Skip to Content

This cache has been archived.

gc-plzen.net: Myslím, že již bylo receno již. Dokonce i pan ministr se vyjádril a tak nám nezbývá než uzavrít kapitolu mimozemských civilizací a vydat se vstríc novým dobrodružstvím ... takže nekde nekdy opet navidenou a mejte se pohádkove [;)]

More
<

Adventure race - Hracholusky 2011

A cache by gc-plzen.net Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, June 11, 2011
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
4 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

ADVENTURE RACE - HRACHOLUSKY 2011
aneb blízká setkání tretího druhu


10. 6. až 12. 6. 2011 - Hracholuská prehrada


Zveme Vás již na tretí rocník Adventure race - Hracholusky 2011. Hlavní náplní eventu je sice dobrodružný závod, ale event je urcený všem, kterí chtejí prijet a strávit víkend v príjemném prostredí rekreacní oblasti Hracholuské prehrady nebo kešováním po západních Cechách. Po rocní odmlce se opet vracíme na Butov, kde to všechno zacalo. 

 

parník na prehrade pohled na prehradu

Hráz Hracholuské prehrady se nachází asi 16 km západne od Plzne. Délka prehrady je 22 km, maximální hloubka 26 metru a plocha asi 490 hektaru. Byla vybudována na rece Mži, která pramení na cesko - nemeckém pomezí v Ceském lese. Než byla prehrada vybudována, bylo zde romantické údolí s klapajícími mlýny, tichými zákoutími a rozeklanými skalami, které nenarušila ani stavba odvážného mostu lokálky do Bezdružic a ani výstavba pásu opevnení, jenž nás melo chránit pred fašistickým Nemeckem. Údolí dál bylo cílem výletu, skautských táboru a vodáckých výprav. V padesátých letech minulého století však nastala doba nadšeného budování prehradních nádrží. Jednou z nich byla i Hracholuská prehrada. Výstavba prehrady probíhala v letech 1959 - 1964 a podstatná cást údolí vcetne nekolika vesnic zmizela nenávratne pod její hladinou. Stavba prehrady bohužel také vstoupila do dejin ceskoslovenské kriminalistiky. Jednalo se o prípad brutální vraždy hlídace stavenište a následné zatýkání pachatelu pri divoké honicce a prestrelce v ulicích Plzne. Hracholuská prehrada má sypanou prehradní hráz.

 letecký pohled na hráz hráz prehrady

Tato technologie byla poprvé v republice použita práve zde. Hráz je vysoká od základu 36 metru a dlouhá 270 metru. V jezere je u hráze umísten sloucený, vežový technologický objekt, který skrývá vodní elektrárnu s Kaplanovou turbínou o hltnosti 11,5 metru krychlového za vterinu a o maximálním spádu 27 metru. Maximální výkon generátoru je 2 900 kW. Elektrárna rocne vyrobí 1,46 GWh. Vedle veže stojí nouzový prepad ve tvaru nálevky.  Památkou na stavbu prehradní hráze jsou stavební baráky, jenž dnes slouží rekreantum autokempu. I dnes tu ale zustalo nekolik míst, která pripomínají, jak to tu vypadalo pred výstavbou hráze. Jedná se hlavne o neprístupná místa se strmými brehy. Na dostupnejších brezích zde již krátce po dokoncení a napuštení nového prehradního díla zacaly vyrustat rekreacní chaty Plzenanu. Dnes se jich kolem celé prehrady odhaduje od 2500 do 5000. Svého casu byla nádrž hojne vyhledávána zahranicními turisty zejména z NDR a dalších socialistických zemí. Stejne tak na jejích brezích vyrustala rekreacní strediska mnoha podniku. V jednom takovém se koná i tento event. Jedná se o RS Butov, které se nachází na horním konci prehradní nádrže cca 35 km od Plzne a 8 km od Stríbra. Toto rekreacní stredisko bylo puvodne postaveno jako rekreacní a školící stredisko Škody Plzen. Konaly se zde mezinárodní pionýrské tábory a rekreovaly se zde rodiny zamestnancu plzenské Škodovky. V soucasné dobe je rekreacní stredisko využíváno pro školení, školní pobyty detí, k rekreaci a dalším akcím jako je treba tento Adventure event. Pokud chcete vedet o RS Butov neco více, vcetne fotek, stací využít nekterý z vyhledavacu.

