Skip to Content

This cache has been archived.

matonni: Ješte jednou všem díky za úcast a teším se na další, tentokrát letní akci. Bude to v jiném duchu, název "Stodolní kino" napoví.

More
<

Minievent 6x700, ver. 2009

A cache by matonni Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 27 February 2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Minievent u príležitosti 2. rocníku prechodu nadsedmistovek Milešovského stredohorí behem jednoho dne.

Spáci: horal_cz, smrtakovec, strejceknimra, firlet, jizersky_drak, al-ash, cz_alfa, matonni s celou rodinou a 6 mudlu.
Ranní ptácata: honza-pavla, skolnik, JohnyM., Lonos, hradnik, VK Stahlavy,
Ti co se prihlásili a neprišli: malcik_cz, dujdu, benjo5, dubka

Zvu Vás na akci, kterou jsme loni porádali poprvé jako neverejnou. Naším cílem bude prechod všech vrcholu Milešovského stredohorí, vyšších jak 700 m. n m., behem jednoho dne. Na každém z techto vrcholu je keš, takže pro nekteré z Vás to bude vhodná príležitost k odlovu.

Jako základnu využijeme Hájenku u obce Drevce. Sejdeme se v pátek odpoledne, v sobotu vyrazíme na akci a vecer se sem vrátíme, abychom v poklidu vše zhodnotili. V nedeli ráno ci dopoledne (dle míry únavy) se rozhodneme, zda dáme nejaký nášup ci razíme domu.

Více podrobností:

PÁTEK
sraz na Hájence u Drevcu, vecerní prevoz nekolika aut pod Kletecnou. Kapacita hájenky pro prenocování je omezena, v tuto chvíli nejsou žádná volná místa. Objekt je pro úcely eventu celý nekurácký, k dispozici bude mimo jiné tocené pivo Zlatopramen, teplá i studená kuchyne... Snídane a hlavní vecere budou jednotné, s vegetariány se pocítá. Ubytování je v podkroví ve 2 až 4 lužkových pokojích, k dispozici budou dvoje sociální zarízení se sprchami.

SOBOTA
ráno v 6:00 hodin hromadný odchod na vrcholy v následujícím poradí: Ostrý, Hradištany, Klec, Parez, Milešovka, Kletecná.
Loni jsme byli ubytování v Opárne, ale tuto variantu po zkušenostech vzdáváme a vrátíme se na Hájenku. Proto ta auta pod Kletecnou.
Samozrejme se nevylucují úcastníci bez požadavku na prespání, naopak jsou vítáni. Jen upozornuji, že k hájence nejezdí žádná hromadná doprava. Z cíle na Kletecné je kousek do Chotimere na vlak.

NEDELE
urcite nejaký nášup po okolních kopcích, je to na dohode, možností je spousta

Celková trasa je kolem 30 km, výškové profily a vzdálenosti najdete na (visit link) hned na pocátku roku. Pokud sjedete níž, najdete informace o kompletu 7 x 700, kterou chodíme v léte (taky na ni dojde, nebojte). Ubytování vyjde na 250 Kc na osobu a noc, vcetne snídane. Trasa se dá ujít (když to ujdu já, ujde to každý), loni s námi šly i holky bez tréninku, ale na rovinu ríkám: "Nepodcenovat trasu a precenovat síly nemá smysl". Jedna s tech slecen se týden lécila :-)) Jde se klidným tempem se zastávkami dle potreby, bohužel cestou není šance na jídlo ci pití, krom Milešovky. Snad bude mít Kukajda otevreno, pokud nedal prednost porádání technopárty jako v léte :-)) Radeji pocítejte s variantou: "Vše s sebou".
Akce se bude konat za každého pocasí, vyjímky se pripouští v prípade podobných událostí, jako byla lonská Emma. Celá trasa vede v CHKO Ceské stredohorí, dle toho se zde budeme chovat.

Zájemci se hlásí zápisem Will Attend a uvedou pocet úcastníku a prípadne pocet požadovaných lužek. Tem z Vás, kterí požadují nocleh, zašlu císlo úctu, na které prevedete 500 Kc. Pokud platba do týdne nedorazí, Vaši prihlášku ruším. Ti, kterí požadují vegetariánskou stravu se pripomenou do logu.

Kaceri, kterí jdou jen samotnou túru, samozrejme neplatí nic.

Teším se na Vás, s dotazy mne neváhejte kontaktovat. Urcite jsem spoustu vecí vynechal, klidne pište.


matonni

Za pomoc pri porádání této akce dekuji mudlovi Kendymu.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.