Skip to Content

This cache has been archived.

Slunicko3nec: Archivujeme, dekujeme za návštevu, bude-li príští rok urcite se letošním návštevníkum ozveme. Eva, Breta, Verka, Lada

More
<

Kunzak - OLZOK jede na tabor!

A cache by Eva + Breta Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 20 August 2009
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Sbalte si, pojedeme na tábor!

Milé kacerské rodiny i jednotlivci, máte jedinecnou možnost si zopakovat ci poprvé zažít opravdový letní tábor. Pro zacátek pouze týdenní. Zve Vás trinecký vodník OLZOK

Kdy: Nástup v ctvrtek 20.8.2009 v 15.00 hodin - nejdríve

Odjezd v ctvrtek 27.8.2009 v 10.00 hodin - nejpozdeji

Možno strávit týden nebo i kratší dobu, dle domluvy. Prosíme kacery, kterí se zdrží nekolik dní, aby nám pomohli "držet službu" v tábore, abychom si také mohli nejakou tu kešku odlovit.

Kde: Stanový tábor u rybníka Komorník u obce Kunžak. Ubytování ve dvoulužkových stanech s podsadou, lužka s molitanovou matrací. Vlastní spacáky, polštárky, decenky. Možnost spaní ve vlastním stanu /omezená kapacita/. Hygiena jako na tábore, velké sprchování a denní mytí vlasu není možné, ale pri šetreném užívání voda stací. Parkování na vyhrazeném míste uvnitr tábora. Odstavné místo pro kola - zakryté, zámky sebou.

Proc: Abyste si odpocinuli a lovili dle svých možností a sil. Ve zdravém a silne zakešovaném prostredí. Nové keše NEBUDOU organizátory v prubehu eventu publikovány.

Za kolik:

A. Osoba/noc 120.- Kc v našem stanu, díte do 12 let 80.- Kc, miminka bez požadavku na lužko zdarma. V cene vecerní polévka /bramboracka, gulášovka atd.../ a káva nebo caj ráno

B. Osoba/noc ve vlastním stanu 60.- Kc, díte do 12 let 30.- Kc, miminka zdarma. V cene vecerní polévka /bramboracka, gulášovka atd.../ a káva nebo caj ráno

Ostatni stravování ve vlastní režii. Sebou vlastní ešus a príbor - lžicku. Vhodný též hrnecek na kafe nebo caj.

Pobyt pejska, parkování auta nebo kola - zdarma. POZOR - pejsek v areálu tábora pouze na vodítku, komu bude pejsek pobíhat bez vodítka, bude z tábora vykázán bez náhrady již zaplacené zálohy.

Bar - pivo, nealko, nejaká ta sušenka nebo nezdravý chips. Cigarety nevedeme. Pullitry sebou.

Prihlášení: vždy pouze po dohode se Slunicko3nec /Eva/, formou Will Attend, vybíráme zálohu 50% pri prihlášení. Návšteva eventu na jeden den samozrejme zdarma, s parkováním na vyhrazeném parkovišti MIMO OBJEKT TABORA, do Will Attend napište bez noclehu :-)

Doprovodný program: Kino pro deti a Indiana Jones a Chrám zkazy nebo obdobne, zmena programu vyhrazena, mužete vzít vlastní DVD. Další doprovodný program chystáme - dejte si woclist, budete informováni.

Privítáme hudební nástroje, stolní hry, co kdo má rád. Dobrovolne-povinné vzpírání /nošení dreva na ohen/

Na všechny se teší Eva a Breta (Slunicko3nec) a nas trinecky vodnik OLZOK

Upozornení: každý úcastník eventu je zodpovedný za svou bezpecnost i za bezpecnost svých detí, dekujeme za pochopení.Zmenárna - aneb duležitá sdelení!
1.3.2009 - zbývají pouze 2 místa /slovy dve místa/ pro vlastní stany, další NEBUDOU potvrzovány
3.3.2009 lituji, vlastní stany již nelze, proto nyní prihlášení jen do stanu s podsadou - kdyby se nekdo odhlásil uvolním
25.3.2009 poslední místa ve stanech s podsadou na víkend - po jednom až dvou lužkách. Na nedeli až ctvrtek ješte volné i celé stany.
Nedele 23. srpna - GEOZAVOD cili kros za fáborkem nebo šipkou pro dve kategorie. Kategorie Rodina a kategorie Lítac s GPS. Zápis na míste v 09.00 hodin a dle poradí príchodu start. Již nyní formou write note prihlaste svoji rodinu /tzn. název rodinného teamu, pocet osob dospelých a detí, lítaci jsou samostatné osoby/. Vhodné pro rodiny ruzného složení.

14.4.2009 Uvolnila se další místa ve stanech s podsadou. Místa na vlastní stany obsazena. Brzy napíšu císlo úctu kam posílat zálohu.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.