RS Butov - hlavní budova RS Butov - chatky

Termín akce:
Od pátku 10. 6. do nedele 12. 6. 2011.
V tuto dobu nám bude k dispozici vetší cást ubytovacích kapacit a zázemí celého rekreacního strediska. Prijet a odjet pro nesoutežící bude možno kdykoliv.  Pro soutežní týmy je však pripraven presný rozvrh eventu. Zahájení soutežního eventu je v pátek kolem 20:00, kdy se soutežící dozví podrobnosti pro nocní bojovou hru a také obrys toho, co je ceká druhý soutežní den, tedy v sobotu 11. 6. 2011, což je hlavní den celého eventu. Soutežící se budou potit na pripravených dobrodružných misích. Ostatní pak mohou využít sobotu k procházkám po okolí nebo k cestám za kešemi, kterých je v okolí spousta. Po prehrade jezdí také parník. Event mužete využít také jako základnu pro cestu za vzdálenejšími kešemi plzenského kraje. Ti, kterí zustanou na "základne", pak nebudou o soutežní atmosféru ochuzeni nebot minnimálne jedna mise zde bude zacínat a co hlavne bude zde také nástupní místo pro basecamp, který bude letos probíhat práve v okolí Butova. Soucástí areálu je také nekolik sportovišt takže ani na míste nebude nouze o zábavu. V recepci je možné si zapujcit lodicky.

Klikni pro prechod na aktuální mapu keší

Místo a príjezd:
Na místo eventu RS Butov se dá dojet autem. Je možné využít i vlakového spojení. Pro turisty je možné využít vlak z Plzne na Stríbro a ve stanici Pnovany prestoupit na lokálku do Bezdružic a nechat se po moste prevézt do Blahoust, odkud je to na Butov cca 5 km chuze. Pro akcní jedince doporucujeme, v rámci tréninku na Adventure event, neprestupovat v Pnovanech na lokálku a vystoupit až na zastávce Sulislav nebo Vranov, sejít lesem k prehrade a posledních 250 m na druhý breh preplavat nebo prejet na lodi. Cyklisté mohou do strediska dojet po silnicích nebo lesních cestách a pro prekonání prehrady využít železnicního mostu. V tomto prípade však budte velice opatrní, vstup na most je jen na vlastní zodpovednost. Všechny varianty prístupu máme vyzkoušené a mnohokrát jsme je použili.

Klikni pro prechod na mapu seznam.cz

Ubytování a stravování:
V termínu 10. - 12. 6. 2011 máme predbežne rezervovány chatky a pokoje v hlavní budove. I pres rezervaci a relativne velkou kapacitu RS Butov však s objednáváním ubytování moc neváhejte at máte jistotu, že se ubytujete. Samozrejme je možné se s provozovatelem domluvit i na delším pobytu pred i po eventu. Pro ubytování prosím využijte prímo prihlašovací formulár RS Butov, který naleznete na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pri kontaktu (telefonickém, E-mailem, faxem, poštou) prosím napište heslo: ARH 2011, aby bylo jasné, že se jedná o zájemce o ubytování z rad úcastníku eventu. Do objednávky také prosím napište krome požadavku na ubytování také své poradavky na stravování. Podrobnosti viz internetové stránky RS Butov. Stravování probíhá formou plné penze ci jednotlivých vecerí, obedu a snídaní, které je však nutné predem objednat v rámci objednávky ubytování.  Doobjednání na míste bude možné v omezené míre po dohode s kucharkou :-). Na chatkách je velmi omezená možnost varení. Stravování bude samozrejme domluveno tak aby zapadalo do soutežního dne. Snídane v sobotu bude tedy o neco dríve a naopak vecere bude podávána až po ukoncení závodu. V hlavní budove je otevren výcep a je zde možné zakoupit i nejaké to "bufetové" jídlo. V okolí jsou v sezóne i další možnosti obcerstvení, avšak nevíme, do jaké míry budou v provozu v termínu konání našeho eventu. Nejbližším mestem je 8 km vzdálené Stríbro, kde jsou otevrené restaurace i supermarkety.

