Skip to Content

<

Jako na dlani

A cache by St@nda Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/30/2012
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Skalní vyhlídka.

Další St@ndův otazník v přírodě? ANO. Další St@ndův otazník v nádherném údolí Rakovnického potoka. Bude vyžadovat trávení spousty času u počítače? NE. Žádné googlení ani jiná složitá domácí příprava není nutná. Bude vyžadovat trávení spousty času venku? SAMOZŘEJMĚ. Bude nutné něco složitě propočítávat? NE. Bude třeba skládat cílové souřadnice z postupně zjišťovaných částí? NE. Cílové souřadnice získáte celé. Kde? V závěrečné schránce GC1NNF0 – PustoCache aneb Nejisté putování k jistému konci nebo v závěrečné schránce GC3FRE1 – Země nikoho. A co bude odměnou? Bod? Doufám, že nejen bod. Odstraněný otazník z mapy? Doufám, že ani tohle nebude důvodem pro návštěvu (koneckonců, to lze pohodlněji udělat pomocí ignore listu). Chci věřit a věřím, že odměnou vám bude jak čas strávený na některé z uvedených keší při zjišťování souřadnic, tak také SCHRÁNKA NA PŘEKRÁSNÉM MÍSTĚ. Víc nabídnout neumím, ale věřím, že tohle není málo.
Noc přichází sem později a den tu začíná dříve než dole u potoka. Když tam je ještě mráz, tady už člověka prohřívá sluneční svit a když dole panuje dusno a nikde se nepohne ani lísteček, tady vane osvěžující větřík. Dalo by se sice také napsat, že když dole vládne milosrdný stín a vzduch svlažuje dech potoka, tady sálá spalující žár a vedro je až k zalknutí a když lesnaté stráně tam dole poskytují příjemné závětří, tady zuří svými mocnými poryvy vichr, ale proč si to kazit? Je tu prostě krásně, když se na to člověk dívá z té správné strany. Přijďte tedy, posaďte se a shlédněte dolů. Nepospíchejte. Z dáli zavýská káně, někde v lese na stráni se rozběhnou srny, uvolněný kamínek zašramotí v suti, a to si pak člověk může říct, že na světě je skvěle.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

73 Logged Visits

Found it 65     Write note 4     Temporarily Disable Listing 1     Enable Listing 1     Publish Listing 1     Owner Maintenance 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 29 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.