Skip to content

Tulave topanky IX. - V Nitrickych vrchoch Event Cache

This cache has been archived.

Aquarius.1: Mili geo-priatelia, cacheri, ubehli už 4 týždne od tohto eventu a tak mi už nic inšie nezostáva ako to tu celé uzamknút. Zostali nám krásne spomienky, a tak sa teším na dalšie nadherne stretnutie s vami, AQUARIUS.1

More
Hidden : Saturday, 11 September 2010
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

>


(SK)

     Milý geo-priatelia, bolave otlaky a kolená sa vám už zahojili po predchádzajucich túlavých topánkach a tak je tu znovu cas si niekam povyrazit. Tentokrát sa vyberieme do casti Strážovských vrchov - podcelku Nitrické vrchy.
Pripravené na túru su tri okruhy, najkratší vhodný pre rodinky s malými detmi až po najdlhší pre vytrvalcov. Cestou si prejdeme skvost tohto kraja: Uhrovský hrad, neskôr nás caká výstup na Rokoš, kde bude eventové logovanie (uvodné súradnice), ohnisko na ktorom si budeme môct opiect prinesené klobásky ci slaninku. Potom sa môžeme rozdelit na skupinky co pôjdu dlhšiu alebo kratšiu trasu a pokracovat do ciela (teda na štart).

Štart: (Waypoint Parking) Tu sa stretneme 11.9. medzi 8:30-9:00hod, o 9:00 zacneme s túrou smer Uhrovský hrad.

Profil trás:
Najkratšia trasa
Stredná trasa
Najdlhšia trasa
Tu si možete stiahnut mapu vo velkom rozlíšení- náhlad na to kadial sa pôjde, trasy su vyznacene farebne, je tam vyznaceny štart a miesto logovania, a už aktívne kešky v okolí.

Oznam: pre FTF Hunter´s, pripravuju sa aj nove kešky, ale viac už neprezradím.

NEWS:

Pre tých co neprídu len na otocku:
Poeventové posedenie bude pod prístreškom miestneho hostinca, spomínaná miestnost obecného kúlturného domu, je už rezervovaná pre oslavu domorodcov, tak tam sa už nedostaneme. Aby sme nesedeli nalacno, pokúsim sa zohnat dáky gril a opecieme si aspon dáke klobásky.
Vecerný program tým ešte nekoncí. Prichystajte si silné rucné svietidlá, najlepšie LED celovky, a dávku odvahy, budete to potrebovat pri hladaní Záhady Striebornice. (Night cache)
Ubytovanie:
1.Tí co sa chcú ubytovat v penzióne, treba sa co najskôr ohlásit a zajednat si miesto. Penzión HÔRKY; tel.: +421 903 696 647; ubytovanie je bez stravy, na apartmánoch je komplet kuchynka.
2.Druhá možnost ubytovania je u mna na byte, v Bánovciach; podmienka: aby ste nespali na zemi, je dobré doniest si aspon karimatku a spacák. Do velkého prázdneho bytu nás vojde aj 20. Takže u mna taká "malá" Geo After Pátry. Táto možnost samozrejme platí aj pre tých, co by chceli pricestovat už v piatok podvecer a prespat do soboty.

Dalšie info bude priebežne doplnované. Dotazy, pripomienky píšte do diskusie, nastavte si WATCH LISTING aby ste vedeli o každej zmene.

 


Pre istotu uvádzam vzor pre potvrdenie úcasti logujte: WILL ATTEND a po ukoncení eventu ATTENDED

Posledná úprava listingu: 07.09.2010

Nazov

(EN)
This event is an invitation to the mountains Strážovské Hills - section Nitricke hills. It is a walking, three walkway are prepared according to difficulty and length. The walkway we pass the Uhrovec castle, then walk to Rokoš where the logging event. On top of Rokoš the grill to make sausage. Then it will further the choice of walkway - short, medium, or the longest to finish.

About walkway:
Short walkway
Medium walkway
Longest walkway
You can download high-resolution map-prewiev on which walkway to go, the way marked in color, there is a marked start position and logging point, and functional points of cache.

NEWS:

After event:It is ready and the night program - Night Cache: Mystery Striebornica. Do not forget to bring a strong hand lantern, LED headlamp is best.
Accommodation:
1. Guest Hôrky - you must call +421 903 696 647
2. For me at home, in Banovce, bring a sleeping bag and sleeping pad

Last updated listing: 07.09.2010 (DDMMYYYY)

Velké PODAKOVANIA

* by som chcel dat kamaratovi Pacholemu za podporu a pomoc pri zorganizovaní tohto eventu. Vaše pochvaly a dakujem smerovali nielen mne ale tiež aj jemu. Dakujem.

* a tak isto by som chcel podakovat všetkým zúcastneným cacherom, co sa nedali odratit "nádherným slnecným" pocasím. Spolu sme vytvorili jednu velkú rodinu, ktora si tu v Nitrických vrchoch prešla kus krásnej prírody, videli ste zopár krás prírody ci historie. Pre mna bola najväcšia odmena vaša radost z absolvovania turistických chodníckov, že ste si tu popri únave zrelaxovali dušu a prišli ste na iné myšlienky. Dakujem že ste prišli.

Additional Hints (No hints available.)