Náklady a finance:
Na nesoutežní cást eventu není žádný vstupní poplatek. Veškeré ceny za ubytování, stravování a ostatní služby si každý "stanoví" sám dle vlastních požadavku a objednávek u provozovatele rekreacního objektu. Co se týká eventového CWG, coinu a tricek s logem eventu a gc-plzen, cepic s logem gc-plzen, atd., tak ty je možné objednat pres samostatný objednávkový formulár - viz níže.
Pro soutežní cást eventu je stanoveno startovné ve výši 550,- Kc (v této cástce je již zahrnut 1x eventový coin a 5x cwg) na tým. Podrobnosti viz odstavec Soutežní cást.

Prihlášení na event, ubytování, stravování, ostatní služby a eventové predmety:
POCET OSOB V NESOUTEŽNÍ CÁSTI EVENTU NENÍ NIJAK OMEZEN. Vaši úcast na eventu zalogujte prosím jako will attend. Ubytování a stravování si mužete objednat na adrese:  http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pro objednávky ubytování nebyl zatím stanoven, žádný konecný termín (s výjimkou zaplnení celé ubytovací kapacity rekreacního strediska). V prípade jakékoliv zmeny Vás budeme vcas informovat. Zpusob objednávání viz odstavec Ubytování a stravování.
Ostatní predmety s logem eventu a gc-plzen (tricka, cepice, CWG, ...) je možné objednávat pres formulár na adrese:  http://www.gc-plzen.net/viewpage.php?page_id=90. Tricka a cepice (z duvodu výroby) mužete objednávat pouze pres objednávkový formulár a to nejpozdeji do 21.5.2011. Eventové coiny budou vyrobeny v limitované sérii, pokud chcete mít jistotu, že na Vás coin zbyde, objednejte si ho pomocí formuláre co nejdríve. Urcite jich necháme vyrobit víc, ale pokud nebudete mít coin objednaný, nemužeme zarucit, že ho dostanete. CWG by mel být dostatek.. Ceny jednotlivých vecí jsou uvedeny v objednávkovém formulári. V prubehu eventu bude coin pro úcastníky eventu (nejen závodníky!) v prodeji za speciální eventovou cenu 200 Kc/ks (cena 200,- Kc/ks platí i pri objednání pres objednávkový formulár). Prípadné zbylé coiny budou po eventu prodávány prímo i prostrednictvím e-shopu za základní cenu 240,- Kc. Soutežní týmy v rámci startovného obdrží 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu. 
Ukázka CWG ARH 2011, tricek (samozrejme budou s letošním logem) a eventového coinu ARH 2011:

CWG ARH 2011 - klikem zvetši   Tricko ARH 2009 - klikem zvetši   coin - klikem zvetši

 

Soutežní cást - Adventure race - Hracholusky 2011:

Pocet týmu:
Do závodu pocítáme s max. 20 týmy (3 až 5 osob v týmu). Minimální pocet osob v týmu jsou 3 vzhledem k náplni nekterých stanovišt, kdy bude potreba spolupráce více osob. Pocetnejší týmy nad 5 osob, by vzhledem k pravidlum, mely velkou výhodu a s bodovými srážkami za ruzný pocet osob v týmu nepocítáme. Predem jsme oslovili kapitány lonských soutežních týmu, které se umístili na prvních trech místech s nabídkou úcasti na letošním rocníku.

Prihlášení:
Prihlašovat do závodu se mužete od pondelí 14. 3. 2011 od  9:00 hodin až do zacátku eventu nebo do naplnení kapacity 20 týmu na adrese http://www.svetgc.cz/geoevent/adventure-race-hracholusky-2011 nebo proklikem z prihlašovací tabulky.
Prihlášení na event vcetne dalších možností systému a toho jak to celé funguje si mužete vyzkoušet na testovacím eventu (viz nápoveda). Sice se to muže nekomu zdát složité, ale nám to uvolní ruce a mysl na prípravu náplne eventu a zjednoduší administrativu (veškeré pro nás potrebné informace totiž už budeme mít a Vy již nebudete muset vyplnovat žádnou jinou prihlášku. Navíc všechny údaje o týmu, kontakty a další veci mužete sami kdykoliv libovolne opravovat a upravovat). Dekujeme za pochopení :-).

