Skip to Content

This cache has been archived.

gc-plzen.net: Puvodne jsme s archivací eventu cekali na dotocnou s tím, že do listingu ješte vložíme nejaké "záverecné" video, ale pak se to nejak zvrhlo a již jsme nic nenatocili. Tedy nic co by se dalo "verejne" použít [:D]. Na prípadná další videa si tedy budete muset pockat až do doby, kdy zacneme pripravovat další rocník ARH. Vypadá to, že se pri nem setkáte mimo jiné s panem radou Vacátkem, Sherlockem Holmesem a dalšími kapacitami z oboru. Ale nepredbíhejme ...
Každopádne ješte jednou velké díky všem soutežícím a poradatelum za letošní event a zase nekdy nekde ... [:)]

More
<

Adventure race - Hracholusky 2012

A cache by gc-plzen.net Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, June 8, 2012
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


ADVENTURE RACE - HRACHOLUSKY 2012
aneb úlet do pohádek


8. 6. až 10. 6. 2012 - Hracholuská prehrada


Logo ARH 2012

Zveme Vás již na čtvrtý rocník Adventure race - Hracholusky tentokrát 2012. Hlavní náplní eventu je sice dobrodružný závod, ale event je urcený všem, kterí chtejí prijet a strávit víkend v príjemném prostredí rekreacní oblasti Hracholuské prehrady nebo kešováním po západních Cechách. Letos opět na Butově.
parník na prehrade pohled na prehradu

Hráz Hracholuské prehrady se nachází asi 16 km západne od Plzne. Délka prehrady je 22 km, maximální hloubka 26 metru a plocha asi 490 hektaru. Byla vybudována na rece Mži, která pramení na cesko - nemeckém pomezí v Ceském lese. Než byla prehrada vybudována, bylo zde romantické údolí s klapajícími mlýny, tichými zákoutími a rozeklanými skalami, které nenarušila ani stavba odvážného mostu lokálky do Bezdružic a ani výstavba pásu opevnení, jenž nás melo chránit pred fašistickým Nemeckem. Údolí dál bylo cílem výletu, skautských táboru a vodáckých výprav. V padesátých letech minulého století však nastala doba nadšeného budování prehradních nádrží. Jednou z nich byla i Hracholuská prehrada. Výstavba prehrady probíhala v letech 1959 - 1964 a podstatná cást údolí vcetne nekolika vesnic zmizela nenávratne pod její hladinou. Stavba prehrady bohužel také vstoupila do dejin ceskoslovenské kriminalistiky. Jednalo se o prípad brutální vraždy hlídace stavenište a následné zatýkání pachatelu pri divoké honicce a prestrelce v ulicích Plzne. Hracholuská prehrada má sypanou prehradní hráz.

letecký pohled na hráz hráz prehrady

Tato technologie byla poprvé v republice použita práve zde. Hráz je vysoká od základu 36 metru a dlouhá 270 metru. V jezere je u hráze umísten sloucený, vežový technologický objekt, který skrývá vodní elektrárnu s Kaplanovou turbínou o hltnosti 11,5 metru krychlového za vterinu a o maximálním spádu 27 metru. Maximální výkon generátoru je 2 900 kW. Elektrárna rocne vyrobí 1,46 GWh. Vedle veže stojí nouzový prepad ve tvaru nálevky. Památkou na stavbu prehradní hráze jsou stavební baráky, jenž dnes slouží rekreantum autokempu. I dnes tu ale zustalo nekolik míst, která pripomínají, jak to tu vypadalo pred výstavbou hráze. Jedná se hlavne o neprístupná místa se strmými brehy. Na dostupnejších brezích zde již krátce po dokoncení a napuštení nového prehradního díla zacaly vyrustat rekreacní chaty Plzenanu. Dnes se jich kolem celé prehrady odhaduje od 2500 do 5000. Svého casu byla nádrž hojne vyhledávána zahranicními turisty zejména z NDR a dalších socialistických zemí. Stejne tak na jejích brezích vyrustala rekreacní strediska mnoha podniku. V jednom takovém se koná i tento event. Jedná se o RS Butov, které se nachází na horním konci prehradní nádrže cca 35 km od Plzne a 8 km od Stríbra. Toto rekreacní stredisko bylo puvodne postaveno jako rekreacní a školící stredisko Škody Plzen. Konaly se zde mezinárodní pionýrské tábory a rekreovaly se zde rodiny zamestnancu plzenské Škodovky. V soucasné dobe je rekreacní stredisko využíváno pro školení, školní pobyty detí, k rekreaci a dalším akcím jako je treba tento Adventure event. Pokud chcete vedet o RS Butov neco více, vcetne fotek, stací využít nekterý z vyhledavacu.

