Skip to content

Kajnieku tilts Mernieki Traditional Geocache

Hidden : 08/19/2009
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

[LV] Konteiners ir normāla izmēra un tas satur: pildspalvu, logbuku, dažus nieciņus maiņai. Nevajag neko rakt un, lūdzu, novietojiet konteineri atpakaļ tieši tā, kā bija.

[ENG] Container is normal size and contains: pencil, pensil sharpener, pen, logbook, trickets for exchange and TB for first finder.

[LV] Salacgrīvas novada teritorijā Salacu škērso divi kājnieku tilti. Viens atrodas netālu no bijušās Mērnieku skolas, bet otrs pie bijušās Mērnieku zivju audzētavas.
Abi tilti ir nozīmīgi tieši tiem vietējiem iedzīvotājiem, kuri dzīvo tā sauktajā pārupes daļā. Pateicoties tiltiem, ir atvieglota un saīsināta nokļūšana gan uz autobusu pieturām, gan Mērnieku bibliotēku, gan veikalu, jo vienīgais tilts, kurš izmantojams arī auto satiksmei, ir vecais dzelzceļa tilts, un tas atrodas pieklājīga attālumā no šiem tiltiem. No abiem kājinieku tiltiem paveras burvīgas ainavas uz Salacas upi un tās krastiem. Tilti ir arī romantisku pastaigu un jaukas atpūtas vietas.

P.S. Pie slepņa var piekļūt no abiem krastiem.

[ENG] In Salacgrivas county area Salaca`s river crossing two foot-bridges. One is located near the former school of Mernieki, the other at former fish farms of Mernieki.

Both bridges are directly relevant to local people who live in the so-called Parupes part. Thanks to the bridges this is the shortest way to get to the bus station, library of Mernieki, store and the only bridge which used to auto traffic, is the old railway bridge and is a decent distance from these bridges. From bridges You can see beautiful view on Salacas river and its banks. Bridges is also a nice romantic walk and recreation area.

P.S. You can get the cache from the both side of river.

Additional Hints (No hints available.)