Skip to Content

This cache has been archived.

Mion: Na opozdilce s logovanim TB jiz dele cekat nebudu, mohou zalogovat vyzvednuti kdykoliv bez ohledu na status eventu. Takze archivuji a tesim se s mnohymi na shledani opet (a mozna jiz naposledy) prvni vikend v zari! [:)]

More
<

GeoJeseniky 2009 SE (Springtime Edition)

A cache by Mion Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, May 29, 2009
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Obri skaly
GJ 2009 SvagrovEVENT JE TÉMER PLNE OBSAZEN
(aktualni stav viz tabulka rezervací)

motyl   Prijmete pozvání na mimoradný jarní vikendový sraz príznivcu horskeho geocachingu. Ubytování je opet zajisteno na stylové turistické základne Svagrov, nacházející se v hlubokem údolí horského masivu Hrubeho Jeseníku. Setkání je volným pokracovaním predchozích rocníku (podzim 2008, podzim 2007 a jaro 2006), letos ale s jednou velkou vyjímkou - setkáni v tomto roce probehne mimorádne dvakrát!. Nyní na jare, a pak tradicne, ale jiz rozluckove na podzim, kdy pujde s velkou pravdepodobností o derniéru - bude to poslední geoevent, porádaný zde na Svagrove...

  Event opet oficiálne probehne od pátku do nedele. Nicméne pokud by mel nekdo potrebu porádne si uzít kesování a výlety po zdejsich horach, muze prijet o pár dnu dríve - ubytování bude zajisteno. Jako v predchozích letech, ani letos nehodláme nabídnout cacherum organizovanou zábavu, ale hlavne zajistit v této odlehle oblasti základnu, z které je mozné vyrázet do okolí za cachemi a jinými zajimavostmi, a po návratu se vecer setkat a poklábosit s cachery ze vsech koutu republiky.

  I pro pravidelné návstevníky eventu je opet tématicky co nabídnout - najdou se i nove zalozené cache (seznam, mapa), a asi málokdo dokázal odlovit vsechny starsí zajimavé cache v zdejsích horách. Takze o celovíkendovou geocacherskou cinnost bude postárano.

Kravy

  K dispozici bude veskerá ubytovací kapacita objektu a chatek, spolecné sociální zarízení s teplou vodou, spolecenská místnost s krbem, venkovní prostory se sezením, ohniste. Strava je zajistena ve forme snídaní a vecerí. Opet se muzete tesit na tocené pivo a kofolu, na baru najdete take dalsí alkoholické i nealkoholické nápoje. Bude také mozné vyuzít táboráku k individuálnímu opékání. Hráci na hudební nástroje jsou velmi vítáni a úcast Colonela a Technicka je primo povinná! :o)  Po predchozích uspesích bude opet zajisteno i opekáni prasátka na rozni, ale jen v prípade dostatecného poctu objednávek. Takze neváhejte tuto moznost vyuzít - pokud budete mít zájem o výtecne pripravené maso a budete se na eventu vyskytovat v sobotu vecer, uvedte pocet objednaných porcí do svého will attend logu. Objednavky na maso budou zaznamenány podle poradí attend logu v listingu eventu.

   Cena za osobu a noc bude priblizne kolem 200 az 220 Kc. V uvedené cene je zahrnut pronájem celé turistické základny (ta bude vyhrazena tomuto setkáni) a polopenze - snídane a vecere od pátecního vecera do nedelního rana. V této cene není zahrnuta cena prípadne priobjednané porce masa. Ta vyjde cca na 85-100 Kc (1 porce = 1kg zivé vahy = kolem 400-500g masa). Ale je mozné, ze po lonských zkusenostech budou letos porce o cca 100g mensí.
Pokud si nekdo objedna eventove tricko, tak to se plati take zvlast; cena se bude pohybovat kolem 200Kc za kus.

smrk


 
  Nezapomente v prípade zájmu potvrdit svou úcast
formou "Will Attend" logu.

V logu uvedte:

   - den príjezdu (pátek, sobota, nedele, nebo i dríve)
   - pocet nocí (0,1,2)
   - pocet luzek
   - pocet porcí masa prasete.

  Rezervace ubytování budou vyrizovány podle casového poradí zapsaných will attend logu. Nevytápene chatky mají po ctyrech luzkách, kazdá místnost na ubytovne má sedm luzek. Odkaz na tabulku s rozpisy prihlásených a ubytovaných najdete na konci listingu. Pokud víte, ze budete mít s sebou hlucnejsího psa, který by mohl rusit stekotem nocní spánek uondaných cacheru, dejte prosím prednost prespání v chatce. Ubytování ve vlastních stanech není mozné.


prase s pivem

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

217 Logged Visits

Write note 93     Archive 1     Will Attend 62     Attended 60     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 33 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.