RS Butov - hlavní budova RS Butov - chatky

Termín akce:
Od pátku 8. 6. do nedele 10. 6. 2012.
V tuto dobu nám bude k dispozici vetší cást ubytovacích kapacit a zázemí celého rekreacního strediska. Prijet a odjet pro nesoutežící bude možno kdykoliv. Pro soutežní týmy je však pripraven presný rozvrh eventu. Zahájení soutežního eventu je v pátek kolem 20:00, kdy se soutežící dozví podrobnosti pro nocní čertovskou hru a také obrys toho, co je ceká druhý soutežní den, tedy v sobotu 9. 6. 2012, což je hlavní den celého eventu. Soutežící se budou potit na pripravených pohádkových misích. Ostatní pak mohou využít sobotu k procházkám po okolí nebo k cestám za kešemi, kterých je v okolí spousta. Po prehrade jezdí také parník. Event mužete využít také jako základnu pro cestu za vzdálenejšími kešemi plzenského kraje. Ti, kterí zustanou na "základne", pak nebudou o soutežní atmosféru ochuzeni nebot zde bude nástupní místo pro basecamp, který letos bude probíhat práve v okolí RS Butov. Soucástí areálu je také nekolik sportovišt takže ani na míste nebude nouze o zábavu. V recepci je možné si zapujcit lodicky.

Klikni pro prechod na aktuální mapu keší

Místo a príjezd:
Na místo eventu RS Butov se dá dojet autem. Je možné využít i vlakového spojení. Pro turisty je možné využít vlak z Plzne na Stríbro a ve stanici Pnovany prestoupit na lokálku do Bezdružic a nechat se po moste prevézt do Blahoust, odkud je to na Butov cca 5 km chuze. Pro akcní jedince doporucujeme, v rámci tréninku na Adventure event, neprestupovat v Pnovanech na lokálku a vystoupit až na zastávce Sulislav nebo Vranov, sejít lesem k prehrade a posledních 250 m na druhý breh preplavat nebo prejet na lodi. Cyklisté mohou do strediska dojet po silnicích nebo lesních cestách a pro prekonání prehrady využít železnicního mostu. V tomto prípade však budte velice opatrní, vstup na most je jen na vlastní zodpovednost. Všechny varianty prístupu máme vyzkoušené a mnohokrát jsme je použili.

Klikni pro prechod na mapu seznam.cz

Ubytování a stravování:
V termínu 8. - 10. 6. 2012 máme predbežne rezervovány chatky a pokoje v hlavní budove. I pres rezervaci a relativne velkou kapacitu RS Butov však s objednáváním ubytování moc neváhejte at máte jistotu, že se ubytujete. Samozrejme je možné se s provozovatelem domluvit i na delším pobytu pred i po eventu. Pro ubytování prosím využijte prímo prihlašovací formulár RS Butov, který naleznete na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pri kontaktu (telefonickém, E-mailem, faxem, poštou) prosím napište heslo: ARH 2012, aby bylo jasné, že se jedná o zájemce o ubytování z rad úcastníku eventu. Do objednávky také prosím napište krome požadavku na ubytování také své poradavky na stravování. Podrobnosti viz internetové stránky RS Butov. Stravování probíhá formou plné penze ci jednotlivých vecerí, obedu a snídaní, které je však nutné predem objednat v rámci objednávky ubytování. Doobjednání na míste bude možné v omezené míre po dohode s kucharkou :-). Na chatkách je velmi omezená možnost varení. Stravování bude samozrejme domluveno tak aby zapadalo do soutežního dne. Snídane v sobotu bude tedy o neco dríve a naopak vecere bude podávána až po ukoncení závodu. Nově je možné místo teplé večeře, která byla pro některé loni již hodně studená (výdej v 18:30), objednat přímo studenou večeři. Tento požadavek je však nutné uvést do objednávky. V hlavní budove je otevren výcep a je zde možné zakoupit i nejaké to "bufetové" jídlo. V okolí jsou v sezóne i další možnosti obcerstvení, avšak nevíme, do jaké míry budou v provozu v termínu konání našeho eventu. Nejbližším mestem je 8 km vzdálené Stríbro, kde jsou otevrené restaurace i supermarkety.

