Skip to Content

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than 1 month. Usually caches are visited and maintained within 30 days.
If you wish to restore your cache then please contact me using GC code of that cache.

If there are some leftovers from container then could someone please remove them? Do not leave trash in nature!

More
<

12 Miles

A cache by Renars_B Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/12/2011
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:INFORMĀCIJA Šis ir multi tipa slēpnis un loģiski, ka dotajās koordinātēs neko līdzīgu konteinerim neatradīsi. Šis multi sastāv no 9 pieturām un gala slēpni. No dotajām koordinātēm (pirmajai pieturai) līdz FINAL slēpnim ir mazliet vairāk par 20 km.


IZLASI Visus punktus var izstaigāt, bet tas prasīs ilgu laiku, vispiemērotākais butu velosipēds. Ieteiktu sākt no dotajām koordinātēm, jo tā arī sanāks visizdevīgāk. Brīdinu, ka bus nepieciešama domāšana, pacietība un izturība. Iesaku paņemt līdzi: draugus, edienu, peld-drēbes un labu garastāvokli. Ir liela iespēja, ka nāksies sasmērēties. Ieteiktu paņemt kādu lupatu līdz. Fināla konteinera logbookā atrodas kods, ieteiktu to pierakstīt jo tas noderēs šim GC2WTHC slēpnim.

Pietura nr. 1Dotajās koordinātēs sāksies mūsu piedzīvojums. Vietā atrasties visinteresantāk būs tumsā, vismaz man bija. Vispār man vieta asociejas ar mini golfu... Mēģiniet pielietot savu fantāziju. Saskaitiet dzlezbetona bluķus, kas peld ūdenī un nesaskaras ne ar ko. No iegutā skaitļa atņem 1 tā lai tas dalītos ar 2 bez atlikuma. Vērtība = B

Dodamies tālāk, līdz zemes ceļš beidzas un sākas grants. Vēl nedaudz uz priekšu un labajā malā, aiz sētas ieraudzīsiet mazu, gaiši zilu būdiņu.

Pietura nr. 2 (spied uz manis) Esam nonākuši vietā kur vislabāk var vērot lidmašīnu nosēšanos, kā arī pacelšanos. Šeit mūsu uzdevums ir pasēdēt, pavērot, ieklausīties neparastajās skaņās un iegūt trešo vērtību. Lai iegutu vertibu c, tev jaatrod tradicionalais slepnis "RIX International" Slepna viesugramata atradisi skaitli.
Vērtība = C

Tālāk mums uz laiku no lidostas un trokšņa ir jāatvadās. Dosimies cauri skultei, līdz IL-28.

Pietura nr.3 Skulte ir bijusī aviācijas kara pilsētiņa. Šī lidmašīna ir IL-28, no Padomju armijas Klaipēdas torpēdnesēju aviācijas pulka. Uz postamenta uzstādīts 60-to gadu sākumā. 2010 gadā tika atjaunots par ciema iedzīvotāju līdzekļiem. Uzdevums, atrodi šādu kombināciju uz riepas, 1??0x??0 . Trešais cipars ir Vērtība = D

Tālāk dodamies uz skultes robežu, šeit mums dalās divi ceļi, lielais, kurš aiziet uz Ulmaņa gatves šoseju un akemeņainais ceļš, kurš aizved uz Brīvkalniem. Diemžēl mums ir jābrauc pa to. Nākamos 1600 metrus varēsi izkratīties uz nebēdu. Esam nonākuši brīvkalnos. Tev ir jāšķērso iela un jānonāk pie netālu esošās zīmes "Beberberķu dabas parka pastaigu takas" (spied uz manis) Vēl nedaudz tālak pa mazo taciņu un būsiet nonākuši atpūtas vietā.

Pietura nr.4 Esam nonākuši pusē, laiks atvilkt elpu. Šeit jūs varat uzrīkot ugunskuru, uzcept desiņas un nopeldēties. Skaista vieta ne? (spied uz manis) Beberberķu dabas parks ir izveidots 1977. gadā, lai saglabātu mežainu kāpu ainavu un aizsargājamos priežu mežu biotopus, kā arī, lai saglabātu iedzīvotāju atpūtai un izglītībai piemērotu teritoriju. Parks aizņem aptuveni 269 ha lielu teritoriju. Šeit jums būs jaiegūst vērtība un koordinātes uz nākamo pieturu. Aiz ģērbtuvēm redzēsi lielu, sadalijušos koku, pec vietejo nostāstiem, tam ir trāpijs zibens un pāršķēlis to uz pusēm. Apmēram 2 metru augstumā, nolūzušajā koka daļā, atradīsiet konteineri ar koordinātem un vērtību. Lūdzu nepostīt un neko nezagt no konteinera vai viņu pašu.
Vērtība = E

Mums priekšā ir 3500 metri pa asfaltētu meža ceļu, sekojiet koordinātēm un nonāksiet nākamajā pieturā. Izbaudiet braucienu.

