíte dostatecný zájem (treba mailem nebo na ICQ), tak se možná slituji a prístí rok usporádám další rocník - tentokrát s podstatne drsnejšíma šiframa ... ale to by se muselo najit pár pomocníkú - jak na realizaci tak na testování.

No, nebudu už otravovat dlouhým ctením, jen bych poprosil toho, co si odnesl múj coin - Pilsen radyne castle, at mi ho vrátí,nebo vloží do nejaké ždárské cache a dá mi predem vedet, kam ho dá. Neplánoval jsem totiž jeho vyslání do sveta, jenže po tech pár pivech jsem už nedával tolik pozor a rekl, ze jsou tam mince a TB na rozebrání ... Díky a nashle na dalsich akcich!!!
Caapek
(ten co to mel vsechno na svedomí

PS: par fotek z eventu je zde(41 fotek) ve Flashi (doporucuji) a v HTML.

 

..... V pátek 8.8.2008 odstartuje historicky .....

1. NOCNÍ Ždárský GEOZÁVOD

Vlastní závod probehne ve Ždáre nad Sázavou a blízkém okolí, mapu a instrukce dostanete pred startem pri zápisu závodníkú.


Program:

16:30 - 19:00 Sraz v hospúdce U Süsa - na zahrádce - prohlídka coinú, rozdelení týmu
19:00 START geozávodu (pul hodiny pred tmou)
cca.23:30h Konec závodu-(posune se pokud by se tymum nedarilo)
00:00-... O pulnoci vyhlášení výsledku, predání cen, CWG, pokec, geo-pivko, geokofola ... proste zábava
-v CÍLi je domluveno i prespání pro ty, co mají stan, pití (alko/nealko) co hrdlo rácí, jídlo už bohužel ne

Týmy budou rozdeleny po 3-4 kacerech (pokud chcete být spolu, napište to do registrace !!!)
Nahlašte tedy jména (nicky) všech z týmu ! Pocet týmú je omezený (25), registrujte se tedy co nejdríve pomocí "will attend", jiné logy nebudou brány jako prihláška!


Prihlašovat se mužete MAX.do 12.7.2008, poté již na vás nemusí zbýt CWG !!!(budu je objednávat jen pro nahlášené úcastníky+malá rezerva).

Doporucené vybavení:

Baterka (celovka), propiska, FIXA (permanentní popisovac na CD/DVD libovolne barvy), a GPS nutná !!!(stací 1 ks na tým)
Dále je dobré si vzít dobré boty, pro jistotu náhradní baterie do baterky (bez baterky není možné dokoncit závod!!!),
oblecení dle pocasí (mám objednané teplé, suché pocasí, ale uvídíme co dodají... )

Závod bude složen ze 3stage po 3 stanovištích. Soucástí nocní hry budoušifry ! (bude dobré si tedy sebou vzít nejaké šifrovací pomucky - taháky). Vysílacky a jiné komunikacní zarízení jsou povolena.

Nejsou povoleny ŽÁDNÉ DOPRAVNÍ PROSTREDKY (auto, kolo, kolobežka, brusle, atd..), kdo si je veme, budou mu v terénu stejne k nicemu

Každý úcastník závodu dostane speciální CWG (Czech wood geocoin ) !
Vítezové a další 2 týmy v poradí dostanou i neco navíc... ;)

Na míste startu uhradíte 20kc/osobu startovné.

Takže doufám, že úcast bude velká a teším se na vás, stejne tak i na to, že se pocasí i celá akce podarí.

LOVU ZDAR!Night Cache Night Cache Dogs Allowed Dogs Allowed
Bicycles not permitted on paths Bicycles not permitted on paths Bring a Flashlight Bring a Flashlight Pencil Bring a pen or pencil More than .5 mile from Trailhead More than .5 mile from Trailhead
Generated by The Selector


  Aktualizováno 16.6.2008:
Pocet týmu je nyní pouze 20! (uz jen 4 volné) - po naplnení prihlašování stopnu(ale vzhledem k tomu, jaký je zájem, možná pozdeji pocet zvýším a uvažuji také o zvýšení poctu clenu na tým na max.5)
Do dnešního dne je naplneno 16 týmu! + nekolik dalších jednotlivcu, kterí doplní menší týmy, nebo vytvorí další tým, pokud budou mít alespon 1 GPS.
PS: možností ubytování je v ZR a okolí spousta, kemp je u Pilské nádrže (piláku) a u Dárka-v chatkách,nebo na pláži ve stanu (k Dárku mohu odvézt).