Náklady a finance:
Na nesoutežní cást eventu není žádný vstupní poplatek. Veškeré ceny za ubytování, stravování a ostatní služby si každý "stanoví" sám dle vlastních požadavku a objednávek u provozovatele rekreacního objektu. Co se týká eventového CWG, geocoinu a tricek s logem eventu, tak ty je možné objednat pres samostatný objednávkový formulár - viz níže.
Pro soutežní cást eventu je stanoveno startovné ve výši 600,- Kc (v této cástce je již zahrnut 1x eventový coin a 5x cwg) na tým. Podrobnosti viz odstavec Soutežní cást.

Prihlášení na event, ubytování, stravování, ostatní služby a eventové predmety:
POCET OSOB V NESOUTEŽNÍ CÁSTI EVENTU NENÍ NIJAK OMEZEN. Vaši úcast na eventu zalogujte prosím jako will attend. Ubytování a stravování si mužete objednat na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pro objednávky ubytování nebyl zatím stanoven, žádný konecný termín (s výjimkou zaplnení celé ubytovací kapacity rekreacního strediska). V prípade jakékoliv zmeny Vás budeme vcas informovat. Zpusob objednávání viz odstavec Ubytování a stravování.
Ostatní predmety s logem eventu (tricka, geocoiny, CWG, ...) je možné objednávat pres formulár na adrese: http://www.gc-plzen.net/viewpage.php?page_id=90. Tricka (z duvodu výroby) mužete objednávat pouze pres objednávkový formulár a to nejpozdeji do 14. 5. 2012. Eventové coiny budou vyrobeny v limitované sérii, pokud chcete mít jistotu, že na Vás coin zbyde, objednejte si ho pomocí formuláre co nejdríve. Urcite jich necháme vyrobit víc, ale pokud nebudete mít coin objednaný, nemužeme zarucit, že ho dostanete. CWG by mel být dostatek.. Ceny jednotlivých vecí jsou uvedeny v objednávkovém formulári. V prubehu eventu bude coin pro úcastníky eventu (nejen závodníky!) v prodeji za speciální eventovou cenu 200 Kc/ks (cena 200,- Kc/ks platí i pri objednání pres objednávkový formulár). Prípadné zbylé coiny budou po eventu prodávány prímo i prostrednictvím e-shopu za základní cenu 249,- Kč (eventová sleva 49,- Kč). Soutežní týmy v rámci startovného obdrží 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu.
Ukázka CWG ARH 2012, tricek (samozrejme budou s letošním logem) a eventového coinu ARH 2012 (vybrána bude jedna z variant a i ta se ještě může mírně změnit, ale nic zásadního to nebude - finální variantu co nejdříve zveřejníme):

CWG ARH 2012 - klikem zvetši Tricko ARH 2009 - klikem zvetši
coin - klikem zvetši

Soutežní cást - Adventure race - Hracholusky 2012:

Pocet týmu:
Do závodu pocítáme s max. 20 týmy (3 až 5 osob v týmu). Minimální pocet osob v týmu jsou 3 vzhledem k náplni nekterých stanovišt, kdy bude potreba spolupráce více osob. Pocetnejší týmy nad 5 osob, by vzhledem k pravidlum, mely velkou výhodu a s bodovými srážkami za ruzný pocet osob v týmu nepocítáme. Predem jsme oslovili kapitány lonských soutežních týmu, které se umístili na prvních trech místech s nabídkou úcasti na letošním rocníku.

