Skip to Content

This cache has been archived.

Miti Team: Snad všichni zalogovali tož nezbívá než archivovat ... Za rok cus bus!

More
<

III. Hornacky CITO event

A cache by Miti Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 08 May 2010
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


III. HORNÁCKÝ  CITO  EVENT
Po našem :
Na hornácku verbujú, na event svolávajú …
Drazí káceri, je potreba vygruntovat ten járek, co tece z Javoriny do Velkéj, od bordela co tam ožgrudci vyházeli a co do hornáckého kotára nepatrí. Tož ogari a dcérky, co sa nebójíte roboty, dofrcte nám pomoct a pak sa s námi pobavit u sklénky vínka ci haluzkové za melodie hornáckých umelcu.
 

Cesky :

     8.5.2010 Bychom Vás rádi pozvali na III. HORNÁCKÝ  CITO  EVENT , který se uskutecní na Suchovských Mlýnech okr. Hodonín. Našim úkolem bude vycistit potok Jamný (Velicka) od všeho, co tam nepatrí. Tento potok je perlou zdejší CHKO Bílé Karpaty. V potoku je možné videt pstruhy, raky a možná zahlédnete i lednácka :). Zacátek bude v 8.00 hod na úvodních souradnicích.  Zde si mužete nechat svá geovozítka. Letos je v plánu vycistit úsek od obce Javorník po Suchovské Mlýny a když zbude energie, tak i dále :). V prubehu akce Vás budeme krmit kvalitní tekutou stravou (cím horší pocasí, tím více se bude dodržovat pitný režim).
    
     Na záver bude pripravený pravý zverinový guláš, CWG , logbook . To vše za dobrovolné vstupné, které bude užito k zaplacení nájmu a uložení kontejneru s odpadem. Což bude delat cca. 5000,- Kc, na které nám prispejí sponzori, možná i starostové, ale porád to bude málo. Každá stovka dobrá, tisícovkam se nebráníme :) Akce bude koncit v objektu rekreacního strediska Vápenky. Zde je možné pojíst i prenocovat (nocleh +- 200,- Kc osoba/noc)

Kapacita eventu je omezena na +- 30 lidí, proto neváhejte a logujte WILL ATTEND a po ukoncení akce ATTENDED.

Co s sebou : gumáky, rukavice, igelitové pytle, suché veci na prevlecení, neco k zakousnutí, dobrou náladu, dobré pocasí a treba i vzorek Vašich kapek :)

Vrele doporucujeme : Vecer s námi zaparit, prenocovat, ráno si treba chytit kapra nebo pstruha ve zdejším rybníku, kterého Vám hned udelají k jídlu. Pak autobusem nebo svým odvozem domu poprípade na okolní keše :).
 
Akce je oficiálne nahlášená na CHKO Bílé Karpaty a vlastníkovi pozemku Lesy Ceské Republky.

Autobusové spojení
8.5.10  Veselí nad Moravou   6.59 hod.  Suchovské Mlýny  7.45 hod. 
8.5.10  Suchovské Mlýny 15.58 hod.   Veselí nad Moravou  16.47 hod.
9.5.10  Vápenky (Nová Lhota)  09.58 hod.   Veselí nad Moravou  11.17 hod. 
 
Budeme rádi, když s námi vydržíte co nejdéle a nerozprchnete se po dokoncení práce domu.
Tešíme se na Vás :)  MITI a Plastelínka
 
CITO telefon: 604 84 90 90

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.