Skip to Content

This cache has been archived.

mh.mail: Situace v současném geocachingu je bohužel taková, že owner má právo se pouze dobře starat o keš a jinak držet hubu. Musí strpět, když mu keš odloví zjevní podvodníci, protože zápis v logbooku je svatý bez ohledu na to, jak k němu dotyčný dospěl. Owner má jedinou možnost, jak nebýt za pitomce, pokud mu to vadí — archivovat. Tuto možnost tímto využívám.


Zavíráme s těmito parametry: 246 nálezů, 0 DNF, 3 disable, 14 FP (8 %).

Děkuji všem za logy a udělené FP.

More
<

ITZ #01 - Bonus

A cache by mh.mail Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/01/2010
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Pozor! Vzhledem k tomu, že se v těsné blízkosti bonusové keše utábořili bezdomovci, musel jsem ji přesunout. Abyste se dozvěděli správné umístění, musíte použít nejnovější verzi wherigo cartridge (alespoň 1.9).

Toto je bonusová mystery k wherigo keši GC2GPGC ITZ#01 - Česko-Slovensko hledá Jamese Bonda. K jejímu odlovu potřebujete nejprve úspešně zvládnout toto wherigo a získat odpovídající počet bodů (840). Pak se dozvíte detaily, které vám umožní provést odlov.

Mystery přináší úspešným hráčům možnost získat "druhý bod". Její odlovení je proto již krátké a rychlé, obtížnost 5 vyjadřuje skutečnost, že je nutné nejprve odehrát wherigo.


Nevkládejte, prosím, do keše žádné TB, GC ani cennější předměty. Děkuji za pochopení.

google_analytics

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

265 Logged Visits

Found it 247     Write note 6     Archive 1     Temporarily Disable Listing 3     Enable Listing 2     Publish Listing 1     Needs Maintenance 1     Owner Maintenance 3     Update Coordinates 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 7 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.