Aktualizováno 17.6.2008:
20 týmu je NAPLNENO! Do odvolání STOPuji registraci na závod!
Az na pár vyjímek (1 tym -Minja a pitrisovi deti, Adrian_S, Gaspi_CZ, ... kterí se nahlasili, ze mozná dojedou) je prozatím vycerpána kapacita závodního pole. Behem následujícího týdne zverejním startovní tabulku a poté bude mozné doplnit "prázdné místa" v týmech.
Ostatní, kterí se nestihli vcas zaregistrovat pro závod zatím zvu na setkání s ostatními kacery do hospudky - na pokec a pivko/kofolu - muzete se dale hlasit pomoci "will attend" pokud plánujete dojít - v prípade ze zvýsím kapacitu závodního pole, budu vybírat z dríve prihlásených!
PS: hospudka - zároven místo startu se mozná zmení(z kapacitních duvodu.)

Aktualizováno 20.6.2008:
Pocet týmu je zvýsen na 25, pocet clenu na tym je max. 4!
Tudiz je moznost doplnit jeste 5 tymu a stavajicich 20 tymu do 4 clenu(tedy +1 kacer/tym).
(tym Isani dostava vyjimku - mohou byt v peti)
Kazdy zavodni tym musi mit sebou 1 GPS a 1 mobil!
Sledujte proto dále aktuality!
PS: mírne upraven listing - ZÁKAZ dopr. prostredku, nutné vzít si sebou 1 FIXU (viz. výse, nekolik jich koupim,pro ty co zapomenou), zmena startovneho na 20kc/osobu (misto platby za tym - vyhodnejsi pro mensi tymy)
Zde je startovní listina - tabulka tymu a jejich obsazeni,
je tedy mozne (po domluve/souhlasu s ostatními cleny týmu (a kontrole,ze mají aspon 1 GPSku)) doplnit mensi tymy, nebo preskladat stavajici - piste na muj mail(prez muj profil), nebo pomoci poznamky "write note".
Aktualizováno 25.6.2008:
Registrace prodlouzena do 12.7., protoze od patku 27.6. do 12.7 budu na geolovu v Itálii a poté v jizních Cechách (vetsinou bez internetu a tudiz nebudu moci aktualizovat listing). Hlaste se tedy - jak do zavodu, tak na pokec - pokud nechcete zavodit, napiste will attend a do textu uvedte, ze se nechcete ucastnit zavodu! jinak je domluvena hospoda - min. do 2 do rána bude obsluha na baru - (pokud budeme dost pit, i déle..., piti si kazdy plati sam ), kuchyne uz bohuzel fungovat nebude - takze svacinu sebou...
Aktualizováno 5.7.2008:
Na chvilku jsem se dostal k internetu, takže jsem aktualizoval startovni listinu, doplnil nove nahlášené týmy, udelal trošku rošádu ve stávajících, aby se vlezli noví, kterí rádne nahlásili jména všech clenu, v lepším prípade se nahlásili všichni cleni sami.
Prohlédnete si prosím tabulku, napište mi (mailem, nebo poznámkou) eventuelní zmeny a ti co jsou uvedeni jako další nahlášení - zatím nezarazeni - nahlašte, kam se chcete pridat (do volných míst v týmech), bohužel se už asi nedostane na všechny - NEUZNÁVÁM prihlášky typu já "+2 další" nebo "celý tým"... takže kdo do 13.7. neupresní jména všech clenu, nebo se tito clenové neprihlásí pomocí "will attend" bude jejich místo prenecháno dalším !!!
Aktualizováno 13.7.2008:
Registrace pro týmy je UKONCENA!
Nyní je možné už jen doplnit volná místa ve stávajících týmech - domluvte se mezi sebou, poté se registrujte.
Teším se na všechny, co prislíbili úcast! Caapek. PS:
Zde je aktuální startovní listina - tabulka tymu a jejich obsazeni
Aktualizováno 3.8.2008:
Toto budou zrejme poslední aktuality pred závodem. Zásadní zmenou jsou casy startu a konce zavodu - START uz v 19:00 !!!
a konec závodu cca.23:30, následné vyhlásení vítezu bude o pulnoci.
Velice dekuji Slavkovi s Ikim za betatest trate a sifer - vse zatim vypada v poradku . Konec závodu se eventuelne posune, pokud by se týmum nedarilo-pockalo by se na príchod prvních 10 tymu.
Tesim se na hojnou ucast nejen zavodniku ale i dalsich kaceru, kteri si chteji jen pokecat a setkat se s dalsimi - bohuzel kapacita zahradky u Susa nebude dostatecna pro vsechny na sezeni, takze to bude pro cast "na stojaka" nebo se presunou dovnitr...
Proto doufam, ze po odstartovani nezustanu v hospode sam a ze budu mit s kym pokecat a vydrzet do konce zavodu (s tim ze se presuneme do cile k pokladu). Takze lovu zdar!

Additional Hints (Decrypt)

[cz:]qbmiígr fr an fgnegh
[en:]fcrpvsvrq ba gur fgneg

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.