Letos byla po dohode s reviewerem nabídnuta možnost obhajoby pouze prvním trem týmum. Ostatní se musí do závodu prihlásit pres prihlašovací systém.
 

15.3.2011 - POZOR - KAPACITA SOUTEŽNÍ CÁSTI EVENTU JE JIŽ NAPLNENA VCETNE POCTU NÁHRADNÍKU


Zobrazit prihlašování

Prihlášené týmy:
seznam je prevzatý z prihlašovacího systému dle seznamu prihlášených týmu

 1. Severoceská brigáda práce
 2. Presmrtvoly
 3. Koalice splašených zeber a mudžahedínu
 4. MoMi Team
 5. Tundra team
 6. želvi
 7. Czech GeoWest team
 8. Pohodári
 9. NásNeznáte
 10. Hrozný Hovada
 11. 300KG
 12. Na pohodu
 13. EagleEyeHunters
 14. VP Team
 15. René Já a Rudolf
 16. Nesmiritelni
 17. DA+?
 18. thc geoteam
 19. BioBrambory
 20. Stribrnaci

Náhradníci:

 1. Zvireci tym
 2. Kaštani Plzen
 3. Cervi
 4. Dlouhý, Široký a Bystrozraká

Startovné:
Startovné bylo stanoveno ve výši 550,- Kc na tým. V cene startovného je mimo jiné zahrnuto 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu, který v rámci závodu urcite využijete a pomuže Vám v nejedné misi.

Co vás ceká:
Závod zacíná v pátek 10.6.2011 po 20:00 hodine predstartovním briefingem. Samotný start bude kolem 22:00 hodiny, kdy zacne nocní dobrodružná hra v délce max. 2 hodin (dle rychlosti týmu), na které se poprvé setkáte s mimozemskou civilizací. Opet netradicní start do sobotní cásti 11.6.2011 se plánuje po 8:00 a cíl pak na 19:00 s penalizací do 20:00 - vyhlášení výsledku s predáváním cen nejen pro víteze je naplánováno na 21:00.
Základní herní trojúhelník bude letos Pnovany - Svojšín - Konstantinovy Lázne. Námetem eventu jsou blízká setkání tretího druhu, tedy mimozemské civilizace, vesmír, létající talíre ... . Pro nekteré mise, vcetne té záverecné bonusové, urcite využijete i speciální eventový coin (pro uplácení poradatelu to však rozhodne nebude). Stejne jako loni, ani letos nebude nutné pro zdárné dokoncení závodu projít všechny mise, ale ... však to znáte. Jedna z misí (formát zrychleného presunu na cas) se bude odehrávat na prehrade prímo pred základním táborem (to jestli se pri ní namocíte, bude záležet na vaší šikovnosti, zrucnosti a letos i vybavení, které budete muset mít letos vlastní a urcite nebude zahálet, ale i bez nej se v nejhorším prípade obejdete). Další mise budou již rozptýleny v prostoru, v jejich rámci navštívíte zajímavá místa, na kterých budete využívat ruzné artefakty, studovat legendy a zažívat dobrodružství. Pracovní názvy techto misí snad hovorí za vše: Stopy mimozemštanu, Vesmírná embrya, Cache na Mesíci, Vesmírný glóbus, Kosmík a Ufík na výlete, Vesmírný rébus, Palubní pocítac, Zpívající meteorit, Ozveny vesmíru, Hvezdný prach, Mimozemská flóra, Slunecní soustava a další. Celkem plánujeme približne deset až dvanáct misí. Samozrejme nebude chybet povinne nepovinné stanovište tentokrát prímo u základny na Butove, které bude také letos koncipováno v duchu celého eventu - tedy výcvikové stredisko pro lety do vesmíru. Vyrešením jednotlivých misí získáte strípky do skládanky, která vám pomuže zodpovedet finální bonusový úkol celého eventu.  Samozrejmostí budou, stejne jako loni, prubežné bonusové hry a i PMR (nekolik jich bude prípadne možno zapujcit) letos opet mužete využít. Abychom nezapomneli. Poník s Hácou by i letos meli obsadit druhé obslužné stanovište. Zatím se rozhodují jakou cestou se vydají. Zda hardwarovou nebo biologickou. Nechte se prekvapit ani my to zatím nevíme.
Obtížnost eventu je velice složité urcit. Záleží na tom, jak celý závod pojmete. Pokud se chcete umístit na predních místech, musíte stihnout co nejvíce misí, záleží na každém bodu, a to bude hodne nárocné. Rozhodnete-li se jít pohodovým tempem, tak se to dá zvládnou napríklad v rodinném týmu, o cemž svedcí i lonský a predlonský rocník.
Systém rozdávání podkladu bude stejný jako loni. Hned v pátek po príjezdu obdržíte první informace o jednotlivých misích, vcetne jejich približné lokace, obtížnosti, casové nárocnosti a seznam casu pro povinné stanovište. Konkrétní cas na tomto stanovišti si budete pak moci vybrat podle Vašeho výsledku v nocní dobrodružné hre. Po skoncení nocní bojovky tak budete mít všechny potrebné informace a budete si moci udelat hrubý casoprostorový plán na sobotní den. Podrobné zadání, vcetne všech potrebných indicií pro jednotlivé mise, obdržíte v soboru ráno od ..... . Pak už to bude jen a jen na vás. Samozrejme, že pri cestách, budete moci opet využít  body placenou nápovedu, která letos dozná urcitých úprav.

