Skip to Content

This cache has been archived.

Qnik: Sice ješte nezalogovali všichni, ale to se nedá nic delat...proste administrativa vázne, to chápu, ale já tento hroznej event archviju...

More
<

Pod hrad a pred zamek

A cache by Garage Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 21 November 2008
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ve dnech, kdy jsme s Geocachingem zacínali nebyl v našem okolí nikdo jiný, než Fikus Team z Rychnova nad Knežnou, jehož cache se stala pro vetšinu Garage teamu tou první. Dále pak geocacheri vzdálení až 50km, kterým ovšem vubec nevadilo jezdit pro FTF až k nám.

V tu dobu nemel event v techto místech vubec žádnou cenu. Všichni to meli hodne daleko a konkurencních eventu bylo mnoho. V poslední dobe se ale Geocaching rozmohl a v podhurí Orlických hor a vznikly zde nové teamy, které potkáváme byt v podobe díku za cache, nebo trebas i s prosbou o radu.

Proto si myslím, že ted už je ten správný cas prijít s prvním eventem Rychnovského okresu. Prijdte proto posedet v malém prijemném letovisku, kde narazíte zároven jak na hrad, tak i zámek a nejednu povedenou cache.

Sejít se mužeme treba od 16:00 aby jste mohli privést i svou georatolest, na výchozích souradnicích, tedy v restauraci Slavia a to v jejím salonku. Úcelem tohoto eventu je, aby se setkali ti služebne mladší a popovídali si o tom co je zajímá.

Proto všichni vy z okolí,ale i vy z vetší dálky, neváhejte se prihlásit logem will atended a 21.11. se na vás budeme tešit.

Zapište prosím svou úcast logem Will Atend a uvedte prosím kolik vás za jeden team príjde. At prípadne mužeme zajistit více, ci méne místa. Díky!

Za Garage TEAM

Qnik, ezopos, Werki, Rudik a další…

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.