Skip to Content

This cache has been archived.

Sopdet Reviewer: Archivace listingu keše

Sopdet Reviewer, reviewer pro ČR, především kraje: Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský

More
<

Duchodci maji oci vsude

A cache by vokyc Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 6/11/2012
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Takže, nejdříve něco o samotném místě. Je to okraj Plzně (Doubravky) v malém háječku nad ulicí Ke Špitálskému lesu. Místo i tato cache je věnovaná seniorům,protože v paneláku naproti jich je plno a tak hlídají každý pohyb v okolí 5 km :) (samozřejmě myšleno ironicky) A tak vás prosím- buďte ostražití na odlovování cache. něco o Doubravce: Městský obvod Plzeň 4 Čtvrtý plzeňský městský obvod se nazývá podle jedné z původních osad Doubravka. Obvod tvoří východní část města Plzně, sousedí na severu s prvním, na západě s třetím a s druhým městským obvodem na jihu. Obvod Plzeň 4 se skládá z původních obcí Doubravka, Letná, a Lobzy, které jsou dnes již srostlé v jeden městský celek a z obcí Bukovec, Červený Hrádek, Újezd a Zábělá, tvořících stále ještě samostatné satelity. Zástavba v obvodu je velice rozmanitá, od historických vesnických objektů, přes rodinné domky po městské obytné domy. Na území obvodu se též nachází nejstarší plzeňský kostel sv. Jiří z 10. století. Doubravka je částí Plzně určenou především k bydlení, které je zpříjemněno velkými rekreačními plochami, např. park v Potoční ulici, Lobezský park, oblast kopce Chlumu a další. Doubravka je dnes dynamicky se rozvíjející částí Plzně. V oblastech mezi satelitními obcemi vznikají nové zóny rodinných domků, proluky v městské zástavbě jsou zastavovány bytovými domy. V územním plánu jsou velké rozvojové plochy pro bydlení i průmysl. Dnes žije v Doubravce 25 tisíc obyvatel. Úřad městského obvodu Plzeň 4, Mohylová 55, 312 64 Plzeň zdroje: wikipedia PS:Cache je na velmi viditelném místě a také proto měním z CWG SMĚNÁRNY na normální cache!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

752 Logged Visits

Found it 714     Didn't find it 17     Write note 13     Archive 1     Needs Archived 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 5     

View Logbook | View the Image Gallery of 5 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.