Skip to Content

This cache has been archived.

T.I.P: Tešilo me :-)

More
<

V Brne je hovno

A cache by T.I.P Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 05/07/2012
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jednoduchá keš, která vás zavede k Brněnskému lejnu. Nachází se poblíž Náměstí 28. října směrem do kopce k dětské nemocnici.

V Brně je hovno

Opravdu! V neděli 21.6.2009 vyrašil v Brně tento podivně vypadající stříbrný exkrement s názvem Living Vandalism. Nachází se na křižovatce ulic Milady Horákové, Francouzská a Příční pod dětskou nemocnicí. Tuto "sochu" vytvořilo deset mladých umělců v rámci projektu na téma vandalismus. Lejno se účastnilo i čtyřměsíčního workshopu "Sochy v ulicích", setrvává stu však už několik let, protože je umístěno na takovém místě, kde nikomu nevadí. Lejno není jen pro pobavení, ale poslouží i jako lavička. Je vytvořeno z pletiva, které se používá k výrobě králíkáren a vnější vrstva se skládá ze speciální stříbrné fólie. Výplň je pak tvořena štěrkem.


Bohužel nejlepší časy má toto hovínko už za sebou. Pěkné posezení, které tu bylo je zanedbané, zarostlé trávou a neupravené a okolní lavičky jsou polorozlámané. Za návštěvu však rozhodně stojí :) První snímek ukazuje, jak to tu vypadalo v roce 2009. Druhý snímek vypovídá o situaci nynější.

Tuto keš mimo jiné věnuji Světoběžnici, která má podobné věci v lásce. Mohli jsme tak vidět v The Amazing Race - Brno 2012. Celou dobu se nemluvilo o ničem jiném :-) Každému se někdy zadaří. Tak Světoběžnice, snad to bude aspoň nějaké xTF! :-)

Ke keši: Odlov by měl jít bez problému, od keše je pěkný výhled na houno, takže budu rád za nějaké pěkné fotky. Tématické fotografie z domova a ze zahrady si prosím nechte ve svém soukromí :-)
Chovejte se nenápadně! Odlov je zakázán, pokud někdo sedí na okolních lavičkách, které jsou bohužel postaveny tak, že se dotyčný kouká přímo vaším směrem.

T.I.P


Bohužel, socha byla zrušena a keš taknemá smysl dále držet při životě. Těšilo mě :-)
Fotka ze 22.11.2012

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.