 

Odkazy na predchozí rocníky:

Záverem:
Máte li jakékoliv dotazy k eventu nebo potrebujete neco upresnit kontaktujte nás pres profil nebo prímo na adresu geoteam@gc-plzen.net.
Za organizacní tým se na vás teší MichalS & Flower, Venca68 & Vladka, Slepic, Terka, cz.nemo & missbluetag, Ponik & team, Haca, Medok, Island968, Torfik, Nevrenaci, Iluvator, Mayinka, Hrafnain, Skleba, popaK, Dutch &  Niky, ...

SAR - event Plavba netradicních plavidel 2007

Doporucujeme sledovat listing - aktuální informace budou prubežne doplnovány.

EDIT 27/3 2011: Podarilo se nám zajistit unikátní zpravodajské zábery, které dokumentují výskyt neidentifikovatelných létajících objektu nad Plzní a v okolí! http://www.youtube.com/watch?v=oRZhWLFxNiE Zpravodajství bude prubežne pokracovat.

Videozpravodajství 25.3.2011 - klikem spustit

EDIT 9/4 2011: V letošním roce se snažíme zatáhnout do centra dení nejen závodníky, ale i další návštevníky eventu. Proto jsme na základnu Butov umístili mimo nocní bojovku a ranní start také výcvikové stredisko pro adepty na kosmické lety, náš Base Camp. Tento se presouvá z Nevrene vcetne osvedcených trenéru a asistentu.
Návštevníci eventu si sami budou behem dne moci vyzkoušet nástrahy ranního startu, které jsme si pro závodní týmy pripravili, a také se jich po domluve ujmou trenéri Base Campu a protáhnou je jednotlivými stanovišti. Protože se vše bude odehrávat v blízkosti místa eventu, mohou návštevníci samozrejme celý den pozorovat práci týmu.
Prijedte své favority podporit už od zacátku závodu.

EDIT 10/4 2011: Prinášíme Vám 2. díl unikátního videozpravodajství TV ARH 2011 - http://www.youtube.com/watch?v=khlHJXTJi5Q

Videozpravodajství 10.4.2011 - klikem spustit


EDIT 20.4.2011:
Výzva pro kapitány:
blíží se termín pro zaplacení startovného. Kdo tak zatím neucinil má ješte cas do 30.4.2011. E-mail s podrobnostmi byl rozeslán kolem 15.3.2011. Pokud jej nekdo nemáte nebo se vám zatoulal tak nám napište na geoteam@gc-plzen.net a my vám ho zašleme znovu.
Upozornení pro ostatní:
uzáverka objednávek na tricka s logem eventu je 20.5.2011. Stále také mužete objednávat eventové coiny za eventovou cenu 200,- Kc za kus a CWG a to na adrese: http://www.gc-plzen.net/viewpage.php?page_id=90. Ubytování si pak mužete objednávat na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm a do objednávky nezapomente napsat heslo ARH 2011.


