Skip to content

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than a 1 month. Usually caches are visited and maintained within 30 days.
If you wish to restore your cache then please contact me using GC code of that cache.

If there are some leftovers from container then could someone please remove them? Do not leave trash in nature!

Happy New Year!

More
<

Bouldering Hall

A cache by TerrainTeam* Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/21/2011
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


English: The cache is located in bouldering hall, to be precisely - over the climbing wall. Cache contains a logbook, pencil ( but take one by yourself for security) and miscellaneous stuff for exchange. The bouldering hall is open Monday, Tuesday, Thursday and Friday. The hall is open 18:20 (6:20pm) till 21:00 (9:00pm). One hour in bouldering hall is free. But if you want to climb in all hall and 3 hours, then it costs 3,50 Ls for adults and 2,80 Ls for children (Under 18). Near this bouldering hall aren`t any references. Building look`s old. The hall`s entry is big, gray metal door. Next to door are big, gray windows (blinds). The entry is the front of a railway. Climbing in hall is only with tracksuit. Climbing with street wear is forbidden. See you there! :)

Bouldering - bolderings: kāpšana pa nelielām klintīm, akmeņiem vai klinšu apakšējo daļu, parasti augstumā, no kura var droši nolekt (drošībai – īpaši paklāji un citu kāpēju "roku" drošināšana). Maršruti (problēmas) var būt dažāda garuma, bieži tikai "pāris kustību" garumā. Bolderings, kā viena no labākajām treniņu metodēm ieteicama kāpšanas tehniskas sagatavotības un fiziskā spēka pilnveidošanai. Ir arī "iekštelpu bolderings." Kāpšana visbiežāk notiek specializētā zālē, kur ir mākslīgas klinšu imitācijas ar nelielām aizķerēm un mīkstiem matračiem zem tām. Šādās bolderinga zālēs visbiežāk nekāds aprīkojums nav nepieciešams, vienīgās nepieciešamās lietas ir klinšu kurpes un magnēzijs. Uz šīm klinšu sienu imitācijām ir iespējami daudz un dažādi maršruti, un katrs var atrast sev piemērotāko.

Slēpnis pats par sevi ir small izmēra, lock&lock tipa konteiners. Satur viesu grāmatu, rakstāmo un lietas apmaiņai. Slēpnis atrodas privātā bolderinga zālē. Pirmais zāles apmeklējums ir bezmaksas. Šāda iespēja ir tikai slēpņotājiem, bet atļauts izmantot ir tikai sienu, virs kuras ir slēpnis. Sīkāka informācija ir norādīta zemāk. Slēpņa izlikšana ir saskaņota ar zāles īpašniekiem. Novēlu jums labi pavadīt laiku!

Noteikumi. Kāpšana zālē atļauta tikai ar sporta tērpu un sporta apaviem. Ar ielas apģērbu un apaviem kāpt aizliegts. Uz vietas ir iespējams izīrēt klinšu kurpītes, bet droši līdz varat ņemt savas vai uzvilkt vienkāršas sporta botas. Zālē nav atļauts ienest trepes vai kādus citus palīgrīkus. Kāpšana zālē ir bezmaksas (bet atļauts izmantot tikai sienu, virs kuras atrodas slēpnis, citas sienas izmantot aizliegts, un to atļauts izmantot tikai stundu). Šāda iespēja katram cilvēkam būs tikai viena. Katrs kāpējs tiks pierakstīts. Pēc slēpņa atļauts kāpt tikai pa "Falkors" sienu. Noteikumi ir skarbi, bet rezultātā būs lielāks gandarījums tieši jums!

Darba laiki- Zāle ir atvērta pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 18:20 līdz 21:00.
Neskaidrību gadījumā zvaniet un jautājiet visu nepieciešamo. +371 29354904 Andris

Pierakstās slēpnī tikai tas, kurš pats ir uzkāpis.

hackers counter system

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.