Skip to Content

This cache has been archived.

Walker_CZ: tak archivujeme... cau pristi rok na dalsim

More
<

Vodní ptactvo na Ohri 2010 - III. vodácký event

A cache by Walker_CZ & xEnRy & helesen Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 31 July 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Vážená vodomilná kácata, léto je zase v plném proudu a já s napetím ocekával další rocník vodáckého eventu. Bohužel jsem dostal zprávu, že Bišáci letos, z casových duvodu, event neusporádají. Myslím, že by byla velká škoda tuto „tradici“ prerušit a proto jsem se rozhodl, že do toho šlápnu a tuto akci usporádám spolecne s xEnRy & helesen.

Tímto vás tedy zveme na 3. Vodní ptactvo na Ohri a veríme, že se dokážeme sejít v porádném houfu.

Protože nejsme takoví dobrodruzi, nebudeme zajištovat pujcování lodí, tímto dekujeme za pochopení. Pokud tedy máte zájem vyrazit a nemáte potrebné vodní plavidlo, mužete si jej zajistit napríklad v pujcovne Dronte - www.dronte.cz – lodky odsud byly i na predchozích rocnících. Hlavne se nezapomente domluvit, kde lode odevzdáte.

Po domluve s vetším poctem kaceru, kterí se zúcastnili predchozích dvou rocníku, jsme trat zkrátili na 25km, oproti puvodním 37km. Start akce tedy bude v DUBINE od 10:00, konec jako tradicne v Perštejne cca. v 16:00. Možná bude ráno k dispozici auto na odvoz ridicu z Perštejna zpet do Dubiny – tuto informaci doplníme hned, jakmile budeme vedet co a jak, proto si prosím dejte watchlist na tento listing pro prípadné aktuality.

Vzhledem k tomu, že kolem Ohre je špatné spojení verejnou hromadnou dopravou, bylo by dobré, pokud máte volné místo v aute, uvést do logu pocet volných míst a kde prípadne mužete nekoho nabrat. Jediný autobus, který jsme našli, jede z Karlových Varu do „Šemnice,Dubina“.

Jako pokaždé se vecer sejdeme v hospode Slunce v v obci Lužný (vlaková zastávka Perštejn), která má kapacitu cca 50 lidí, rezervace je pro cca 40 osob od 15:00. Zde se také mužete ubytovat, kontakt je 777551857.

Prednost v logování mají plující kaceri, následne bude listing otevren i pro peší na logování „Will Attend“.

UPOZORNENÍ! KAŽDÝ JEDE NA VLASTNÍ NEBEZPECÍ, PROTO SI NEZAPOMENTE OPATRIT VŠE POTREBNÉ PRO VAŠÍ BEZPECNOST JAKO NAPRÍKLAD VESTY PRO NEPLAVCE CI MALÁ KACHNÁTKA!

Veríme, že nás v tom nenecháte a prijedete porádne namocit pádla :)

Kontakty na prípadné dotazy:
- Walker - mobil: 777 748 220 a email: walker_cz-nospam-@geocaching.cz
- xEnRy - mobil: 722 300 353 a email: xEnRy-nospam-@seznam.cz


Klikni na mapu pro zobrazení interaktivní mapy s popisky.
Zobrazit velkou mapu s nebezpecnými místy,
hospodami a turistickými známkami

Update 24.7.2010: Zdravím všechny zúcastnené,
samozrejme jsem cekal, že at to vymyslím jak to vymyslím, tak to nebude dokonalé, a verte, že vybrat ten nejlepší start a cíl bylo težké. Proste jsem si dal za cíl, že by se to melo co nejméne lišit od predchozích dvou eventu, ale zase jsem chtel vyjít vstríc tem, kterým se to zdálo dlouhé.
Takže cíl jsem mel celkem jasný, opet Lužný a hospoda Slunce. Ale zvažoval jsem i puvodní start a cil ve Vojkovicích, a proto jsem se tam jel s rhavlem podívat, ovšem nepripadalo mi to dost dustojné na porádání eventu - nedostatecná kapacita pro porádné posezení a hlavne nedostatek kvalitní a stíhající kuchyne. Prikládám fotky do následného logu.
TAKŽE K VECI: trat byla zkrácena z 37 na 25km, což je myslím významné zkrácení. Nikomu nebráním at si start naplánuje do KV, tam si i zajistí lode a pak se v Dubine sejdeme. Ješte dodám, že mám informaci, že dass si pujcení lodi zajistil, tak ho zkuste kontaktovat, ale asi si ji nechává dopravit do Dubiny. A je prece i možnost si ty lode z KV svést dolu autem, 2 se na zahrádku na strechu vejdou vždy v pohode. Nejaká auta v Dubine urcite zustanou a pak se pro ne vrátíme, nic nebude prekážkou, když budeme mít snahu se spolu na odvozech domluvit.

Update 25.7.2010: Dostal jsem informaci o další, asi levnejší, pujcovne lodí. Lod si tam pujcil dass za 220,- zkuste kouknout sem: www.pujcovna-lestina.cz
Update 30.7.2010: Tak jak to tak vypadá, tak lode už máme asi prihlášený všechny, tak otvíráme listing i pro peší. Pocasí nám, zdá se, bude prát a i voda nám celkem napršela, tak snad se nám to vydarí. Takže ahoj v sobotu...

A radeji upresníme souradnice: http://geocaching.unas.cz/GC2B0Y1

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.