Skip to Content

This cache has been archived.

Beetovy: Ješte jednou všem dekuju za úcast.

More
<

Silvestrovska Lysa

A cache by Beetovy Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 31 December 2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


LYSÁ HORA

Lysá hora (1323 m n. m.) je královnou Moravskoslezských Beskyd a jejím nejvyssím vrcholem. Lezí na rozhraní obcí Krásná, Malenovice, Ostravice a Staré Hamry. Na holém (lysém) vrcholu, na který vede silnice z Krásné, se nachází charakteristický telekomunikacní vysílac, meteorologická stanice a nekolik horských chat. Co lidi tak láká na Jejím Velicenstvu? Tezko se to popisuje. Kdo Lysou zná potvrdí, ze Lysá je jen jedna a jedinecná.

LYSACUP

Uz devátým rokem se cím dál tím více sílencu vzdy od listopadu do unora vydává vikend co vikend smer vrchol Lysé hory. Scházejí se zde bezci, cykliste, horolezci, a vubec vsichni lidé, kterým není cizí pohyb, a to naprosto rozdílného veku ci sportovní výkonnosti. Stránky LYSACUPu.

EVENT

Cílem Eventu je protazení nasich geotel v posledním dni v roce pred bujarými oslavami vítání Nového roku, výmena predmetu a geopokec. Muzete si dokonce vyzkoušet silvestrovskou etapu Lysacupu. Startuje se z Ostravice na hristi v 10:00. Za dvacet korun startovneho dostanete startovní lístek, který odevztáte na hore a podle ktereho se urci poradi. Je uplne jedno jestli bezite, jdete nebo se jen plouzite. K uznani eventu se samozrejme Lysacupu ucastnit nemusite, ale muzete se vydat k vrcholu po nektere z turistickych znacek, ktere na Lysou vedou, at uz pesky nebo na bezkách. Vlastní setkaní bude probíhat v bufetu turistické ubytovny Kamenák, logbook bude aktivní pouze od 12:00 do 13:00. Na FTF poslední den v roce hrát nebudeme. Vzhledem predpokladanemu mnozstvi snehu davam teren 4.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.