Skip to Content

This cache has been archived.

adreb: Inu, v Borkách je již keší dost, téhle více netřeba. Díky za vaše návštěvy!

More
<

Borky

A cache by Madlenka a Berda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/05/2009
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Borky

...aneb in memoriam Potkali se u Kolína

Tato keš je venována památce keší s pridanou podmínkou. Kdysi tu jedna taková bývala, Potkali se u Kolína se jmenovala, ale ta už s novými pravidly nesmí existovat.


A na co se zabývat psaním dlouhého listingu, když ten u tradicek stejne nikdo necte? Tak tedy tato krabicka vás zavede do poklidného lesoparku zvaného Borky, rádoby relaxacního centra všech Kolínáku. Ale co si budeme nalhávat, vetšina z nich relaxuje v úplne jiných zarízeních. To je ovšem trochu jiný príbeh. Pojdte se tedy i vy projít do príjemného terénu protkaného malými i velkými, úzkými i širokými cestickami, potkejte tech pár sportujících ci nekolik jen tak bloumajících Kolínáku, projdete si místní naucnou stezku (viz waypoint) a naplnte svoji kacerskou vášen. Ted už vám v tom nebrání žádná podmínka... Presto budeme moc rádi, když v duchu archivované keše Potkali se u Kolína tuhle "novou" krabicku navštívíte ve vetší skupine. A když se pak i vyfotíte, at už s medvedem nebo bez nej, a povesíte fotku do logu, moc nás to poteší. Užijte si procházku a štastný lov prejeme!

Odlovili jste? Zapojte se prosím do hodnocení keší

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

785 Logged Visits

Found it 759     Didn't find it 2     Write note 18     Archive 1     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 1     Owner Maintenance 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 136 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.