Skip to Content

This cache has been archived.

Skupec Reviewer: Archivace listingu cache

Skupec Reviewer

More
<

U JOSEFA

A cache by xxphxx Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/10/2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


U Josefa

Tato cache vás zavede na místo do katastru obce Zlícko, odkud je krásný pohled do okolí. Tento krížek se sv. Josefem je u cesty, která byla spojnicí mezi Hronovem a Vysokou Srbskou. Vede sem z Hronova cervená turistická znacka. Behem asi dvoukilometrové procházky z Hronova mužete nasbírat i další keše, které se po ceste nacházejí.

Pokud si chcete udelat procházku kratší, tak mužete dojed do Vysoké Srbské. Zaparkujte u hrbitova N 50° 29,120´ E 016° 13,217´a vydejte se po cervené. Nechodte prosím prímo za šipkou a nejezdete ke keši autem. Okolo jsou soukromé pozemky a mohlo by to místním být nepríjemné.

Tato keš je vhodná i pro cyklisty.

Keš je uložena v blízkosti krížku se sv. Josefem, kde je taky lavicka na kterou si mužete sednout a rozhlížet se do okolí a nebo nabírat nové síly na další putování. Keš je velikosti vetší small.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.