Skip to Content

This cache has been archived.

ufogeon team: A šup s ní do archívu............

This entry was edited by ufogeon team on Wednesday, 07 July 2010 at 08:12:23.

More
<

Potulnej kovboj

A cache by ufogeon team+mokri_cz+Honyray Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 22 May 2010
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


!!! STOP STAV !!! STOP STAV !!! STOP STAV !!!

Kapacita areálu je naplnena, proto nezbývá, než prozatím vyhlásit "stop stav"

Pokud i presto máte zájem se na náš event dostavit, nahlašte se, budeme vás registrovat jako náhradníky v prípade že nekdo vypadne. Sledujte prubežne listing, kde budeme doplnovat aktuální informace.

!!! TEŠTE SE !!!

Eventovou náladu na ranci vám zpríjemní country kapela ELDORADO která bude vystupovat od 17 hodin

Vážení kamarádi,

pripravili jsme pro vás oddychovou akci na našem veselském prístavním ranci Mississippi River, která se bude konat

v sobotu 22.kvetna

od 14.00 hodin

Celý ranc bude tento den rezervován pouze pro nás, tj.kacery, kacerky a georobotky. Na ranci jsou k videní – poníci, na kterých se mohou deti svézt, oslík Evžen –pozor kouše, mula, cerné prasátko a dva kozlíci. Možná prijde i kun. Dále je zde možnost hraní nohejbalu ci volejbalu, takže pokud bude dostatecný pocet zájemcu, usporádáme malý turnaj. Celý areál je ozvucen, takže vám bude vyhrávat country hudba. Je zde i malé podium, vítáni jsou kaceri s vlastním hudebním nástrojem, založíme eventovou skupinu a spolecne si zazpíváme známé country písnicky. Pred podiem je tanecní „ parket.“

Bude pro vás pripraveno obcerstvení všeho druhu. Na ranci je stylová hospudka, s kapacitou 40 lidí, další posezení pro asi 50 lidí je pred hospudkou. Bude uvaren eventový guláš, do logu prosím napište, o kolik porcí máte zájem, cena je 55,-Kc. V areálu je velké ohnište, kde bude možnost opékání špekácku, které si vemte s sebou. Dále je zde možnost grilování, párku v rohlíku, hranolky a jiné pochutiny. Pro prípad, že by hrozila jarní prehánka bude k dispozici stanový prístrešek.

A pozor, pro ty, kterým se nebude chtít po eventu odjet domu, nebo nebudou moci, je zde možnost levného nenárocného UBYTOVÁNÍ !!!!!!! K dispozici jsou dve zarízené maringotky, každá je pro 5 i více lidí, cena za celou maringotku je 500,-Kc. /Dá se tam prý prespat i v deseti lidech./ Dále je k dispozici 10 stanu /známých z detských táboru/, každý stan je pro dve osoby, cena je 100,-Kc za stan. Pro úplne nenárocné je možnost stanování ve vlastním stanu.

Tento ranc je zároven prístavním rancem, má své vlastní prístavní molo, u kterého bude kotvit lod majitele areálu, na využití této lode je možno pouvažovat, zvlášt pokud se NÁÁÁÁÁHODOU budete chtít behem eventu dostat na protejší breh reky Moravy.

Budeme rádi, pokud na event prijdete stylove obleceni – po kovbojsku, indiánsku apod. Zvlášt kovbojské klobouky, šátky na krku, vesty ci kolty u pasu jsou vítány. Celý ranc nám je k dispozici, konec eventu není omezen žádnou zavírací dobou – kdo chce pobejt, muže už od pátku až do nedele do vecera.

Moc se na vás všechny tešíme, jen pripomínáme, do logu napište, zda privezete hudební nástroj, na který jste ochotni zahrát, zda se hlásíte na nohejbal ci volejbal, pocet porcí guláše, nebo zda chcete zajistit ubytování. Pokud máte nápady, jak event ješte vylepšit – sem s ním. Pokusíme se to zrealizovat.

Tak prijdte pobejt na ranci……………

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.