Skip to Content

This cache has been archived.

Katchi + Alf: Archivuji z duvodu zruseni puvodni lokace kese a zakladam druhou verzi.

More
<

1# Zvireci - Tvorime par / We are Couple

A cache by Katchi + Alf Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/12/2009
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

CZ: Jednoducha kes venovana memu bajecnemu priteli, spolecnikovi a kamaradovi - nejen pro milovniky psu. Kes patri do serie "Zvirecich kesi". Naleznete v ni udaje potrebne pro odlov 3# Zvireci - Zoo bonus.

EN: Cache is devoted to my fabulous friend and it is not just for dog lovers. You will find in it the information needed to catch 3# Zvireci - Zoo bonus.

"Tvorime par"

Narodil jsem se, nevim kdy, nevim kde, ani svoje jmeno si nepamatuju...vyrostl jsem a jednoho dne skoncil na ulici. Mel jsem hlad, proto jsem hledal neco k jídlu v popelnicích a odpadkových koších. Pil jsem z kaluží a potoku. Spal jsem, kde se dalo, naštestí bylo léto, tak mi alespon nebyla zima. Behal jsem venku, cmuchal, kde se mi zamanulo, ale jednoho dne tohle všechno skoncilo.

Chytili me nejací lidé a já skoncil za mrížemi. Všude okolo byli pejsci, starí, mladí, velcí, malí... Dali me do útulku. Bydlel jsem s fenkou Dášenkou, tak to šlo. Aspon jsem nebyl v kotci sám. Dostal jsem jídlo, vodu, nejaké léky a teplou boudu na spaní. To bylo super, ale preci jen mi neco chybelo.

Zacal jsem se nudit. Myslel jsem si, že si me jiste brzy nekdo vybere a já zase budu mít o zábavu postaráno. Tak jsem cekal. Jeden den, dva, týden, mesíc, pul roku...

Napadl sníh. Obcas jsme se s Dášou probehli, aby nám nebyla zima...ale porád jsem se nudil. Blížily se Vánoce. Cas radosti, kdy spousta lidí vybírá pejska jako dárek. Treba si me už konecne nekdo vybere. Pricházeli lidé, prohlíželi si pejsky, ale já porád zustával. Pro nekoho jsem byl moc velký, pro nekoho moc temperamentní a pro neko moc cerný... Vánoce minuly a já porád cekal...

Starý rok skoncil a prišel nový. Všude kolem bouchaly petardy a smrdely rachejtle. A toho rámusu. Pejsci v útulku štekali, vyli a nekterí se schovávali do tmavých koutu. Nikdo z nás se nemohl pritulit k tomu svému cloveku, u kterého by vedel, že je v bezpecí. Netušil jsem, kdy skoncí ta samota a desná nuda. Ale kdybych vedel, že už to nebude dlouho trvat, hned by mi bylo líp.

Jednoho chladného rána napadl sníh. Vlastne snežilo docela dost, na silnicích se tvorily snehové jazyky, místy až záveje. Vylezl jsem z boudy, pozdravil Dášenku, protáhl se a radši zase zalezl zpátky. Je ošklivo, tak to asi dneska žádná zábava nebude. Když v tom jsem uslyšel motor auta. Psí kamarádi se rozštekali. Co když jde nekdo na návštevu? Musíme na sebe upozornit!

Z branky vyšla paní ošetrovatelka a za ní...za ní dva mladí lidé a pes. Tedy fenka. A jak ta vonela. Asi zrovna zacala hárat. No ale když jdou s pejskem, tak to jdou asi jen na cumendu, podívat se, jak to tady chodí. Treba aspon prinesli dobroty. Tak se ženu k plotu, skácu, knucím, vrtím ocáskem, "hubu od ucha k uchu", jazyk "až na veste" a najednou zjištuju, že ta slecna se na me kouká jinak, než všichni ostatní, co tu byli pred ní. Mírí ke me, v ruce dobroty, smeje se na me, mluví veselým hlasem a dokonce se me snaží pres mríže pohladit. Vubec me nezná, neví, co jsem zac, ale dává mi dobroty a hladí me. To je taková krása... Ale co to? Oni odcházejí? Jdou k ostatním pejskum, mluví na ne, hladí si je a neco povídají paní ošetrovatelce. A pak zmizí úplne.

Navždy? Nééé, jen musí vyrídit nejaké formality a pak me, psí svete, div se, pouští z výbehu, kde jsem strávil víc jak pul roku. Hurááá, rítím se k té vonavé fence, chtel bych s ní dovádet. Konecne nejaká zábava. Ta mladá slecna na me neco volá, možná moje jméno, ale to jsem neznal. V útulku mi nijak neríkali. Byl jsem jen velký cerný pes. Ale pribehl jsem k ní. Proc taky ne, když jsem hned získal piškotek. Ješte jsem dostal obojek, na nej vodítko a mohli jsme vyrazit vstríc novým zážitkum.

Zamíril jsem neomylne k modrému autu. Nejdrív me chteli naložit pod nohy spolujezdci, ale když zjistili, jaký jsem rarach, tak jsem putoval do kufru. Tam je preci jen víc místa. Moje nová panicka si sedla ke me dozadu a celou cestu na me mluvila, hladila me na hlave a drbala za ušima.

Tak jednoho zasneženého lednového dne skoncila nuda a zacal nový život plný zábavy, prekvapení, dobrot a taky mazlení. Od té doby mám toho svého cloveka, ke kterému se mužu pritulit. Od toho dne jsem Alfons a s panickou tvoríme pár.

Naporád...

PS: moje kamarádka Dášenka je ješte porád v útulku, ješte stále nenašla toho svého cloveka...nebudete to práve Vy?

Podívejte se sem

!!!POZOR!!! Kes je venovana psum, vkladejte pouze predmety, ktere se psy souvisi...a vitany jsou samozrejme GC a TB. Pri jejim vyzvedavani, otevirani a opetovnem ukladani davejte pozor, aby vse bylo tak, jak ma byt!!!

Kes je uložena na míste, odkud se vám nabídne výhled na meandry Ostrovského potoka a také na stráne, které byly silne postiženy vetrnými kalamitami. Pokud máte psa, vemte ho na odlov s sebou, cesta ke kešse se mu urcite bude líbit. Dávejte ale pozor na srnky a zajíce, je jich okolo docela požehnane :-)
Pri deštivém pocasí si pridejte hvezdicku na teren.

Startovaci obsah kese:
Logbook a psí tužka - soucást keše, nevymenujte!!!
3x CWG TB Bady
odznácek se psí tlapkou
vodítko
2x zásobník na igelitácky (na sbírání exkrementu)
kondicionér z obilných klícku na srst
pamlsky Feelwell´s (rucím za zdravotní nezávadnost) - DALSI DOBROTY A PAMLSKY NEVKLADEJTE!!! aby je nevycmuchala zviratka

EN: !!! ATTENTION !!!

Cache is devoted to dogs, so there keep only the items with this issue. GC and TB are certainly welcome. During opening and saving again, make sure that everything was as it should be! Have a nice catching and beautiful view.

AKTUALITY:
28.11.2009 založen listing
10.12.2009 kes zkompletována
12.12.2009 poslána žádost reviewerovi o aktivaci

Additional Hints (Decrypt)

[CZ] Gnql cgáppv arolqyí
[EN] Urer ner abg gur oveqf

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.