Prihlášení:
PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO UKONČENO NA ZÁVOD MÁME PLNÝ POČET VČETNĚ NÁHRADNÍKŮ A NÁHRADNÍKŮ NÁHRADNÍKŮ.
Podrobnosti o přihlášených týmech a přihlašování naleznete na adrese http://www.svetgc.cz/geoevent/adventure-race-hracholusky-2012 nebo proklikem z prihlašovací tabulky.
Prihlášení na event vcetne dalších možností systému a toho jak to celé funguje si mužete vyzkoušet na testovacím eventu (viz nápoveda). Sice se to muže nekomu zdát složité, ale nám to uvolní ruce a mysl na prípravu náplne eventu a zjednoduší administrativu (veškeré pro nás potrebné informace totiž už budeme mít a Vy již nebudete muset vyplnovat žádnou jinou prihlášku. Navíc všechny údaje o týmu, kontakty a další veci mužete sami kdykoliv libovolne opravovat a upravovat). Dekujeme za pochopení :-).

Letos byla po dohode s reviewerem nabídnuta možnost obhajoby pouze prvním trem týmum. Ostatní se musí do závodu prihlásit pres prihlašovací systém.

Zobrazit přihlašování

Prihlášené týmy:
seznam je prevzatý z prihlašovacího systému dle seznamu prihlášených týmu

Pořadí Tým Čas přihlášení
1 Tundra team 12. 03. 2012 08:59:00
2 Přesmrtvoly 12. 03. 2012 08:59:00
3 EagleEyeHunters 12. 03. 2012 08:59:00
4 MoMi Team 12. 03. 2012 09:00:06
5 Červi 12. 03. 2012 09:00:07
6 Stříbrňáci 12. 03. 2012 09:00:09
7 300KG 12. 03. 2012 09:00:11
8 PraPlž 12. 03. 2012 09:00:12
9 RuM 12. 03. 2012 09:00:12
10 BioBrambory 12. 03. 2012 09:00:14
11 Czech GeoWest team 12. 03. 2012 09:00:15
12 vesnicka (j)elita 12. 03. 2012 09:00:15
13 želvi 12. 03. 2012 09:00:16
14 Hrozný Hovada 12. 03. 2012 09:00:16
15 Štaflíci a Špagetka 12. 03. 2012 09:00:17
16 Pohodáři 12. 03. 2012 09:00:17
17 lokomotiva 12. 03. 2012 09:00:17
18 Severočeská brigáda práce 12. 03. 2012 09:00:22
19 KaJiCho team 12. 03. 2012 09:00:23
20 Nampy 12. 03. 2012 09:00:24
 
Seznam náhradníků
21 Komeťáci a Kaštani 12. 03. 2012 09:00:25
22 Jen tak mimochodem 12. 03. 2012 09:00:27
23 STIFLER team 12. 03. 2012 09:00:29
24 geonauti 12. 03. 2012 09:00:35
25 NeBo Team 12. 03. 2012 09:00:37
     
     
26 Haskyy a spol. 12. 03. 2012 09:00:45
27 NásNeznáte 12. 03. 2012 09:02:38

 

Startovné:
Startovné bylo stanoveno ve výši 600,- Kc na tým. V cene startovného je mimo jiné zahrnuto 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu, který v rámci závodu urcite využijete a pomuže Vám v nejedné misi.

