Skip to content

This cache has been archived.

Epitets: Sakarā ar paaugstināto troļļu mednieku aktivitāti šajā apgabalā, trollis palūdza, lai kādu laiku ap viņa māju lai neviens negrozoties, lai nepiesaistot uzmanību. Kastīti atdeva atpakaļ, un pat vienu iemarinētu kečeri, tas esot kā pateicība. Ziemā gan jau es apēdīšot.
Uz nenoteiktu laiku arhivēts. Gan jau atgriezīsies...

More
<

Tuneļu Trollis

A cache by Slēpņotāju nodevējs Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/03/2012
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Vai esat dzirdējuši par troļļiem? Jā, tām pašām skandināvu mitoloģijas būtnēm, milzīgām un nežēlīgām. Ir dzirdēti arī stāsti no Anglijas puses par pazemes alās mītošām būtnēm - cilvēkēdājiem. No vienas puses varam priecāties, ka mūsu pusē tādu būtņu nav. Ir, protams, dzirdēts par pāris bezvēsts pazudušiem cilvēkiem, bet tas taču nav troļļu dēļ, vai ne? Tā domāju es, un noteikti tā domāja arī tie bezvēsts pazudušie. Troļļi taču ir tikai pasakas. Tieši tā es domāju līdz šim, līdz vienu dienu mani uzskati apgriezās kājām gaisā. Pavisam nejaušs notikums lika man uz to troļļu padarīšanu paskatīties mazliet citām acīm.

Devos pavisam parastā pastaigā, bet te pēkšņi, aizskatoties uz mākoņiem, iekritu troļļa tunelī, tieši trollim virsū. Protams, tas pamodās. Bija jau gatavs man mesties virsū un notiesāt, taču es tam izteicu piedāvājumu, no kura tas nespēja atteikties. Es tam iedevu slēpni un apsolīju, ka pēc tā nāks regulāras ēdamreizes. Jā, trollis mani atbrīvoja apmaiņā pret jūsu dzīvībām. Troļļa tuneļos ir spēcīga tumsa, netīras sienas un spēcīgs caurvējš. Jūsu uzdevums ir nemeklēt slēpni un palikt dzīviem. Patiesībā tieši tik vienkārši. Vienkārši ignorējiet ikoniņu uz kartes. Jūs taču neesiet atkarīgi, vai ne? Viens slēpnis taču nav tā vērts, lai Jūs tiktu apēsts...

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.