Pietura nr. 5 Beberberķu ielās redzamas tikai daļēji funkcionējošas, bet pārsvarā sabrukušas siltumnīcas. Kādreiz tās bija 1969. gadā dibinātas Rīgas pilsētas Tautas deputātu padomes izpildkomitejas Labiekārtošanas pārvaldes uzņemuma Rīgas zieds 11. iecirkņa pārziņā, celtas 1979. gadā. Rīgas zieds bija viens no lielākajiem zemstikla rožu kultivēšanas uzņēmumiem, kas loloja ne tikai vairāk kā 40 dažādu šķirņu ziedus, bet arī koku un krūmu stādus audzēšanai.
Koordinātes jūs aizveda pie elektrības kastes pretī siltumnīcu teritorijai. Uz kastes ar melniem simboliem ir kombinācija. Kāds skaitlis ir jautjāuma zīmes vietā? (spied uz manis) Vērtība = F

Dodamies atpakaļ uz Beberberķu ielas, un pa to uz šosejas pusi. Esi nonācis pie ZZK? Ļoti labi. Šeit pieturas dalās uz abām pusēm, jums jāmet aplis lai iegutu G vērtību. Dodamies pa Ulmaņgatves šoseju Rīgas virzienā aptuveni 1500 metrus uz priekšu. Esi vērīgs un mēģini ieraudzīt aiz kokiem (labajā pusē) debesis, tas nozīmē, ka esi tuvu, netālu ir jābūt taciņai kas ved iekšā mežā, pāri grāvim, līdz vārtiem, kuri atdala lidostas robežu. Esam klāt!

Pietura nr.6 Esam nonākuši lidostas otrā pusē. Vēl nesen bijām tur tālu prom, jocīgi ne? Nekavēsimies, jo vēl daudz ir jāpaspēj. Saskaitiet trijstūrus uz vārtiem kuri ir Piņku un Brīvkalnu pusē. Otrus vārtus varat likt mierā. Vērtība = G

Dodamies atpakaļ tieši pa to pašu ceļu kā nokļuvām šeit līdz ZZK. Mūsu nākamā pietura ir gājēju tiltiņš pāri Ulmaņa gatvei.

Pietura nr.7 Tilta augšā, pašā vidū atradīsiet lielu brūnu(sarūsējušu) slēdzeni ar datumu 09.06.2009. Cik iegravētas sirdis ir uz tās? Vērtība = H

Braucam pāri tiltam, un pa grants ceļu līdz sliedēm. Šķērsojot sliedes, ieraudzīsiet priekšpēdējo pieturu.

Pietura nr.8 Esam nonākuši pie avota, beidzot ūdens, dzert!!! Pietura priekšpēdējā, bet ceļš vēl ir pietiekams, droši paņemiet ūdeni līdz, tas esot tīrs. Blakus avotam atradīsiet akmens kolonnu ar bumbiņu augšā 30.gados tādas kolonnas iezīmēja Rīgas pilsētas robežas. Saskaitiet no cik stāviem tā sastāv (neskaitot pamatu un pašu augšu). Vērtība = I

Dosimies pa velo celiņu jūrmalas virzienā aptuveni 5,5km līdz Priedaines dzelzs ceļa stacijai.

Pietura nr.9 Priedaines dzelzceļa stacija tika uzcelta 1938. gadā. Tā ir būvēta funkcionālisma stilā. Stacijas teritorija ir sakopta un skaista kā pienākas. Jūsu uzdevums ir atrast putnam līdzīgu emblēmu uz stacijas ēkas sienām. No cik trijstūra veidīgiem objektiem, sastāv šī putna spārni? (divciparu pāra skaitlis) Vērtība = A

Mums ir visas vērtības. Saskaitam visu kopā un ja sanāk 92 tad esam baigie malači, jo viss ir pareizi. Apsēžamies uz soliņa un lēnā gaitā, vadoties pēc formulām, izrēķinam koordinātes gala slēpnim.
N 56° 5L.MNO E023° QR.STU A:2=T B-H=L B-Hkvadrata=M G:D=N E=O (C+E):D=Q A:F=R I=S F-I=U


SLĒPNIS
Slēpnis atrodas klusā, mierīgā un ļoti skaistā vietā. Diemžēl bildes nav atļautas logā likt, lai nenodod ideju. Aizliegts kāpt pāri žogam, par to var sanakt lielas "ziepes". Konteiners ir 0,37L Loc & Loc kastīte, kurā atradisiet: viesugrāmatu, zīmuli, mazus nieciņus apmaiņai.

BRĪDINU ka logi kuri sastāvēs tikai no "TFTC" vai "PPS!" tiks dzēsti nekavējoties. Uzskatu ka šis ir pietiekami labs vai slikts piedzīvojums, lai jūs varētu dalīties ar savu piedzīvojumu vai viedokli. Ja neēsi pats piedalījies šajā pasākumā un piemēram, draugs tev parādijis gala vietu, tad tā arī uzraksti, neviens par to nekodīs.

FTF : LV_Admiralis Edgars_Laicans Gatisk

Additional Hints (Decrypt)

2 z ab nvmyvrthzn mvzrf

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.