Skip to Content

This cache has been archived.

stanleypaulGC: Tak zase za rok nashledanou , prátelé, doufám, že zase prijdete. Už se teším.

More
<

Silvestrovske spuntovani

A cache by stanleypaulGC & Konvalinky Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 31 December 2009
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Silvestrovské špuntování


girlanda

Event už probehl, takže nejprve je tady jeho zhodnocení z pohledu nás autoru.

Jak jsme to videli my:šampicko
tady máme logbook

Dekujeme Vám všem, že jsme se s Vámi mohli videt a spolecne se rozloucit se starým rokem. Sice to ze zacátku vypadalo, že duležitejší než šampícko bude deštník nebo pláštenka, ale pocasí se naštestí uklidnilo a tak i když mi zmoklo punkové círo, tak to bylo fajn. Ješt jednou díky Tapitapovi a Ashleyand Dakotovi za pomoc a trpelivé držení eventového poutace - deštníku.

šampicko
Co se týká programu, byl jsem trochu zklamán nízkou úcastí na soutežích, ale nakonec jsem byl rád, že jsme stihli dekorovat víteznou trojici ješte pred úderem pulnoci. I my jsme to brali spíše jako spolecenské setkání než špuntolympiádu, ale když jsme souteže slíbili, tak jsme se snažili jich pár pripravit. Takže nakonec se sešlo 12 odvážlivcu, kterí se pokusili vyhrát naše cokoládové medaile. Vítez ale muže být jen jeden a tím byla BERUŠKA. O druhé místo se strhl boj, který muselo rozlousknout improvizované losovací zarízení - klasická kostka (neklasických rozmeru). Takže po rozlosování skoncil nakonec druhý WABICEK a tretí PEPINO KLADNO. Gratulujeme!!!!
Pak už jsme stihli už jen otevrít šampícka a privítat Nový rok. Tedy pokud nepocítáme nutnost vyhýbat se kanonáde rachejtlí ....

Jestli mužeme , taK bych chtel touto cestou ješte jednou poprát zdraví a štestí všem lidem a nejen kacerum, at ten Nový rok je lepší než ten lonskýa at se zase za rok u metronomu znovu sejdeme.

A ted si mužete treba precíst puvodní, ted už lonský listing:

Silvestrovské špuntování


Konec roku 2009 se kvapem blíží a už brzo zase nastane ten cas, kdy si budeme muset zvyknout na to, že v datumu píšeme místo devítky jinou císlovku. K tomu trochu dopomuže, když mozek vycistíme bujarým Silvestrovským oslavováním nebo trochou alkoholu. Prijmete proto naše pozvání k rozloucení se starým rokem, které jsme se rozhodli usporádat pred pulnocí posledního dne v tomto roce.

A když oslavovat, tak samozrejme z vesela. Proto se sejdeme 31.12.2009 ve 23.00hodin na výchozích souradnicích (nedaleko Metronomu na Letné). A když oslavovat z vesela, tak nejlépe se šampíckem. (Teda aby nebyla mejlka, oslava je urcena samozrejme i pro mladší kacery a georobotky i pro zaryté kofoláky a abstinenty, takže nezáleží na tom, zda je šampícko s alkoholem nebo bez). Ale bude ho potreba hodne!!! Pripravili jsme bohatý kulturní program. šampicko


Zkuste to posoudit sami:

- 23.00 h. zacátek eventu, následuje presence (zápis do stylového logbooku),
- humorné souteže na téma "šampícko", napr. soutež o nejrychleji otevrenou lahev, beh se šampíckem do schodu, soutež o nejvtipnejší novorocní prání, plivání špuntu na dálku, soutež o to, komu se do pusy vejde nejvíce špuntu, soutež o nejhezcí masku, atd. (navrhnete prípadne další, at je veselo),
-pred pulnocí otevreme kohoutky se šampíckem zcela naplno a oslavíme Nový rok prípitkem (a hlavne polibkem),
- ve 24.00 h. máme u obyvatel Prahy objednaný gratis velkolepý ohnostroj nad celým hlavním mestem, kterým se budeme moci kochat až do omrzení (nebo než prestanou pražané strílet své vlastní rachejtlicky).

