Skip to Content

This cache has been archived.

Taura: A hurá do archivu.

More
<

Nepovinne okolo Hradišta

A cache by Taura + Miti Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 17 April 2010
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


NEPOVINNE OKOLO HRADIŠTA

aneb KOLO - VÍNO -  KEŠ

Vážení geoprátelé,
po dlouhé a vycerpávající zime mužeme snad konecne privítat teplé, vonavé a geocachingu príznivé jaro. Zveme vás (nejenom) na zahájení jarní kacerské sezóny do restaurace Masáro v Uherském Hradišti. Akce se bude konat

v sobotu
17. dubna 2010 od 17 hodin.

Rezervovánu máme terasu velmi príjemné restaurace, kam se dá pohodlne prijet na kole, a užít si tak krome vybrané kacerské spolecnosti a výborné místní kuchyne i nabídku nápojového lístku, zejména vinného.

V prípade nehezkého pocasí lze terasu uzavrít a vytápet. Kola je možné zaparkovat na dohled z terasy. K dispozici je i malý detský koutek, také v bezprostrední blízkosti terasy.

Od eventu mužete ocekávat prima spolecnost stejne trhlých lidí, príležitost naplánovat spolecné odlovy nových keší v okolí, v prípade, že si vyberete v jídelním lístku, pak velmi chutnou veceri, dobré pivo a v neposlední rade dobré víno.

To ale není všechno.

V prípade, že patríte k opravdu zapáleným vyznavacum cyklistiky a soucasne rádi degustujete výborná moravská vína, pak se mužete ve spolecnost owneru eventu (a snad mnoha dalších kaceru) zúcastnit již od rána oblíbeného otevírání hradištských vinarských cyklostezek.V tomto prípade se s vámi rádi potkáme již

v 8.30 hod. tutéž sobotu

na Masarykove námestí v Uherském Hradišti (u kašny).

Spolecne se pripojíme k akci Mestského informacního centra v Uh. Hradišti Na kole vinohrady, což obnáší nekolik vinarských cyklotras v okolí Uherského Hradište dlouhých cca 20-50 km. Na všech trasách najdete otevrené vinné sklepy, ochutnávky vína, cestou krásnou jarní krajinu a spolecnost dobre naladených cyklistu. Akce se koná za každého pocasí. I v dešti jsou vinohrady krásné, vinari pohostinní a vino hreje na tele i na duši.

Po takovém vystavení se jarnímu povetrí, rozhýbání ztuhlých koncetin a ochutnání toho nejlepšího z vinných sklepu v okolí, se na vecerním eventu budete cítit opravdu jako na zaslouženém odpocinku.

Nicméne ÚCAST NA CYKLISTICKÉ AKCI NENÍ PODMÍNKOU a soucasne bez prítomnosti na vecerní akci nezakládá automaticky právo zalogovat tento event jako navštívený. Logbook bude k dispozici až pro úcastníky vecerního eventu v restauraci.

O atmosfére akce si nejlépe udeláte predstavu proctením logu obdobného lonského eventu poVÍNE oKOLO Hradišta.

Technická poznámka

Abychom ráno na námestí poznali, kdo z cyklistu patrí mezi nás, meli bychom se nejak nenápadne oznacit. Na zavírání vinných stezek jsme byli nápadne barevní, ted budeme nenapadne bílí. Povinná výbava jsou bílé ponožky (nemusí být froté). Ovšem cím více bílých svršku, tím lépe. Kacer s nejvetším poctem bílých kusu výstroje získá cenu od owneru.

 

Teší se na Vás Taura a Plastelínka s Mitim z Miti Teamu
a nabízejí pomoc všem prespolním s prípadnou organizací ubytování.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.