EDIT 20.4.2011 - první vzorek coinu

První vzorek coinu - klikem zvetši

EDIT 21/4 2011: Prinášíme Vám 3. díl unikátního videozpravodajství TV ARH 2011 - http://www.youtube.com/watch?v=mZtDL6MWxxY

Videozpravodajství 21.4.2011 - klikem spustit

EDIT 21/4 2011: Prinášíme Vám 4. díl unikátního videozpravodajství, tentokráte z dílny Ministerstva hvezdné obrany - http://www.youtube.com/watch?v=TNny5k9eDb4

Videozpravodajství 1.5.2011 - klikem spustit

EDIT 3.5.2011: Behem príprav na event jsme v diskuzi narazili i na pravidla a došli jsme k záveru, že je potreba upresnit jedno z nejduležitejších pravidel celého eventu. Toto pravidlo se týká presunu týmu mezi misemi a také v jejich prubehu. Zvažovali jsme, jakým zpusobem kontrolovat dodržování tohoto pravidla. Nakonec jsme se dohodli na tomto znení:

Každý tým smí pro presuny využívat pouze jedno motorové vozidlo, jehož RZ/SPZ uvede v prihlášce k závodu. Použití více motorových vozidel je zakázáno.

Kontrola dodržování tohoto pravidla je celkem obtížná a asi neexistuje 100% kontrola. I pres to jsme se dohodli na tom, že každý pohyb auta musí být doložen tracklogem, který bude v prípade pochybností prozkoumán, prípadné nesrovnalosti bude muset tým vysvetlit a bude muset doložit, jakým zpusobem se na misi dostal.

Zároven se však clenové jednotlivých týmu, až na výjimky, které budou vcas upresneny (nocní bojovka, start, base camp, druhé obslužné stanovište, cíl, atd.) nemusí v prubehu závodu pohybovat spolecne. Je tedy možné rozvést týmovým autem cleny týmu na ruzné mise, a pak je opet vyzvednout. Predem  však upozornujeme, že tento zpusob je riskantní a ne vždy se musí vyplatit, nebot jediné co mužeme 100% zarucit je, že na splnení všech bezobslužných misí bude vždy stacit maximálne tríclenný tým (viz minimální pocet lidí v týmu). Dále je možné využít pro presun kolo, kolobežku, lod nebo jiné nemotorové dopravní prostredky, ale také prostredky hromadné dopravy. Pri použití techto prostredku je také dobré mít zapnutý tracklog, aby bylo možné dokumentovat a doplnit tracklog týmového motorového vozidla.

Je nám jasné, že všechna pravidla se dají obejít a tak apelujeme hlavne na týmy a jejich cleny aby se chovali v duchu FairPlay. Vždyt jde jen o zábavu.


EDIT 10/5 2011: Prinášíme Vám 5. díl unikátního videozpravodajství, opet od našich neprekonatelných reportérek Kvety & Vladky a terénního zpravodaje Vency68 - http://www.youtube.com/watch?v=cOwTFzKAubQ

Videozpravodajství 10.5.2011 - klikem spustit

EDIT 18.5.2011: POZOR konec objednávek se blíží. Textil, CWG i Coiny mužete objednávat nejpozdeji do pondelí 23.5.2011 do 7:00 hodin.
Tricka v poctu cca 6 ks (v omezených velikostech a barevnosti), CWG a coiny budou ješte k míní na eventu, ale pouze do vyprodání zásob.

EDIT 19/5 2011: Prinášíme Vám 6. díl unikátního videozpravodajství, opet od našich neprekonatelných reportérekek Kvety & Vladky a videa od nejmenovaného zdroje (zrejme únik informací z MHO) - http://www.youtube.com/watch?v=zrTU1fzCm7c

Videozpravodajství 19.5.2011 - klikem spustit

EDIT 27/5 2011: Prinášíme Vám 7. díl unikátního videozpravodajství. Dnes prímo z dílny MHO v podobe druhého instruktážního videa - http://www.youtube.com/watch?v=6Sm38Cvqhhk

Videozpravodajství 27.5.2011 - klikem spustit

EDIT 2/6 2011: Prinášíme Vám 8. díl unikátního videozpravodajství. Dnes opet z dílny MHO v podobe tretího instruktážního videa - http://www.youtube.com/watch?v=i_pGJHZ5QLw

