Skip to content

This cache has been archived.

airavs: Paldies visiem, kuri piedalijas. Brauksim vel!

More
<

Velo events "Sigulda - Līgatne"

A cache by airavs Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 15 September 2012
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Tiekamies norādītajās koordinātēs pulksten 12:00 un dodamies ainaviskā divu dienu velo eventā gar Gauju ar nakšņošanu teltīs pie dabas krūts. Maršruts pirmajā dienā vedīs no Siguldas uz Līgatni, otrajā dienā pa citu maršrutu atpakaļ uz Siguldu.

Brauciens veidots uz GNP maršruta "Sigulda - Līgatne", katras dienas maršruta kopgarums plānots aptuveni 35km garumā, nakšņošana paredzēta kādā klusā un omulīgā vietā pie ūdens (tiek paturēta noslēpumā līdz vakaram). Nekādi papildus uzdevumi gala vietas aprēķināšanai brauciena gaitā nebūs jāveic. Maršruts pārsvarā ir ļoti ērti izbraucams ar jebkuru pilsētas vai MTB velosipēdu, apvidus nav sarežģīts, katrā nozīmīgā pagriezienā ir takas marķējuma zīmes. Temps paredzēts ļoti draudzīgs, brauksim visi bariņā un vienmēr tiks pagaidīti lēnākie, neviens netiks atstāts mežā. Pa ceļam varam piestāt pie slēpņiem kuri ir uz maršruta vai tuvu tam.

Līdzi jāņem viss nepieciešamais kas parasti katram individuāli ir nepieciešams nakšņošanai brīvā dabā- telts, guļammaiss, ēdamais, dzeramais, cita veida "dzeramais", redzerves veļa, dvielis, u.t.t.u.t.j.p. Veikali un ūdens ņemšanas punkti pa ceļam nav paredzēti, taču demokrātiska vairākuma ietekmē maršruts var izmest papildus līkumu gar kādu veikalu Līgatnē. Ja izdosies atrast vienu back-up auto ar šoferi, kurš būtu gatavs nogādāt visu dalībnieku smagās mantas uz finiša vietu tad dalībnieku nastas varētu tikt ievērojami atvieglotas. Par šo punktu informācija var sekot.

Pasākuma viesu grāmatas atvēršana paredzēta pirmās dienas vakarā pēc telšu uzcelšanas un iekārtošanas paredzētajā gala vietā. Pasākums nav paredzēts cilvēkiem kuri vēlas ierasties tikai uz nakšņošanu vai piedalīties tikai braucienā bez nakšņošanas. Pasākumā drīkst piedalīties tika pilngadīgas personas.

Dalības maksa kopīgajām vakariņām (makaroni ar tūristu brokastīm) un tējai: 1Ls no personas.


________________________________________


Tie, kuri startē no Rīgas- savu velosipēdu un mantas no 9:30 līdz 10:00 (vilciens uz Siguldu atiet 10:37) varēs nodot Satekles/Dzirnavu ielas krustojumā esošā NESTE degvielas uzpildes stacijā (N 56 56.863, E 24 07.541) no un pēc tam saņemt Siguldā pie dzelzceļa stacijas. Somas un citu līdzpaņemto kravu varēsiet saņemt pasākuma gala vietā. Mantas var nodot arī tie, kuri vilciena pakalpojumus neizmanto bet brauc ar savu auto. Turklāt- mantas var nodot jau piektdienas vakarā Vietalvas ielā 1 iepriekš sazvanoties ar Aleksandru no jukis&prusak (29-50-70-55) un ar personīgo transportu startēt arī agrāk, pa ceļam apmeklējot citus slēpņus.

Tie, kuri startēs no Siguldas- tiekamies starta vietā un līdzpaņemtās somas varēsiet nodot uzreiz pēc starta un saņemt pasākuma noslēgumā.

Maksa par somu un mantu pārvadāšanu abos virzienos- 1Ls no personas.

Lūdzu laicīgi informējiet par savu piedalīšanos ar „Will attend” logu lai būtu skaidrs iegādājamās pārtikas daudzums.


Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.