Skip to Content

<

Mikroekonomika

A cache by Epitets Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 01/22/2013
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

[+] Slēpņotājs Valts izvietoja neliela izmēra, melnas krāsas pudeles sagatavi, jo l&l plastmasas kastītēm uzlika baigo nodokli. :) Melnā pudeles sagatave satur tikai viesu grāmatu. Rakstāmo paņem līdz pats!

1. Uzdevums
Slēpņotājs Dainis līdz šim mēnesī saņēma 300 latu lielu algu, un katru mēnesi nopirka arī divas l&l kastītes. Šobrīd Dainis ir saņēmis paaugstinājumu un pelna divreiz vairāk kā līdz šim. Dainis turpmāk mēnesī plāno iegādāties jau 5 l&l kastītes. Tas nozīmē, ka elastība ir A, un l&l kastīte ir mazvērtīga prece (B=(A)'), normāla prece (B=A) vai augstvērtīga prece (B=2*A).

2. Uzdevums
Slēpņotājs Kristaps ir izlēmis beidzot uztaisīt arī kādu sakarīgu slēpni. Viņš šim mērķim ir iekrājis piecus latus, un tagad dodas uz veikalu, lai nopirktu maksimāli daudz l&l kastītes. Ir tikai viena nelaime - dienu iepriekš Valdība l&l kastītēm ir uzlikusi nodokli četrdesmit santīmu apmērā. Tas nozīmē, ka šodien kastītes ir kļuvušas dārgākas. Pēc nodokļa uzlikšanas, vienas l&l kastītes cena ir paaugstinājusies par C santīmiem. Tātad Kristaps, aizejot uz veikalu, nopirks D l&l kastītes. (skatīt 1. Grafiks)

3. Uzdevums
Slēpņotāja Karīna ir plānojusi drīzumā izveidot vairākas mistērijas, tāpēc viņai ir jāiegādājas gan viesugrāmatas, gan l&l kastītes. Rakstāmie jau viņai ir mājās. Karīna ir iekrājusi deviņus latus šī mērķa īstenošanai. Viņai ir zināms, ka viesugrāmata maksā piecdesmit santīmus, bet kastīte ir divreiz dārgāka. Dodoties uz veikalu, Karīnai jau ir skaidrs cik kastītes un cik viesugrāmatas viņa iegādāsies par saviem deviņiem latiem. Karīna nopirks E l&l kastītes un F viesugrāmatas. Novēlu veiksmi Karīnai ar topošajām mistērijām! (skatīt 2. Grafiks)

4. Uzdevums
Slēpņotājs Gatis nesen nolēma sākt savu biznesu. Viņš sāka ražot viesugrāmatas ar interesantu slēpņošanas dizainu. Pilnīgas konkurences tirgū gan parasti neiet tik viegli, bet šī niša izrādījās diezgan veiksmīga. Ja Gatis ražos G viesugrāmatas, tad peļņa būs maksimāla un sasniegs H Latus. Nebrīnīšos, ja te drīz vien iestāsies ilga laika līdzsvars! (skatīt 3. Grafiks)

Fināls
JKL=B*C*D
MNOP=F*G
RSTU=H/E

N 56° (K+1)(M-L).(R+1)(N+2)(J+T)'
E 24° (J-J)(O-N).(S-M)(R-1)(P+U)'


Additional Hints (No hints available.) 

Find...

96 Logged Visits

Found it 83     Write note 8     Temporarily Disable Listing 2     Enable Listing 2     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 6 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.