Co vás ceká:
Závod zacíná v pátek 8.6.2012 po 20:00 hodine predstartovním briefingem. Samotný start bude kolem 22:00 hodiny, kdy zacne nocní čertovská hra v délce max. 2 hodin (dle rychlosti týmu), na které se poprvé setkáte s pohádkovými bytosmi. Netradicní start do sobotní cásti 9.6.2012 se plánuje po 8:00 a cíl pak na 19:00 s penalizací do 20:00 - vyhlášení výsledku s predáváním cen nejen pro víteze je naplánováno na 21:00.
Základní herní trojúhelník bude letos Pnovany - Svojšín - Konstantinovy Lázne. Námetem eventu jsou pohádky tedy rytíři, princezny, čerti, vodníci, trpaslíci a další pohádkové postavičky ... . Pro nekteré mise, vcetne té záverecné bonusové, urcite využijete i speciální eventový coin (pro uplácení poradatelu to však rozhodne nebude). Stejne jako loni, ani letos nebude nutné pro zdárné dokoncení závodu projít všechny mise, ale ... však to znáte. Letos plavidlo potřebovat nebudete, ale to neznamená, že se nenamočíte. Možná víc než v loňských ročnících takže plavky určitě sebou. Všechny mise budou rozptýleny v prostoru a v jejich rámci navštívíte zajímavá místa, na kterých budete využívat ruzné artefakty, studovat pohádky a zažívat dobrodružství. Pracovní názvy techto misí snad hovorí za vše: Budulínek, Smolíček pacholíček, Čtyři vlasy děda Vševěda, Pták ohnivák, Zlatovláska, Šípková Růženka, Dračí princezna, Sůl nad zlato, Ptáčci v lese, Hangár létajících koberců, Země trpaslíků, Cesta do říše pohádek a další. Celkem plánujeme približne deset až dvanáct misí. Samozrejme nebude chybet povinne nepovinné stanovište tentokrát prímo u základny na Butove, které bude také letos koncipováno v duchu celého eventu - tedy výcvikové stredisko pro cestu do pohádek. Vyrešením jednotlivých misí získáte strípky do skládanky, která vám pomuže zodpovedet finální bonusový úkol celého eventu. Samozrejmostí budou, stejne jako loni, prubežné bonusové hry a zasílání bonusových čísel pomocí SMS kódů. (PMR jsme letos vypustili, ale to neznamená, že si je na event nemůžete přivézt a využít pro týmovou komunikaci).
Obtížnost eventu je velice složité urcit. Záleží na tom, jak celý závod pojmete. Pokud se chcete umístit na predních místech, musíte stihnout co nejvíce misí, záleží na každém bodu, a to bude hodne nárocné. Rozhodnete-li se jít pohodovým tempem, tak se to dá zvládnou napríklad v rodinném týmu, o cemž svědčí minulé ročníky.
Systém rozdávání podkladu bude stejný jako loni. Hned v pátek po príjezdu obdržíte první informace o jednotlivých misích, vcetne jejich približné lokace, obtížnosti, casové nárocnosti a seznam casu pro povinné stanovište. Konkrétní cas na tomto stanovišti si budete pak moci vybrat podle Vašeho výsledku v nocní čertovské hre. Po skoncení nocní bojovky tak budete mít všechny potrebné informace a budete si moci udelat hrubý casoprostorový plán na sobotní den. Podrobné zadání, vcetne všech potrebných indicií pro jednotlivé mise, obdržíte v soboru ráno od ..... . Pak už to bude jen a jen na vás. Samozrejme, že pri cestách, budete moci opet využít body placenou nápovedu, která letos dozná urcitých úprav.

Odkazy na predchozí rocníky:

Záverem:
Máte li jakékoliv dotazy k eventu nebo potrebujete neco upresnit kontaktujte nás pres profil nebo prímo na adresu geoteam@gc-plzen.net.
Za organizacní tým se na vás teší MichalS & Flower, Venca68 & Vladka, Slepic, Terka, 100Dteam, cz.nemo & missbluetag, Ponik & team, Haca, Medok, Island968, Torfik, Nevrenaci, Iluvator, Dutch & Niky, Mayinka, Skleba, popaK, CBfousac, Lindbergh007, ...

SAR - event Plavba netradicních plavidel 2007

Doporucujeme sledovat listing - aktuální informace budou prubežne doplnovány.

 

EDIT 12.3.2012 - 9:15: PŘIHLAŠOVÁNÍ BYLO UKONČENO NA ZÁVOD MÁME PLNÝ POČET VČETNĚ NÁHRADNÍKŮ A NÁHRADNÍKŮ NÁHRADNÍKŮ.
Podrobnosti o přihlášených týmech a přihlašování naleznete na adrese http://www.svetgc.cz/geoevent/adventure-race-hracholusky-2012 nebo proklikem z prihlašovací tabulky.
Sami jsme nečekali tak rychlé naplnění celkové kapacity soutěžní části eventu. V současné době byli kapitáni úspěšně přihlášených týmů obesláni s podrobnostmi k platbě startovného. Na větší zájem jsme opět zareagovat zvýšením kapacity soutěžních týmů, ale i tak se na všechny nedostane. Loňský počet týmů byl opravdu maximum co jsme schopni zvládnout tak, abychom se z toho nezbláznili a zachovali stejný standard závodu jako v předchozích letech.

