Skip to content

This cache has been archived.

CyberFAV team: Dekujeme za supr akci a tešíme se na další rocník!
CyberFAV

More
<

Cyber:ace

Hidden : Saturday, 02 May 2009
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:  other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pozvánka na závod o zdolání Bolevákovského ostruvku jménem Cyber:ace!


Zdravíme všechny príznivce Geocachingu i normální smrtelníky.Chteli bychom Vás všechny pozvat na originální zpusob, jak privítat jaro. Inspirovala nás k tomu plavba, kterou jsme museli vloni touto dobou podniknout, aby mohla vzniknout cache Malý a Velký Bolevák.
Tehdy se všichni clenové našeho týmu úcastnili zamerování souradnic a následného umístení stage. Dve tretiny plavali po svých a jedna tretina se vezla v improvizovaném kajaku :o)

Blížší info si mužete precíst dále:
Cyber:ace

1. rocník závodu plavcu a plavidel

Já jdu, jdeš taky?
 • Datum: 2.kvetna 2009 v 14.00 hodin.
 • Místo: Jihovýchodní pláž Boleveckého rybníka v Plzni (zastávka autobusu c.30 Na rampe), v tesné blízkosti pláže je neplacené parkovište.
 • Kategorie: Dve hlavní kategorie:
  Plavci
  Netradicní plavidla a lode

  Kategorie se pohlavím ani vekem nedelí. Hlavní cíl techto závodu je, aby se všichni spolecne pobavili. (Bližší informace o techto kategoriích naleznete dále pod nadpisem Všeobecné informace.)
 • Start: Start prvního závodu se plánuje na 14:00. Proto prijdte vcas podporit Vaše zdatné kamarády.
  Každá kategorie má hromadný start. Nejprve poplavou otužilí plavci (na to se už clenové CyberFAV Teamu velmi teší), poté vyplují do nebezpecných vod Boleveckého rybníka neohrožená plavidla s jejich posádkami.
 • Startují: Všichni závodníci, kterí vcas dorazí na prezentaci a prihlásí se do závodu.
  Za start se nic neplatí, vše je zdarma. Na opozdilce se neceká!
  Je také možné se prihlásit e-mailem (bližší informace v Prihlášky).
  Start všech úcastníku je na VLASTNÍ NEBEZPECÍ.
 • Prezentace: Start v závodu musíte potvrdit nekdy behem prezentace, která bude probíhat od 13:00 v míste startu (na jihovýchodní pláži Boleveckého rybníka). Prihlášky mužete také posílat do pátku 1.kvetna 2009 na e-mail: jan.skach@seznam.cz
 • Výsledky: Hromadné vyhlášení výsledku probehne po skoncení závodu plavidel. Budou vyhlášeni vítezové kategorie plavec (Cyber Swimmer) a plavidel (Cyber Crew). Dále bude venována speciální cena (Cyber Boat) nejzajímavejšímu plavidlu všech prehlášených plavidel.
 • Doprava: Mestskou hromadnou dopravou – autobusem císlo 30, zastávka Na rampe. Pozor, tato zastávka je na znamení!
 • Informace: Závodit se bude na ostruvek a zpet. Vlivem pocasí a teploty vody se trasa závodu muže drobet zmenit. Závod se neuskutecní za bourky z duvodu bezpecnosti. Pokud bude ale pouze pršet, budte pripraveni závodit.
 • Kontakt: Honza Škach, jan.skach@seznam.cz

Všeobecné informace:

Presné místo konání závodu si mužete prohlídnout kliknutím na následující odkaz: http://www.mapy.cz/#x=130711952@y=134860832@z=16@mm=FP@ax=130713312@ay=134861552@at=Start@ad=Cyber:ace

Co je a co není považováno za plavidlo?
Vše co plave a unese minimálne jednu osobu, která nebude pohybovat lodí pomocí motoru, se považuje za plavidlo. Lod nesmí nijak znecistovat prostredí. Vzhled je ciste na Vás. Cím zábavnejší a zvláštnejší je vzhled plavidla, tím máte vetší šanci vyhrát cenu Cyber Boat za nejoriginálnejší plavidlo závodu. Prosíme všechny úcastníky o zkontrolování bezpecnosti své lode, na plavbu si vezmete vlastní plovací vesty pro každého clena posádky. Plovací vesta není povinná, ale všem jí durazne doporucujeme.

Jaká jsou pravidla?
Každý závodník, který je prihlášen do Cyber:ace závodu, za sebe nese plnou zodpovednost a jeho start je na jeho vlastní nebezpecí. My, clenové CyberFAV Teamu, jako organizátori závodu neneseme za žádnou ze zúcastnených osob zodpovednost.
V míste závodu by se mela pohybovat povolaná osoba, která bude schopna v prípade nouze vykonat první pomoc.
Spoléháme na fair-play všech zúcastnených, tedy že se k sobe nikdo v prubehu závodení nebude chovat tak, aby nekoho dalšího nejak omezoval a znemožnil mu šanci na dobrý výsledek.
Prosím dodržujte obecná pravidla pro pohyb v prírode a neznecistujte ji.

CyberFAV Team
Další informace naleznete na cyberfav.blogspot.com

Prijdte vcas na prezentaci, která zacíní v 13.00 a koncí v 14.00, jinak nebudete moci startovat!

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.