Skip to Content

This cache has been archived.

Polerok: :o)

More
<

3. Novorocní GeoSquash event v Ostrave

A cache by polerok Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 08 January 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Tretí rocník úspešného eventu v Ostrave!!! Je mi jasné, že po Vánocích budete leniví, tak jsem to pojal i jako sportovní prupravu na caching do nového roku.

Co budeme delat
No co. Popíjet (je tam toho spousta i cepovaný Radek a pro devcata míchané drinky), klábosit, menit CWG a HLAVNE mužeme si zahrát squash (platí to i pro ty, co to nikdy nedrželi v ruce), ricochet, ping-pong a fotbálky.
Jídlo se tam nevede, ale dá se bez problému objednat pizza.Veškeré hraní, pujcovné raket atd. je v rámci tohoto eventu ZADARMO!
Pri vstupu bude vybráno symbolických 50Kc a v této cene dostanete panáka velkeho(hruškovice, slivovice nebo kalvádosu), ci nealko.


Datum a cas
08.1.2010 - od 16.00 do ... podle toho jak se vám bude chtít. Pokud se vám nebude chtít domu, nebo nebudete moct dojít, je možnost vzít si sebou karimatku a spacák a prespat prímo v prostorách.
SQUASH.SMS.CZ
(budova Avíza)
Slavíkova 6142
708 00    Ostrava-Poruba
 


Jak se k nám dostat?
Pojedete od centra smer Opava (po Opavské) a na križovatce u Slovanu (tram zast. 17.listopadu) zahnete vpravo. Po pravé ruce máte hornické ucilište a hned první ulicí zase doprava (pred žlutou mycí linkou). Pojedete rovne a po levé ruce je vysoký cerný vežák (Cerná perla) a za ním je nižší cerná budova Avízo. Zde zaparkujte na parkovišti po pravé strane budovy a vejdete prímo do budovy. V prvním patre této budovy se na vás bude tešit náš príjemný personál a my co tu už trefíme :).

Upozornení: Prosím ty, co budou vedet, že dorazí at hodí note "Will attend" a napíšou kolik se dostaví. Areál je sice prostorný, ale není zase úplne nafukovací.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.