Skip to content

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than a 1 month. Usually caches are visited and maintained within 30 days.
If you wish to restore your cache then please contact me using GC code of that cache.

If there are some leftovers from container then could someone please remove them? Do not leave trash in nature!

More
<

Perses Meitene

A cache by S!lva Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/16/2011
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

12/08/2012

Savulaik viens no krāšņākajiem Latvijas ūdenskritumiem - Pērses ūdenskritums Koknesē, kura augstums pārsniedza 2 metrus. Ik gadus atkāpās par nepilnu metru, 1960-to gadu beigās kļuva aizvien mazāk izteikts. Toties gluži pretējais notika ar otru Pērses ūdenskritumu - tas laika gaitā kļuva arvien izteiktāks. Ja Lielais Pērses ūdenskritums bija klasikas dabas, tad mazais - vairāk kā kāple. Lielā Pērses ūdenskrituma atliekas appludināja pēc Pļaviņu HES uzcelšanas 1965. gadā. 1992.gadā Pērses krastā atklāja piemiņas akmeni, veltītu Pērses ūdenkritumam, to ir darinājis tēlnieks Juris Zihmanis.

Par pašu slēpni - ta kā iepriekšējā slēpšanas vieta ir pārvietota, tad līdz brīdim, kamēr īpašniece noskaidros precīzākas koordinātas, šo, vasaras variantu, atradīsi aizejot līdz jau doto koordinātu punktam un vērīgi skatoties apkārt. Nogāzies koks lai kalpo kā virzienrādītājs uz diviem,starp kuriem arī atradīsi Meiteni.
Lūgums pašu slēpņa atrašanās vietu nomaskēt akurāti.
~~**~~

FTF - GreenLandia34

STF - Latgals
*** iipashs suminaajums Lourencs
par sho kaa 500. atrasto sleepni

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.