Skip to content

This cache has been locked, but it is available for viewing.
<

Kebabi.

A cache by lauveenins10 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/02/2012
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Slēpnis atrodas kur ļoti zemu,praktiski uz zemes,ļoti viegli pieejams (vajadzīgs kautkas līdzīgs florbola nūjai lai dabūtu vai jābūt garām rokām) HINTS-atrodas zem koka slīpas terases,kur,cik augstas paši uzzināsiet. NAV UN NEDRĪKST neko bojāt,vērt vaļā u.t.t

Būs jāpapūlas lai tiktu pie tā. Liepajas pilsetas sirds - Rožu laukums. Kopš 18. gs. šeit atradas Jaunais tirgus. Pec tirgus parcelšanas 1910. gada pilsetas vara nolema veidot apstadijumus. Laika no 1911. lidz 1913. g. izveidoja atklatu darzu ar rozem, iestadot ap 500 rožu stadu. Laukums rekonstruets 2000. gada, uz rožu dobes apmales izvietotas Liepajas sadraudzibas pilsetu pieminas zimes. Rožu laukums ir populara Liepajas jauniešu pulcešanas vieta, par to sacereta populara Livu dziesma “Rožu laukums Slēpnis atrodas ārpus telpām,tuvu Liepājas narvesenam un rožu laukumam.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.