EDIT 15/4 2012: Dovolujeme si upozornit všechny příznivce, že po několika měsících opět vysílá televizní stanice TV ARH. První reportáž letošního roku můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=NO7-nqSeXTg

Videozpravodajství 15.3.2012 - klikem spustit

 

EDIT 17/4 2012: Finální verze coinu byla schválena a v současné době se již vyrábí raznice. Pokud máte o coin zájem můžete si ho objednat za eventovou cenu 200,- Kč na adrese: http://www.gc-plzen.net/viewpage.php?page_id=90

Finální verze coinu ARH 2012

 

EDIT 20.4.2012 - Pro prodej na eventu za eventovou cenu 200 Kč je k dispozici posledních asi 10 coinů. Kdo má zájem, bjednejte si je včas. Další už budou pouze v e-shopech za běžnou cenu 250 Kč. Jedná se o limitovanou edici.

EDIT 1. 5. 2012: TV ARH. Vám přináší další reportáž tentokrát s názvem Venca68 na výzvědách ... . Reportáž můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=EiHcNuAYGMs

Videozpravodajství 1.5.2012 - klikem spustit

Ještě upozornění. V prodeji za eventovou cenu je již jen 5 ks eventových coinů

EDIT 10. 5. 2012: TV ARH. Tým reprotérek TV ARH pokracuje v investigativní žurnalistice ... . Reportáž můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=HEOfKdD72kQ

Videozpravodajství 10.5.2012 - klikem spustit

A další duležité upozornení: V pondelí 14. kvetna vecer koncí možnost objednávat si tricka s motivem ARH 2012!

A ještě jedno: Pocet coinu urcených pro objednávky a prímý prodej na eventu za eventovou cenu byl již vycerpán a nadále je již nelze objednávat. Kdo si nestihl coin objednat si jej bude moci koupit pres e-shopy, do kterých bylo uvolneno cca 60 ks

 

EDIT 14.5.2012 - Ukázka již hotového eventového coinu:

Klikem zvětšiKlikem zvětši

EDIT 16. 5. 2012: TV ARH jede dál! Show must go on! ... . Reportáž můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=-zOQUaBVsB0

Videozpravodajství 16.5.2012 - klikem spustit

EDIT 24. 5. 2012: TV ARH uvádí pohádku o Cervené Karkulce..... . Pohádku sledujte velice pozorně informace v ní Vám mohou být velice užitečné ... a o tom, že je dobré dodívat pohádku až do úplného konce ani nemluvě :-D . Pohádku můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=2lyw-G-8UBg

Videozpravodajství 23.5.2012 - klikem spustit

EDIT 30. 5. 2012: Reportérky TV ARH pokracují ve své investigativní cinnosti. Tentokrát se jim to ovšem málem vymklo z rukou. Reportáž můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=iQ96hcOunAc

Videozpravodajství 30.5.2012 - klikem spustit

EDIT 3. 6. 2012: Mrknete na to, cím se zabývají kameraman a reportér TV ARH. Reportáž můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=br6czmRsm2g

Videozpravodajství 3.6.2012 - klikem spustit

EDIT 16. 6. 2012: Halo, halo, halo. Videoreportáž ze závodu Adventure Race Hracholusky 2012 najdete zde: http://www.youtube.com/watch?v=vaBwSH2HuKE

Videozpravodajství 16.6.2012 - klikem spustit

Additional Hints (Decrypt)

f pregl arwfbh mregl n gb cyngv v b bfgngavpu cbunqxbilpu olgbfgrpu

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

246 Logged Visits

Write note 19     Archive 1     Will Attend 82     Attended 122     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 20     

View Logbook | View the Image Gallery of 102 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.