Skip to Content

This cache is temporarily unavailable.

Andelalf a VeraBludovice team: Dle informací posledních cacherů je úkryt poničen, do doby obnovení disabluji. VeraBludovice

More
<

Poklad v Dulnaku

A cache by Andelalf a VeraBludovice team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 09/02/2008
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


POZVANKA NA PRIJEMNOU PROCHAZKU A SNADNY ODLOV KRABICKY


informacni tabule dulnak

Les do kterého Vás zvu slouží k odpocinku, procházkám, sportování a relaxaci lidí všech generací. Najdete zde predevším klid a krásnou prírodu, proto je vyhledáván predevším k procházkám maminek s kocárky a v zime hlavne k jízde na bežkách. Je volne prístupný pešky i na kole ze všech svetových stran po upravených lesních cestách. Autem se dostanete vždy pouze na jeho okraj. Na celém území lesa se mužete dovedet mnoho zajímavostí z informacních tabulí. Na nekolika místech je zde dokonce možnost rozdelat si ohen a opéct pár „burtu“.


Prosba lesa:

Milý clovece! Jsem dárcem tepla ve tvém krbu za chladných nocí v zime a dárcem prívetivého chládku v žáru letního slunce. Já jsem dal trámoví tvému obydlí a desku tvému stolu. Ze mne je lože, do kterého uleháš i klec tvého rádla. Já jsem dal topurko do tvé sekery a branku do tvého plotu. Ze mne je drevo do tvé kolébky i do rakve tvé. Jsem tím, cím pro blahobyt je chléb a pro krásu kvetina. Slyš tedy moji prosbu: Neubližuj mi!

Prosím, dbejte prosby lesa a neodhazujte odpadky ani jiné zbytecnosti Vám zrovna prekážející, les není jen pro Vás a i ostatní by si jej chteli užít!


Preji peknou procházku a úspešný odlov!


!!! UPOZORNENI - VIKO OTVIREJTE OPATRNE !!!

Hezky lov preje
Andelalf a VeraBludovice team
verabludovice.tode.cz

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

1,049 Logged Visits

Found it 949     Didn't find it 8     Write note 63     Temporarily Disable Listing 6     Enable Listing 5     Publish Listing 1     Needs Maintenance 2     Owner Maintenance 11     Update Coordinates 4     

View Logbook | View the Image Gallery of 47 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.