Skip to content

Tulave topanky v Rohacoch Event Cache

This cache has been archived.

Vrso: Dakujeme

More
Hidden : Saturday, 22 October 2011
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Tak teda Vás pozývam na dalšie stretnutie majitelov túlavých topánok. Rád by som Vás privítal v najkrajšej casti Vysokých tatier v Rohácoch. Stretneme sa medzi 8:00 a 9:00 na súradniciach (bývale horné parkovisko pri rampe). Štart eventu si ale môžete naplanovat kedy chcete. Zalogujeme niekde po ceste pripadne v pohostinnom prostredí pod Šindlovcom N 49° 14.559 E 019° 42.843 okolo 16:00 až 19:00.

Turistických chodníkov je tu nespocetné množstvo takže nebudem plánovat povinnú trasu. Každý si urcite vyberie co mu bude vyhovovat a na co bude fyzicky a turistický zdatný. Takže trasy si naplánujte ak mal s plánovaním niekto problém neváhajte nám napísat do logov pripadne v diskusii na GC.SK radi pomôžeme.

Chcel by som upozornit na rozmary Rohácskeho pocasia tak si nezabudnite pribalit rukavice, ciapku, celovku a poriadne túlave topánky, je celkom možné že si aj snehuliaka postavíme.

 

Info o stave chodnikov v Rohacoch

Na hreben Rohacov je mozne vystupit s dostatockou vybavou a skusenostami zimnej VHT odporucam aj cakan a macky. Na niektorych slnecnych castiach chodnikov je lad. Pre menej exponovane useky ako su Rakon, Volovec, Brestova, Slatin, všetky doliny a ich sedla budú postacujúce aj palicky. V každom pripade ocakavajte zimne podmienky.

 

Additional Hints (No hints available.)