Skip to content

<

Vēstures mantojums

A cache by Epitets Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/30/2017
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jūsu pirmais uzdevums ir atrast relatīvi senu Livonijas pilsētas plānu ar šīs pilsētas ģerboni tā centrā. Sareiziniet plāna augstumu ar platumu, un reizinājumam pieskaitiet plāna izgatavošanas gadu!

Plānā īpaši izcelts ir objektu kopums, kas pilsētā pildīja ļoti nozīmīgu funkciju. Kaut arī fragmentāri, tomēr par tā eksistenci vēl aizvien ir saglabājušās taustāmas vēstures liecības. Jūsu otrais uzdevums ir klātienē aplūkot vienu no tām. Tas ir objekts, ko pavisam nejauši uzgāja pagājušajā gadsimtā. Tā ieeju modri sargā divi sargi, taču nebīstieties no tiem! Pēc tam, kad esat piefiksējuši tiem līdzās esošo gadskaitli, droši dodieties iekšā! Speriet 30 soļus uz priekšu un jūsu skatam pavērsies arī otrs gadskaitlis. Saskaitiet tos abus!

Abu uzdevumu atrisinājumi, attiecīgi, ir ABCDE un FGHI
Fināla koordinātas - N 56° 56.(FDG+IEA) E 024° 06.(CGH-EAB)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.