Skip to Content

This cache has been archived.

TrainTour Reviewer: Autori nejak tento event zapomneli zaarchivovat, dle previdel by se tak melo stat do mesice po akci. Archivuji tedy za ne.
TrainTour, reviewer pro CZ, SK a okoli

More
<

MikroGeoJaro Vysocina

A cache by Zugour + Bobo-Ji Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 04 April 2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Všem, kterí se zúcastnili Eventu, dekujeme za úcast a tesime se na pristi akce.

MikroGeoJaro Vysocina se koná v sobotu 4. dubna 2009 od 15.00 hodin na Cerínku

Tento Mikroevent se bude konat zejména v restauracních prostorách horské chaty Cerínek a také v širém okolí.
Bobo se Zugourem tímto zvou všechny lokální, jakož i prespolní kacery

Bohatý program se bude sestávat zejména z dobrodružné výpravy na místo urcení, kterou kaceri provedou individuálne ci ve skupinkách z místa bydlište pešky, na lyžích, snežnicích, psím sprežením, geobicyklem, geovozem, ci hromadnými prostredky typu vlak a bus. Vzhledem k rocní dobe nelze odhadnout panující podnebí v den eventu, což zvyšuje garantovanou intenzitu, (nikoli míru príjemnosti) zážitku. Cestu doporucuji plánovat systémem keš-keš-event, cili po ceste sesbírat co se dá, aby pak bylo vecer o cem krafat. Keší leží v okolí dost a nejaké eventové se snad ješte podarí položit (pro ty, co už mají vše staré odloveno, ale nejen pro ne).

Na odpoledne + vecer Bobo zajistil dostatecné množství židlí, piva caje a drobného krmiva ve vrcholové "horské chate" na Cerínku. V plánu je totiž, že práve tam se postupne strousí promoklí zmrzlí a zabahnení hledaci, by se podelili o své zážitky, názory, zkušenosti, ci geoharampádí jako geocoiny, travelbugy, CWG atd.

Oficialni zacatek samotneho klábosení budiž stanoven na ca. 15:00h, konec pak s posledním odpadlým kacerem. Jinak chata je otevrena od 9:00 ráno.

Bylo by dost dobrý, aby nekdo disponující notebookem tento pritáhl a ostatní vzali treba na USB fotky z kešení, bychom si užili i obrazových príloh k neuveritelným historkám. Tento kacer pak bude slavnostne prohlášen Promítacem v hodnosti Vraníka.
Prihlášky podávejte formou logu pod listingem.

Odjezd je možný opet po vlastní ose, anebo pro zvlášte unavené kacery nabízí horská chata ubytovací kapacity, které si individuálne je možno domluvit predem, ci to risknout i na míste.


Informace o okolí Cerínku, vcetne prístupových znacených tras, Vám poskytne mapa KCT c. 79 "Jihlavsko", vydání 2008.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.