Videozpravodajství 2.6.2011 - klikem spustit

EDIT 6/6 2011: Prinášíme Vám 9. díl unikátního videozpravodajství. Dnes se jedná o zpravodajskou relaci televize ARH 2011 s moderátorkami Vladkou a Kvetou a reportérem v terénu Vencou68 i když dnes bude ve studiu - http://www.youtube.com/watch?v=erSl929kXqM

Videozpravodajství 6.6.2011 - klikem spustit

EDIT 10/6 2011: Prinášíme Vám 10. díl unikátního videozpravodajství. Jedná se o startovní video k celému eventu - http://www.youtube.com/watch?v=E5xGKmWArds

Videozpravodajství 10.6.2011 - klikem spustit

EDIT 11/6 2011: Výsledková listina. Klikem zvetšit. Nebo ke stažení v PDF zde: http://www.gc-plzen.net/forum/viewthread.php?forum_id=24&thread_id=901&getfile=10752

výsledková listina ARH 2011 - klikem zvetši

 

celková tabulka s konecným poradím
por. tým body
1. EagleEyeHunters 3099
2. Presmrtvoly 3010
3. Tundra team 2684
4. THC Geoteam 2636
5. BioBrambory 2628
6. Stríbrnáci 2601
7. Severoceská brigáda práce 2418
8. LPG 2315
9. Pohodári 2268
10. PraPlž 2215
11. René, Já a Rudolf 2211
12. Koalice splašených zeber a mudžahedínu 2209
13. Hrozný Hovada 2195
14. Czech GeoWest team 2122
15. Želvi 2023
16. MoMi Team 1895
17. Nesmiritelní 1808
18. Kaštani Plzen 1788
19. Zvírecí tým 1711
20. 300KG 1656
21. Na pohodu 1575
22. Dlouhý, Široký a Bystrozraká 1564
23. NásNeznáte 1559
24. Cerwi 1517
celkové poradí BaseCamp
por. tým body
1. René, Já a Rudolf 470
2.-3. EagleEyeHunters 461
2.-3. Želvi 461
4. Koalice splašených zeber a mudžahedínu 456
5. BioBrambory 451
6. PraPlž 450
7. 300KG 445
8.-9. Czech GeoWest team 443
8.-9. Dlouhý, Široký a Bystrozraká 443
10. Stríbrnáci 440
11. LPG 436
12. Presmrtvoly 433
13. Severoceská brigáda práce 428
14. Tundra team 427
15. Cerwi 421
16. Zvírecí tým 419
17. MoMi Team 414
18. Hrozný Hovada 412
19. NásNeznáte 404
20. Pohodári 403
21.-22. THC Geoteam 395
21.-22. Kaštani Plzen 395
23. Na pohodu 385
24. Nesmiritelní 358
poradí nocní bojovky
por. tým cas
1. BioBrambory 0
2. Presmrtvoly 2
3. Tundra team 5
4. LPG 13
5. Severoceská brigáda práce 19
6. Czech GeoWest team 27
7. NásNeznáte 30
8.-9. THC Geoteam 34
8.-9. PraPlž 34
10. Stríbrnáci 39
11. Kaštani Plzen 44
12. Pohodári 50
13. René, Já a Rudolf 53
14. Hrozný Hovada 55
15. Koalice splašených zeber a mudžahedínu 64
16. Želvi 65
17. Dlouhý, Široký a Bystrozraká 68
18. Zvírecí tým 69
19. 300KG 70
20. Cerwi 78
21. EagleEyeHunters 83
22. MoMi Team 86
23. Nesmiritelní 87
24. Na pohodu 100

EDIT 21/6 2011: Prinášíme Vám 11. a poslední díl unikátního videozpravodajství. Tak je tu definitivní konec... aneb Zazvonil zvonec a pohádky je konec... a nebo ne ??????? - http://www.youtube.com/watch?v=eKicE9BFj4s

Videozpravodajství 21.7.2011 - klikem spustit

Additional Hints (Decrypt)

Cbmbe, ar ifvpuav zvzbmrzfgnar wfbh cengryfgv

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

252 Logged Visits

Write note 39     Archive 1     Will Attend 83     Attended 109     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 18     

View Logbook | View the Image Gallery of 132 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.