Z místa eventu bude tato velkolepá shov nádherne videt a pokud nezmrzneme, tak si to jiste užijeme (vlastní rachejtlicky a prskavky povoleny, pozor však na bezpecnost! )


Takže pokud nemáte ješte na Silvestra jiný program a máte chut oslavit jej trochu jinak než jindy, jste srdecne zváni.

Co budete na oslavování potrebovat:
Dobrou náladu,
šampícko (podle chuti a spotreby, pokud budete chtít soutežit, tak radeji více, abyste ješte meli s cím soutežit,
sklenicku na prípitek, sklenenou, plastovou nebo klidne papírovoý pohárek, to je opet podle gusta,
silvestrovskou výzdobu (cepecek, škrabošku, masku, vše dle libosti a fantazie),
baterku, celovku nebo neco, abychom se navzájem videli a poznali,
prskavky, rachejtle a ostatní pyrotechniku, pokud vám slibovaný ohnostroj pripadá malý,
CWG a GC (TB) na prípadnou výmenu (prosím, nebudeme organizovat tzv."bugáren" nebot bychom težko zajistili, že se nám ve tme mince a TB nekde neztratí, proto prosíme výmenu jen z ruky do ruky)
vlastní chlebícky, jednohubky a teplé nápoje dle vlastního výberu, abychom pri oslavování nezmrzli a neumreli hlady,

šampicko

Pár organizacních pokynu:


- nezapomente se teple obléknout, at vám není zima, doporucuji i termosky s teplými nápoji (grog, punc, svarácek, caj, atd.)

- není jisté, jestli místo eventu nebude uzavreno z duvodu prípravy ohnostroje, který každorocne bývá z Letné od metronomu nad Prahou odpalován dne 1.1. . Proto pokud bychom zjistili, že tomu tak bude, presuneme event na Hradcanské námestí na vyhlídku na Prahu na souradnice (bude upresneno). Proto sledujte listing, vcas upresníme finální souradnice.

- vcas si zjistete, jak je to s dopravou. Parkování není nikde zajišteno, predpokládám, že autem bude možné parkovat na Letné, predpokládané místo eventu je dostupné i tramvají z
Letenského námestí nebo zastávky Sparta, ale kdoví, jak to bude jezdit.


- doporucuji si trasu na event projít ješte za svetla predem, abyste tam v noci (možná již trochu alkoholem zmoženi) trefili.


- upozornuji, že za deti si rucí rodice a pokud nejste schopni své pití kontrolovat, tak radeji nechodte a zustante doma.

- místo eventu nebude nijak ohraniceno, budou se mezi námi pohybovat i jiní oslavující mudlové, tak se snažte chovat tolerantne.

- pokud budete chtít soutežit, budete potrebovat : 1 neotevrenou láhev šampícka na soutež v rychlootvírání láhve,
1 neotevrenou láhev na beh se šampíckem do schodu,
jeden špunt na jeden pokus v plivání špuntu (tedy pokud nechcete opet plivat ten použitý, špinavý a možná cizí špunt...), vlastní fantazii do souteže o nejhezcí novorocní prípitek,

-pokud si prinesete nejakou tu zábavní pyrotechniku, tak PROSÍME jen na vlastní nebezpecí a na vlastní odpovednost, dbejte prosím o bezpecnost svojí, ale zejména nás všech ostatních, aby nedošlo k nejakému úrazu.

Veríme, že jsme vás nalákali a prijdete v hojném poctu. Prípadné nápady budeme vítat, ve "will attend" logu stací uvést predpokládaný pocet osob a prípadný zájem o souteže


(sledujte prosím listing pro jeho prípadné zmeny a doplnky)

Jo a co STOP stav? STOP stav samozrejme bude, presne ve 23.59 dne 31.12.2009 totiž všichni udeláme stopku za starým rokem 2009. Tak prijdte at to nezmeškáte!


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.