Skip to Content

This cache has been archived.

neJANIS: Bija doma atjaunot, tomēr nolēmām par lbu arhivēšanai, jo vieta īsti nav ne ar ko īpaša vai ievērības cienīga, turklāt arī slēpšanas iespēju šeit nav daudz.

More
<

Welcome to Birzgale!

A cache by neJANIS Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/14/2012
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Latviski:

Slēpnis atrodas pie ģeogrāfiskās Birzgales ciema robežas.

Birzgale ir ciems Ķeguma novada Birzgales pagastā, pagasta centrs. Izvietojusies pie Zvirgzdes upes 20 km no novada centra Ķeguma un 66 km no Rīgas. Apdzīvotā vieta izveidojusies pie bijušās Birzgales (Birsgaln) mācītājmuižas. Mācītājmuiža pēc vairākkārtējas nodegšanas līdz mūsdienām nav saglabājusies (tāpat kā Birzgales luterāņu baznīca, kur kalpojis arī Vecais Stenders), taču uz tās klēts pamatiem 1933. gadā uzbūvēts Tautas nams Skolas ielā 2, kas darbojas joprojām.1932. gadā Birzgalei piešķīra biezi apdzīvotas vietas (ciema) statusu. Birzgalē atrodas pagasta pārvalde, pamatskola, bērnudārzs, mūzikas skola, tautas nams, bibliotēka, muzejs «Rūķi», pasts. Birzgalein daļano Birzgales pagasta, kas ir lielākā Ķeguma novada administratīvā teritorija, taču 68% tās platības aizņem meži.

English:

Cache is located near border of Birzgale. Birzgale is an administrative unit of the Ķegums municipality, Latvia. Birzgale is located 66km of capital Riga and 20km of municipality centre Ķegums.  Birzgale is part of Birzgale parish which is biggest adminastrive territory in Kegums municipality, however 68% of this territory are forests.


[LAT]Slēpnis ir plastmasas kārba ar logbooku un zīmuli.

[ENG]Cache is a plastic box with logbook and pencil

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.