Skip to content

Mežaparks#2 Traditional Geocache

This cache has been archived.

Leptoceratops: Hello!
I'm archiving your cache as it has been disabled for more than 1 month. Usually caches are visited and maintained within 30 days.
If you wish to restore your cache then please contact me using GC code of that cache.

More
Hidden : 08/18/2012
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


[LAT]Sveiki!
Lai tiktu līdz kastītei jums jābrauc ar 11 tramvaju līdz Visbijas prospektam un tur ir jākāpj ārā, tad jājiet pāri ielai, kur ir pasts un tālāk jājiet uz zoodārza pusi, un kad jūs iesiet tur kreisajā pusē ir maziņš mežš, un tur tieši aiz viena koka ir kastīte.Kastīte ir paliela un pelēkā krāsā, un virsū ir rakstīts uz kastītes ilonciks tā jūs atpazīsiet manu kastīti.Šī ir mana pirmā kastīte un ja jums ir kādi ieteikumi vai, kas tad rakstiet.

[ENG]Hello!
To get to the carton you have to take the 11 tram to the prospectus and the Visby there is to climb out, then jājiet across the street, where there is a mailbox and then jājiet the zoo party, and when you go out there on the left side is a wee forest, and there's one right behind the tree kastīte.Kastīte is a sizeable and gray, and the top is written on the box ilonciks you recognize my kastīti.Šī is my first box, and if you have any suggestions or to write it.

Additional Hints (No hints available.)